NOVA BOSNA

richie blackmore:
Znači, ti bi da rata bude, ali ti onako iz Zagreba da kibicuješ. To se zove dobrovoljni davalac tuđe krvi. Bolje hrani komarce.

Ne forsiram rat, ali rešenje koje vidim bi ličilo na Kosovo: RS sa jednim delom sadašnje Federacije pri čemu bi balije prestale biti narod već obična verska zajednica...ali sumnjam da bi to prošlo bez rata!?
 
Mene bash interesuje kako ce muslimani da se postave spram Kosovske nezavisnosti.....teshko ce im biti da spoje podrzavanje nasilnog menjanja granica sa teznjom za ochuvanjem jedinstvene Bosne.
 
Enfroz2891.:
Mene bash interesuje kako ce muslimani da se postave spram Kosovske nezavisnosti.....teshko ce im biti da spoje podrzavanje nasilnog menjanja granica sa teznjom za ochuvanjem jedinstvene Bosne.

Možda je zanimljivije ovo:
Šiptarska verska zajednica, koja sebe smatra narodom, misli da ima pravo na svoju državu!

Međutim, islamska verska zajednica koja sebe smatra narodom u BiH NE TRAŽI svoju etničku državu, već forsiraju zajedničku državu BiH?

Ko bre može da razume te ne-krštene spodobe?:)

PS: Pogotovo ako uzmemo u obzir da bi Srbi, ako bi baš morali, lakše oprostili šiptarima nego balijama:):):)
 
Нема више ратова 'ође, осим од шипаца ако не буду задовољени (што опет неће бити вероватно). Остали су сви уморни од ратовања.
 
Enfroz2891.:
Mene bash interesuje kako ce muslimani da se postave spram Kosovske nezavisnosti.....teshko ce im biti da spoje podrzavanje nasilnog menjanja granica sa teznjom za ochuvanjem jedinstvene Bosne.
Bakir Izetbegović, sin Alije Izetbegovića, jedan je od najmoćnijih ljudi u SDA. U više prilika je istakao da se protivi nezavisnosti Kosova zbog eventualnih odraza na BiH.
 
Ако мало размислимо, Србија је процентуално убила више Бошњака него што је Коалиција убила Ирачана. Невероватан учинак с наше стране стварно.

Крсташи су убили 496.000 Ирачана, а популација је 26.750.000.
Значи 1,85% укупног становништва је убијено у оквиру Операције ирачка слобода.

А Србија је убила.. неки лупају 250.000 али узмимо реалнији број 80.000 Бошњака од популације од 2.160.000.
Значи 3,7% укупног становништва је убијено у оквиру Операције босанска слобода.
 
Jaguar b. p.:
Ако мало размислимо, Србија је процентуално убила више Бошњака него што је Коалиција убила Ирачана. Невероватан учинак с наше стране стварно.

Крсташи су убили 496.000 Ирачана, а популација је 26.750.000.
Значи 1,85% укупног становништва је убијено у оквиру Операције ирачка слобода.

А Србија је убила.. неки лупају 250.000 али узмимо реалнији број 80.000 Бошњака од популације од 2.160.000.
Значи 3,7% укупног становништва је убијено у оквиру Операције босанска слобода.
A još niko nije podvukao crtu!!!
Taj račun je dakle još uvijek otvoren!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
PO MENI JE BASH LEPO SHTO KONACHNO VLASTI U REPUBLICI SRPSKOJ OVAKO "JAKO", ZAJEDNICHKI I USMERENO ISTUPAJU!

I TREBA, DOSTA JE BILO POTCENJIVANJA ONIH KOJI SU NA TO IMALI "MEDJUNARODNU POTPORU".

SADA JE MI IMAMO (NE ZNAM DA LI JE TO ZBOG GUBITKA KOSOVA ILI NECEG DRUGOG)
ALI TO TREBA ISKORISTITI.

DIPLOMATSKI, NARAVNO, ALI
U POTPUNOSTI PODRZAVAM STAV VLADE RS


LONG LIVE SERBIA
 
Jaguar b. p.:
Ако мало размислимо, Србија је процентуално убила више Бошњака него што је Коалиција убила Ирачана. Невероватан учинак с наше стране стварно.

Крсташи су убили 496.000 Ирачана, а популација је 26.750.000.
Значи 1,85% укупног становништва је убијено у оквиру Операције ирачка слобода.

А Србија је убила.. неки лупају 250.000 али узмимо реалнији број 80.000 Бошњака од популације од 2.160.000.
Значи 3,7% укупног становништва је убијено у оквиру Операције босанска слобода.


MI SMO SE UBIJALI MEDJUSOBNO
GDE SU SILNI SRBI IZ HRVATSKE, I U BOSNI JE BILO ZRTAVA...
NESTADE 12% SADA JE NE VISE OD 3%. I TO JE DISKUTABILNO.

A U IRAKU GINU SAMO IRACANI I PO KOJI AMERIKANAC LIVE! NA JAZEERA -TVu
 
fosilvaso:
PS: Pogotovo ako uzmemo u obzir da bi Srbi, ako bi baš morali, lakše oprostili šiptarima nego balijama:):):)

Ко си ти уопште да дробиш нама и дајеш неке прогнозе шта би и како би Срби поступили? Обрати пажњу на ''Липу твоју'', а Србе и Србију заобиђи у широком луку!
 
STO BI BIO MESIC DEMOKRATA POSLE SILNIH ONAKVIH IZJAVA,
I ONAJ PREDSEDNIK PREDSEDNISTVA BIH (NE ZNAM MU TACNO IME)

ZASTO SU ONI VECE DEMOKRATE A SKORO SVAKE NEDELJE NA TV-U GLEDAM BISERNE IZJAVE TIPA MESIC:"POBEDILI SMO SRBE I U DRUGOM SVETSKOM RATU I SADA"
ILI "U JASENOVCU NIJE BILO NI 7.000 ZRTAVA A 700.000 NI GOVORA"
 
Jaguar b. p.:
Ако мало размислимо, Србија је процентуално убила више Бошњака него што је Коалиција убила Ирачана. Невероватан учинак с наше стране стварно.

Крсташи су убили 496.000 Ирачана, а популација је 26.750.000.
Значи 1,85% укупног становништва је убијено у оквиру Операције ирачка слобода.

А Србија је убила.. неки лупају 250.000 али узмимо реалнији број 80.000 Бошњака од популације од 2.160.000.
Значи 3,7% укупног становништва је убијено у оквиру Операције босанска слобода.
A ne 2160000x1,85%=39960 prilično tačno :shock:
 
Bullitt13:
Ко си ти уопште да дробиш нама и дајеш неке прогнозе шта би и како би Срби поступили? Обрати пажњу на ''Липу твоју'', а Србе и Србију заобиђи у широком луку!

Imam tamo neke nerešene račune sa nekima koji mene svojevremeno NISU zaobilazili u širokom luku!!:)
 

Back
Top