Treba mi pomoc

zekati

Početnik
Poruka
17
Moj muz igra sve igrice/zahtevne/a ja ne mogu obicnog Petra Pana,ili Monsterse.Pre mesec dana je promenjen ceo racunar,graficka jr Radeon 9200.Pomozite mi i da se ja malo igram,vec nedelju dana slusam odusevljenje kako9 je Call of Dutu odlicna igra,savrsena grafika,a ja samo na slikama gledam moje junake iz igrica.Unapred hvala
 
Pre mesec dana sam promenila konfiguraciju/procesor IntelCeleron4A,2233MHz,mat.ploca-GigabyteGA-8PE800,sist.memorija-256MB,graficka Radeon 9200SE/128MB-RV280/meni ovo nista ne znaci/samo brojke i slova/.Sve zahtevne pucacke igre se igraju bez problema.Pokusala sam da instaliram;Monsterse,Petra Pana,Sinbada...instalira se,ja krekujem i posle par sekundi ekran se zacrni na 2-3 sec i naziv igrice se spusti na task bar.Sve ovo sam pokusala kod druga na duplo slabijem racunaru i igrice se igraju bez ikakvih problema."Carevo novo odelo"sam instalirala medjutim ne reaguju komande/ni mis ni tastatura/kod druga radi i ta igrica.Napominjem da sve zahtevne igrice rade bez ikakvih problema.Unapred zahvalna!! :roll:
 

Back
Top