za poznavaoce front page-a

  • Začetnik teme neki pocetnik
  • Datum pokretanja
N

neki pocetnik

Gost
Da li neko zna kako da u front pageo napravim na sajtu ono da kada sa leve strane kliknem na neki link da se otvori njegova sadrzina sa desne strane i da se pojave teme sa leve
Kao u exploreru kada imamo na primer folder muzika i u njemu domaca i strana. KLikom na muzika nam sa leve strane prikazuje njegove podfoldere a sa desne sadrzaj sta sve ima
kako to uraditi u front page-u
 
Zaje*i frontpage i predji na dreamwaver MX ili ovaj novi MX 2004.. I da nabavi neku java script knjigu pa sedi lepo i uci, najbolje je kad znas sam, onda mozes i da odradis kako si zamislio, ili jos bolje nauci PHP, pa ti nece trebati ni java scripte, niti neko preterano znanje HTML-a, a moci ces da radis chuda..
 
SisaDaPimp:
Zaje*i frontpage i predji na dreamwaver MX ili ovaj novi MX 2004.. I da nabavi neku java script knjigu pa sedi lepo i uci, najbolje je kad znas sam, onda mozes i da odradis kako si zamislio, ili jos bolje nauci PHP, pa ti nece trebati ni java scripte, niti neko preterano znanje HTML-a, a moci ces da radis chuda..

'ajd mi objasni kako to poveza client-side sa server-side jezikom... To sto ces koristiti server-side jezik ne znaci da ne trebas da znas i client-side stranu...
 

Back
Top