Krit - ostrvo snova, druga dimenzija - Strana 62
Strana 62 od 62 PrvaPrva ... 12525859606162
Prikazujem rezultate 1.526 do 1.529 od 1529

Tema: Krit - ostrvo snova, druga dimenzija

Primećen član
    Učlanjen
    05.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: Krit - ostrvo snova, druga dimenzija

Ma hebesh CG , puca meni ona stvar za CG , a na temu za CG diskusija je bash sh.it jer najveci pljuvaci su par likova koji u zivotu nisu mrdnuli dalje od Paralie , Vrasne i Pefkohorija , sto je dosta iritantno jer kako svi znamo to su mesta tipa Sutomore .
    Eto ti si bila na uslovno govoreci onu " bolju stranu" Grcke , a nisam bash neshto shvatio da si ocarana .
    Suma sumarum , slaba tebi vajda ako se teshish da ti je bilo bolje na kritu no u bezveznu CG , a recimo tim parama se moglo puno puno bolje negde drugde ,

Zainteresovan član Yeah, baby (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    16

Da budem prosta, meni za CG puca još i više, ali nije to tema, tačno je.

Nijednog trenutka nisam rekla da sam se pokajala ili da mi letovanje na Kritu nije bilo divno, pa nema potrebe da omalovažavaš to. Iako ne patim od toga da idem na "zvučna" mesta, zaključila sam na vreme da su ostrva mnogo bolja varijanta nego kontinentalni deo, pa, naravno, shodno tome, i skuplja. Samo zato sam i bila ove godine na Kritu (prošle godine bila na Kefaloniji, koja će zauvek ostati kod mene broj 1, iako nisam videla ostatak ostrva, a ove godine rešila da promenim).

Nemam ništa protiv ni Parge npr., i, da je ove godine bila vila na koju sam bacila oko slobodna, tamo bih i otišla.

Što se tiče boljih mesta za iste pare - od Krita koji je uvek bio sinonim za turizam vrlo visoke klase, u Grčkoj je, mislim, bolji, jedino Mikonos. No ne smatram da je vredno za jedno letovanje baciti toliki novac, baš zato što nisam snob. Za te pare ići ću i u Rim (moje prvo sledeće planirano putovanje) i još na letovanje. Za Santorini mislim da je to stvar ukusa, smatram da je intiman, i ponekad moraš za to da budeš raspoložen, a ja, bez obzira koliko volim svog dragog, ipak sam ove godine bila za življu varijantu.

Što nam ostavlja Španiju i Italiju, za isti novac. Koliko sam čula, Lloret je ciganija gora nego neki delovi Grčke, palma je samo da kažeš da si bio i da te ošišaju 15 evra dnevno za ležaljke, a Italija nema nikakve plaže (ako uzmemo da hoćeš nešto i da vidiš, pa izabereš Siciliju). Egipat i Tusku sam iskusila, jednom i dosta.

Tako da, dragi moj, ipak je Krit za te novce najbolji izbor. Jedino što sam stavila kao minus bili su sporadični slučajevi ponašanja Grka, ali to nije umanjilo moje uživanje.

Ostaj mi zdravo, neću više sa tobom da se raspravljam, ostaviću ti to za bakice s pijace.

Primećen član
    Učlanjen
    05.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Ma nema problema , ako si ti uzivala nema potrebe od daljnjih diskusija .

Nov član
    Učlanjen
    20.10.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

krit je redivno ostrvo treba ga obici svakako
    lepo je biti ovde

Slične teme

1. Samopouzdanje - druga dimenzija