NOVA BOSNA

Шта ти знаш колика је:Грмечка, Козарска, Посавска, Мајевичка, Романијска, Херцеговачка српска душа??? Они најбоље знају, ко је њима МАЈКА!!!
 
GZ:
A sto se svi vi ojadiste bosnom...
Vidim da ste se raspametili pricajuci o bosni...
U nekim drugim komentarima, kada je rijec o srbima koji zive u RS-u ste znali napricati svasta, a sada kada je ovaj drzava krenula ekonomskim usponom, e sad RS valja.....
Šta te libo **** šta Srbalji pričaju jedni o drugima!!! Nek pričaju šta im je volja! Srbija može, ako hoće i na glavu da nam se posere, ali svi ostali, pogotovo turci u ujaci mogu da nam načine jedan oralni tretman naših genitalija!!!
O Herceg-bosni nesto drugacije.. Pametni hrvati nikada nisu odustali od svojega, niti su se javno izjasnjavali protiv istih... POdjite od Sarajeva prema "sredisnjoj" bosni i sve ce vam biti jasno.......
Samo što niko od Hrvata U FBiH ne smije ni da pisne o tome da hoće svoj entitet, već im srce od sreće zaigra kad Molorad Dodik to pomene u njihovo ime!!!
''Pametni'' Hrvati iz Hrvatske radi svog interesa uguraše braću u Bosni u Federaciju sa turcima pa sad im je po onoj staroj ''dala baba dinar da u kolo uđe, dala bi i dva da iziđe, al ne može''!!! Toliko vam je fino u Herceg - Bosni da su vam sve lidere turci naguzili kroz političke procese, a za predstavnika u predsjedništvu izabrali svog podobnog ''Hrvata'' kojeg je Alija odlikovao zlatnim ljiljanom!!! Muje vam izabiru predstavnika u Predsjedništvu!!!
Ali, avaj u RS-u je pored srpske i zastava BiH, sto u hercegovackim krajevima i ne znaju kako izgleda...
avaj u RS je i srpska policija, Narodna skupština i Predsjednik Republike što Hrvati u hercegovačkim krajevima, vjerovatno (na žalost) dugo neće imati!!!...[/QUOTE]
Na kraju, ni vi tamo u Srbiji a n vi u Hrvatskoj nemojte se klati ovde na forumu oko bosne...
Sam bog zna šta ti bi!!! Mi imamo svoj dio, a ostatak BiH (tamni vilajet) nam služi onako, za zabavu!!!
 
GZ:
Hmmm...

Kolega, ujedninjenje... Na zalost nista, a ne zato sto to mi ne zelimo, nego jednostavno moramo cekati da se albanski deo kosova ujedini sa albanijom da bi mi stekli pravo da se ujedinimo sa Srbijom..

Pozdrav.

Odkuda ti takva nebuloza? Kada je Kosovo bilo ujedinjeno sa Albanijom? A BiH je bila ujedinjena sa Srbijom i u SFRJ, a i u Kraljevini Jugoslaviji!

Prema tome, zna se ko ima više i ranije pravo za to!!!!!!!
 
fosilvaso:
Odkuda ti takva nebuloza? Kada je Kosovo bilo ujedinjeno sa Albanijom? A BiH je bila ujedinjena sa Srbijom i u SFRJ, a i u Kraljevini Jugoslaviji!

Prema tome, zna se ko ima više i ranije pravo za to!!!!!!!

E, Vaso, valjda si shvatio da pravila u zadnjih 15 godina nisu logicna, i da je doslo ono stanje kada rep predje naprijed..

Nisam slucajno ovo rekao.. Jer da je tako kako ti kazes, onda bi albanci sa kosova morali da cekaju mnogo vise, ali na zalost ovaj put ce biti obrnuto, svidjelo se to nama ili ne..

Jos se ne nazire stvarno rjesenje Kosova, ali ce ili biti dato albancima kompletno ili u najboljem slucaju za srbe podijeljeno, poput sadasnje BiH, ali svakako da ce prije doci do opcije ujedinjenja sa Albanijom nego sto cemo mi iz RS-a imati tu mogucnost..

Vec sam napisao, da vece sanse imamo za nezavisnost, nego sanse za spajanje sa Srbijom.. za sada...
 
Powerslave:
Nedo bog da opet zivim u ostoj drzavi sa bosancima. I ovde u Beogradu ste se nakotili jos mi samo vi falite.

pa dace Bog dragi da takvi kao ti sto dele Srbe sto pre odlete negde van Srbije. Muka mi je od vas koji mrzite sopstveni narod a volite siptare, hrvate, muslimane i sve druge srpske dusmane.
 
White Knight:
pa dace Bog dragi da takvi kao ti sto dele Srbe sto pre odlete negde van Srbije. Muka mi je od vas koji mrzite sopstveni narod a volite siptare, hrvate, muslimane i sve druge srpske dusmane.
I ja bi voleo da odletim negde iz ove zemlje, a bosanci mrs u bosnu, koji ce mi **** ovde.
 
Powerslave:
Oni nisu srbi oni su bosanci kao sto je bosanac i neki fikret, ferid ili sabahudin.


aha. znaci da verujemo tebi pre nego da verujemo njima? ti bolje znas od njih samih sta su oni jel tako?

Oni su Srbi jer se tako izjasnjavaju i tvoj mali mozak ce tu zivotnu cinjenicu pre ili kasnije morati da prihvati.
 
Powerslave:
Oni nisu srbi oni su bosanci kao sto je bosanac i neki fikret, ferid ili sabahudin.

Зашто вређаш Србе из Републике Српске. Како те није срамота. Који си па ти уопште фактор да ти одређујеш КО ЈЕ КО у овој земљи? Стварно нема
смисла то што ти радиш А ЈОШ ВИШЕ НЕМА СМИСЛА ШТО ДЕЖУРНИ
МОДЕРАТОРИ КОЈИ "ЛОВЕ СВАКУ РЕЧ" овакве безобразлуке уопште
"не примећују".
 
White Knight:
aha. znaci da verujemo tebi pre nego da verujemo njima? ti bolje znas od njih samih sta su oni jel tako?

Oni su Srbi jer se tako izjasnjavaju i tvoj mali mozak ce tu zivotnu cinjenicu pre ili kasnije morati da prihvati.
Kakve to veze ima kako se oni izjasnjavaju, mogu i ja da se izjasnim da sam novogvinejac, a nisam. Do 91 svi su se oni izjasnjavali kao bosanci, a onda odjednom su bosanci nestali, a jedni su poceli da pricaju da su srbi, a drugi da su bosnjaci. Bas zanimljivo.
 
eremita:

Зашто вређаш Србе из Републике Српске. Како те није срамота. Који си па ти уопште фактор да ти одређујеш КО ЈЕ КО у овој земљи? Стварно нема
смисла то што ти радиш А ЈОШ ВИШЕ НЕМА СМИСЛА ШТО ДЕЖУРНИ
МОДЕРАТОРИ КОЈИ "ЛОВЕ СВАКУ РЕЧ" овакве безобразлуке уопште
"не примећују".
A kako sam ja to te bosance uvredio? Sta sam ja to njima ruzno rekao?
 

Back
Top