Opomena za vodstvo DS-a !
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Opomena za vodstvo DS-a !

Obećava Vapor Glow (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Opomena za vodstvo DS-a !

Poruka za DS: vaš sam glasač od kada sam stekao pravo glasa, ali ako pristanete na ovu ucenu i pljunete svima nama u lice, više moj glas videti nećete. ILI ĐELIĆ ILI NOVI IZBORI!

Razmislite dobro o ovakvim porukama i odlučite da li ćete se pokoriti Koštuničinoj bandi i izdati svoje glasače. Ulazak u vladu u kojoj je Koštunica premijer,a Jočić ministar policije bio bi vaše političko samubistvo.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Opomena za vodstvo DS-a !

sace oni posle ovoga da se ozbiljno zamisle...

Iskusan Norma Kampl (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio Vapor Glow
    Koštuničinoj bandi
    Слабашно је то нешто. Где је оно "Коштун-југенд", и томе слично?

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

glasach DSa koji na avataru ima LDP.
    "Gospodo, život je kratak;
    i ako živimo, živimo da bismo gazili po glavama kraljeva."

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

jede konzerviranu hranu.... neotpakiranu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Poruka za DS: vaš sam glasač od kada sam stekao pravo glasa, ali ako pristanete na ovu ucenu i pljunete svima nama u lice, više moj glas videti nećete. ILI ĐELIĆ ILI NOVI IZBORI!

Razmislite dobro o ovakvim porukama i odlučite da li ćete se pokoriti Koštuničinoj bandi i izdati svoje glasače. Ulazak u vladu u kojoj je Koštunica premijer,a Jočić ministar policije bio bi vaše političko samubistvo.
    a da li bi ti mogao da mi modgovoris na jednostavno pitanje konkretnim odgovorom..dakle...sta je to kod Cede sto postujes i koje to njegove stavove popdrzavas i zasto :|

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ja ne razumem...sta god da od pojedinih ljudi trazim da mi konkretno pojasne ostanem bez ikakvog odgovora...Molim upucene u problematiku da mi objasne o cemu se radi>ili su mi pitanja nepristojna,ili su glupa,ili me ljudi ignorisu,ili su nevidljiva,ili ja gresim u sustini pa mi je komplikovano objasniti ili sve to zajedno.?Sta god da je voleo bi neko objasnjenje!Unapred zahvalan!Vas verni CITALAC! :-(

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ма,ово је магија! Хипнотисаће Тадију поруком на форуму.8-)

Zainteresovan član kololoco (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2006.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio sergeronimo
    Ja ne razumem...sta god da od pojedinih ljudi trazim da mi konkretno pojasne ostanem bez ikakvog odgovora...Molim upucene u problematiku da mi objasne o cemu se radi>ili su mi pitanja nepristojna,ili su glupa,ili me ljudi ignorisu,ili su nevidljiva,ili ja gresim u sustini pa mi je komplikovano objasniti ili sve to zajedno.?Sta god da je voleo bi neko objasnjenje!Unapred zahvalan!Vas verni CITALAC! :-(
    Ja nemam pojma ali sam se sazalio na tebe pa cisto da ti pokazem da je neko procitao tvoju poruku

Zainteresovan član kololoco (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2006.
    Reputaciona moć
    46

Kostunica kao premijer nisam siguran, ali za Jocica kao plus na mestu ministra policije mislim da ipak nema sanse da pristanu. Bice gadno, ali mislim da su napravili gresku sto su odbili da daju g17 mesto ministra finansija i tako ih gurnu direktno u narucje dss.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Кад питаш погрешне људе! А и свађаш се са непознатим.И откуцао си мало порука да би могао тако нешто да закључиш.

Veoma poznat fosilvaso (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

a da li bi ti mogao da mi modgovoris na jednostavno pitanje konkretnim odgovorom..dakle...sta je to kod Cede sto postujes i koje to njegove stavove popdrzavas i zasto :|
    Kod nekih je logika sledeća:
    Ako ova vlast ne valja, daj bilo koga, samo ne ove!?

I tako mnogi idu na izbore a znaju samo za koje NEĆE glasati
    Sve je apsolutno u totalitarnom režimu!

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

e a ja kad god pitam nekog zasto glasa za srs uvek dobijem odgovor. samo bude zestoko glup.
    vish' ti to...:?

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio Norma Kampl
    Слабашно је то нешто. Где је оно "Коштун-југенд", и томе слично?
    А где су МАЧКЕ.......па СОВЕ.......па прича о томе да је управо "Коштун-југенд" у ствари "убио премијера...јер је он Легијалиста "...........има тога пуна колица.......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Primećen član shoplifter (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

ILI ĐELIĆ ILI NOVI IZBORI!
    Ha,ha,ha,ha... možda ćeš na sledećim izborima glasati za radikale...

Pazi... Đelić, pa još da bude premijer... O TUGO BOŽIJA!!!

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Pošto DS+LDP+još neko nema 126 i to ne može bez DSS, onda je to neralno. Ali to treba gledati sa nekog drugog aspekta. Svi podržavaju Tadića i on dobija novi mandat, Koštunica u Vladi i karte su čiste, zna se koliko ima jednih i ko je sve na jednoj strani, a ko je na drugoj. Mnogo će biti kristalnije na sledećim parlamentarnima izborima.
    A iz avatara kontam da nisi opšte glasač DS, tako da je ovo više reakcija neke druge stranke nego o kojoj diskutujemo 8-)

Domaćin giovaniI (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

joj,boli me stomak od smijeha.
    poet ce truli dos da se formira,..
    a simpa mi ovaj ldp-ds glasac i recenica:"odlučite da li ćete se pokoriti Koštuničinoj bandi"
    zivjela srs!

