trazim lek ampule akinetona
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: trazim lek ampule akinetona

Početnik davidov (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Angry trazim lek ampule akinetona

zivim u Jagodini i ne mogu da nadjem lek Akineton u ampulama.molim vas da mi pomognete i obavestite me gde mogu da ga nadjem.
    moze i pp porukom.
    Poslednji put ažurirao/la WithdrawnWater : 08.03.2007. u 18:31

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: trazim lek ampule akinetona

Davidom: ostavljanje telefona i licnih podataka nije pametno ni pozeljno. A sto se Akinetona tice, evo reci cu ti da ga nema ni u Beogradu, vec neko duze vreme, jednostavno NE MOZE da se nabavi, nema ga i iz nekog razloga nije u prodaji (ne znam ko ga proizvodi ali sam cula da se obustavlja proizvodnja i da ga nece ni biti). Sve pacijente koji su ga primali morala sam da prevedem na druge vidove terapije. Svakako da i lekar u Jagodini koji prepisuje ovaj lek ima alternative za njega (ne mora se dobijati u ampulama, moze se piti i nesto od zamena, oralno, jeste komplikovano ako se ampule daju uz inekcije antipsihotika, ali onda se menja ceo nacin lecenja i pacijent prevodi na oralni antipsihotik novije generacije uz lek slican po dejstvu akinetonu koji se pije u tabletama). Dakle nije rec samo o Jagodini nego leka nema u proizvodnji. I tako je vec mesecima. Razgovaraj sa psihijatrom ili neurologom o promeni terapije. POzdrav i srecno!
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Slične teme

1. Persantin ili Dipiridamol ampule
    Autor Radovan 3. u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 14.09.2006., 23:56

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •