George R. R. Martin-Pesma Leda i Vatre

nije Dzon.Mac mu ne gori.Trazila sam podatke o tome u knjigama i nasla sledece: Azor Ahai nece moci da umre, ima mac koji gori...sad sam vec zaboravila sve, poenta je da Dzon svakako moze da umre, a mac je obican, manje ili vise.Moja je pretpostavka bila da je to onaj Berik, onaj sto je oziveo sto puta, a imao je i neki mac.Ali sad nesto shvatam da je umro da bi ozivela Kejtlin, sto je samo nagovesteno u gozbi.Ali svakako mislim da nije Dzon.On je naravno vazan, mozda i nije toliko vazan koliko je on svima nama omiljeni lik, Martin ima puno vaznih likova.Mislim ad verovatno necemo ni moci da pogodimo ko je to dok Martin ne kaze, mozda je neko skroz nevazan sada. Sad mi je palo na pamet da je Lijena mozda i bila zaljubljena u Regara, i da je Ned mozda kad je bila na samrti obecao da nece da kaze Robertu za dete. Robert je hteo da ubije trudnu Deneris, i mislim da je bio sposoban da ubije dete(Dzona), jako je voleo Lijenu.
 
A jel se secas kako je Azor-ahai napravio sebi plamteci mac... iskalio ga je u krvi zene koju voli... ali ipak...sumljam da bi Dzon ubio nekog da dobije mac, suvise je castan! Ma dace mu cika Martin neko mesto...Nadam se na gvozdenom tronu pored deneris...
PS.Lannister Lion jel imas neku sliku Deneris? Ajd je okaci ako je imas
 
]evo i mene... pocela sam ponovo da citam knjigu zbog ove teorije o Lijeni....moguce je, nije da nije...ali... ako je to tacno, da li mislite da bi se Stark tako lako odrekao sestrinog sina i poslao ga u Strazu...? I ko je to ko ce Dzonu otkriti tu tajnu, s'obzirom da su ljudi koji bi je mogli znati mrtvi...?
 
E,kad sam vec stavio slike Deni,da stavim i slike mojih mezimica

Moje zlato
r20.gif

Iri i Jiki-Denine sluskinje(i to na vishe nacina)
Lijena Stark


Evo jos jedne slike Deni
 

Back
Top