slobodni sex

nisvil

Početnik
Poruka
5
Posle davnog i loseg iskustva u trojci,supruga nece ni da cuje da ponovo proba nesto tako iako nam je sex bas u monotoniji duze vreme. Razmisljam da joj bez njenog znanja nabacim nekog obdarenog zgodnog tipa da je probudi iz ucmalosti. ????stose tice ljubavi sve je ok.
 
Am, ja sam u slicnoj prici...Samo sto sam samostalno pronasla nekog obdarenijeg da me probudi iz ucmalosti...A pre toga sam si priustila i obdareniJu...doduse, jos uvek si je priustavam :twisted: ...i svi zadovoljni...
 
nisvil:
Posle davnog i loseg iskustva u trojci,supruga nece ni da cuje da ponovo proba nesto tako iako nam je sex bas u monotoniji duze vreme. Razmisljam da joj bez njenog znanja nabacim nekog obdarenog zgodnog tipa da je probudi iz ucmalosti. ????stose tice ljubavi sve je ok.
Nije losa ideja, mozda mozemo i da pomognemo. Samo nisi napisao nista konkretnije o trojci-dva ili dve na jednu.
 
septembar:
Am, ja sam u slicnoj prici...Samo sto sam samostalno pronasla nekog obdarenijeg da me probudi iz ucmalosti...A pre toga sam si priustila i obdareniJu...doduse, jos uvek si je priustavam :twisted: ...i svi zadovoljni...
Ajd meni prepusti tu obdareniju, ali mi je malo opisi. Nema smisla da samo ti uzivas. :razz:
 
A sta ako se njoj taj drugi tip mnogo svidi i ona tebe batali? :) U jednom filmu sam gledao da u takvim situacijama pomaze ako vasim alatkama date neka imena... Recimo njenna trandza da se zove "maca", a taj tvoj da se zove "piton", i onda ti njoj kazes "dodji ovamo, 'oce moj piton malo da se igra sa macom" i onda se oboje popalite i sex bude mnogo dobar :) Mislim deluje logicno... :)
 
Ako ona ima loše iskustvo u trojci i neće da ga ponavlja .... zašto misliš da bi jedino trojka mogla da vas izvuče iz toga????

Možda je ona učmala jer ti više nisi ono što si bio ... jer je ti ne zadovoljavaš onako kako bi ona htela .... jer ti ne budiš u njoj ono što treba da budiš.

Možda bi je taj isti kuronja samo odveo i odvojio zauvek od tebe ... razmisli ... šta dobijaš tim svojim planom?
 
septembar:
Am, ja sam u slicnoj prici...Samo sto sam samostalno pronasla nekog obdarenijeg da me probudi iz ucmalosti...A pre toga sam si priustila i obdareniJu...doduse, jos uvek si je priustavam :twisted: ...i svi zadovoljni...

Da li je suprugu mali ili je brz ili neredovan pa si nasla drugog?
 
I kada joj nabavis tog zgodnog lika i probudis je iz ucmalosti,onda si ga naebo!E tek onda nece hteti da ti se smiluje nad teskim mukama,pa ces i ti morati da nadjes zgodnu mladu devojku da probudi tebe...i ode brak u propast...
 
Maslachak:
...pa chemu onda to sve? :?

Pa duga prica...Klinci...kad sve stavim na papir, komplikovano je skupiti se i otici...Ko da ih cuva dok ja radim?...Ko ce da ih uspavljuje nocu i gde...Precutni dogovor je da budemo zajedno dok malo ne odrastu...Al kolje...Vece mi je najgore...Kad treba da se strpam sama u
krevet...Nedostaje mi dodir, zagrljaj...
 
septembar:
Pa duga prica...Klinci...kad sve stavim na papir, komplikovano je skupiti se i otici...Ko da ih cuva dok ja radim?...Ko ce da ih uspavljuje nocu i gde...Precutni dogovor je da budemo zajedno dok malo ne odrastu...Al kolje...Vece mi je najgore...Kad treba da se strpam sama u
krevet...Nedostaje mi dodir, zagrljaj...
...jest stvarno.... nema nishta lepshe nego kad naslonish glavu nekom na ledja i zaspish...
 
@septembar ne znam da li moze svako ili sam ja fenomen, ali ja sam uspeo da se zagrejem prema devojci prema kojoj sam bio hladan... tj da se nalozim... i da je zelim itd... jer sam to zeleo, tako da, zapitaj se da li zelis da provedes ostatak zivota sa cimerom koji ti je nekada bio suprug, ili ces poraditi na svojim osecanjima... prosto sedi, lepo razmisli sta kako dobijas, i smisli se... na kraju donesi odluku (ako je tebi smislena naravno) da treba da ga zelis... na kraju i hoces ;) samo se potrudi, ako te voli i zeli tj ako on nije kao ti, onda to vredi toga
 
Hammerhead:
@septembar ne znam da li moze svako ili sam ja fenomen, ali ja sam uspeo da se zagrejem prema devojci prema kojoj sam bio hladan... tj da se nalozim... i da je zelim itd... jer sam to zeleo, tako da, zapitaj se da li zelis da provedes ostatak zivota sa cimerom koji ti je nekada bio suprug, ili ces poraditi na svojim osecanjima... prosto sedi, lepo razmisli sta kako dobijas, i smisli se... na kraju donesi odluku (ako je tebi smislena naravno) da treba da ga zelis... na kraju i hoces ;) samo se potrudi, ako te voli i zeli tj ako on nije kao ti, onda to vredi toga

Vidi, ja se majstorski trudim da iskopam nesto u sebi kad je on u pitanju...I sedem i razmisljam svaki dan...Jos uvek sebi i njemu dajem sansu al ovog puta vise to radim zbog dece nego zbog sebe...nekako se osecam kao u zamci...IZmedju majke i zene...Grozno.
 

Back
Top