Zainteresovan član Mit dunavskih rusalki (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio filatelista, pa šta?
    A iz avatara kontam da nisi opšte glasač DS, tako da je ovo više reakcija neke druge stranke nego o kojoj diskutujemo 8-)
    Iz moga avatera i nika teško bi mogao da zamisliš da sam muško, pa ipak jesam. Pa i da sam političan, ne bi mogao baš nikako. A jesam. I imam vrlo konzervativne političke stavove, što ne znači da nisam demokrata. Konzervativizam je najplodnije tlo za procvat demokratskih principa. Naravno SRS i DSS nisu konzervativne stranke, ma nije to ni Veljina NS, a o Palmi i da ne govorimo. To su nacionalsocijalističke stranke, organizacije koje karakteriše nepotizam i još po nešto.
    Dakle, niti branim momka sa LDP avaterom, ali me ne čudi, ni najmanje činjenica da je preko 200.000 ljudi gurnuto u radikaliyaciju politickih stavova upravo ceneci opasnost od ludaka poput Velje Drumarinskog, Palme Arkanovskog, Voje Broza-Košrunice, haškog Voje i lokalnog Grobara Nikolića.
    Nastavi li se kako je krenulo, Bože moj, i 6. princip. Lepo se setiše. U holivudu ''peti element'', kod nas ''šesti princip'', :shock:
    Cenim da su vecina ovde prisutnih branilaca lika i dela dr Voje Broza Koštičavog, u stvari anarhiosti i da se izdaju za dSSovce, SrSovce, SSjovce i slicne SSovce, ne bi li realizovali poznatu anarhističku floskulu: što gore to bolje!
    Samo, izgubili su iz vida da je anarhiyam posle Španije eskalirao u teroriyam ili se udružio sa komunizmom, koji je za obne koji to još ne znaju PROPAO pre 20 godina definitivno.

Učlanjen
    27.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mit dunavskih rusalki
    Iz moga avatera i nika teško bi mogao da zamisliš da sam muško, pa ipak jesam. Pa i da sam političan, ne bi mogao baš nikako. A jesam. I imam vrlo konzervativne političke stavove, što ne znači da nisam demokrata. Konzervativizam je najplodnije tlo za procvat demokratskih principa. Naravno SRS i DSS nisu konzervativne stranke, ma nije to ni Veljina NS, a o Palmi i da ne govorimo. To su nacionalsocijalističke stranke, organizacije koje karakteriše nepotizam i još po nešto.
    Dakle, niti branim momka sa LDP avaterom, ali me ne čudi, ni najmanje činjenica da je preko 200.000 ljudi gurnuto u radikaliyaciju politickih stavova upravo ceneci opasnost od ludaka poput Velje Drumarinskog, Palme Arkanovskog, Voje Broza-Košrunice, haškog Voje i lokalnog Grobara Nikolića.
    Nastavi li se kako je krenulo, Bože moj, i 6. princip. Lepo se setiše. U holivudu ''peti element'', kod nas ''šesti princip'', :shock:
    Cenim da su vecina ovde prisutnih branilaca lika i dela dr Voje Broza Koštičavog, u stvari anarhiosti i da se izdaju za dSSovce, SrSovce, SSjovce i slicne SSovce, ne bi li realizovali poznatu anarhističku floskulu: što gore to bolje!
    Samo, izgubili su iz vida da je anarhiyam posle Španije eskalirao u teroriyam ili se udružio sa komunizmom, koji je za obne koji to još ne znaju PROPAO pre 20 godina definitivno.
    Da li je moguće da si toliko redova iskucao, a da ništa pametno nisi složio. Ti se baviš nekim dečim zajebancijama, poput 'Palma Arkanovski', 'Grobar Nikolić' i sl.
    Baci tastaturu kroz prozor i poštedi računar onanije!

Zainteresovan član Mit dunavskih rusalki (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio shoplifter
    Da li je moguće da si toliko redova iskucao, a da ništa pametno nisi složio. Ti se baviš nekim dečim zajebancijama, poput 'Palma Arkanovski', 'Grobar Nikolić' i sl.
    Baci tastaturu kroz prozor i poštedi računar onanije!
    alaj se ti jediš, k'o da ti je Grobar poklonio zlatniu grobarsku lopatu umesto ordena za zasluge za narod i širu vasionu.

Učlanjen
    27.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mit dunavskih rusalki
    alaj se ti jediš, k'o da ti je Grobar poklonio zlatniu grobarsku lopatu umesto ordena za zasluge za narod i širu vasionu.
    Kao što rekoh......

Aktivan član srbija do grcke (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

shto si bre izdao LDP...

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

NOVA IDEJA:

Uzeti neki nezauzet nick, staviti Š sliku i na temi o "radikalskom petom oktobru" proceniti kojim ulicama bi trebalo prodefilovati i odbraniti srpstvo.

Mislim, postavka, komentari...

Slične teme

1. Opomena za spam
    Autor Tijana92 u forumu Internet
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 25.11.2008., 08:30
  2. opomena B92
    Autor arsicg u forumu Politika
    Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 18.06.2007., 02:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu