Troje u krevetu?

veca01

Početnik
Poruka
6
Cim postavljam ovako pitanje znaci imam zelju, :oops:
znaci volela bih da vidim vase misljenje o tome,
da li ste nekad pozeleli ili uradili to sa svojim deckom (devojkom) i sa jos jednom devojkom istovremeno? :twisted: :evil:
 
Jednom prilikom smo vec pricali ovde o tome,ako se ne varam...
U principu,bice ti najverovatnije zanimljivo,ali... Ja se nisam odusevila,iz prostog razloga sto je u celoj toj prici neko uvek u odredjenoj meri zapostavljen,a to niko ne voli,zar ne? :wink:
Ono sto pokusavam da ti kazem je da je kao "nesto novo,drugacije" dobro,ali... Ja licno vise nisam nikad pozelela isto...
Ali to sam samo ja...Mozda tebi,kao i mnogima bude bas super! U svakom slucaju,javi nam... :roll: :wink:
 
Peta W.:
Jednom prilikom smo vec pricali ovde o tome,ako se ne varam...
U principu,bice ti najverovatnije zanimljivo,ali... Ja se nisam odusevila,iz prostog razloga sto je u celoj toj prici neko uvek u odredjenoj meri zapostavljen,a to niko ne voli,zar ne? :wink:
Ono sto pokusavam da ti kazem je da je kao "nesto novo,drugacije" dobro,ali... Ja licno vise nisam nikad pozelela isto...
Ali to sam samo ja...Mozda tebi,kao i mnogima bude bas super! U svakom slucaju,javi nam... :roll: :wink:

Tačno sam znao ko će prvi da se javi...

OOOOOOgroman pozdravvvvv!!!!!
 
HOMER:
Peta W.:
Jednom prilikom smo vec pricali ovde o tome,ako se ne varam...
U principu,bice ti najverovatnije zanimljivo,ali... Ja se nisam odusevila,iz prostog razloga sto je u celoj toj prici neko uvek u odredjenoj meri zapostavljen,a to niko ne voli,zar ne? :wink:
Ono sto pokusavam da ti kazem je da je kao "nesto novo,drugacije" dobro,ali... Ja licno vise nisam nikad pozelela isto...
Ali to sam samo ja...Mozda tebi,kao i mnogima bude bas super! U svakom slucaju,javi nam... :roll: :wink:

Tačno sam znao ko će prvi da se javi...

OOOOOOgroman pozdravvvvv!!!!!

Pa ni tebi nije dugo trebalo.
Mada ni meni.
Samo troje je malo. Sa vise ljudi se gubi osecaj zapostavljenosti. Samo je potrebno da se uvede vise organizovanosti.
 
veca01:
Cim postavljam ovako pitanje znaci imam zelju, :oops:
znaci volela bih da vidim vase misljenje o tome,
da li ste nekad pozeleli ili uradili to sa svojim deckom (devojkom) i sa jos jednom devojkom istovremeno? :twisted: :evil:

a sto obavezno sa jos jednom devojkom? sto ne decko, kucni ljubimac, komsijska kokoska....?

ae bre, sto si nemastovit :lol: :lol:
 
Kod nas ( bracni par ) to traje vec duze vreme ...nas dvoje i jos jedna devojka...Ne slazem se sa tim da je neko zapostavljen. Samo tome treba pristupiti maksimalno iskreno i bez foliranja i na zdravoj osnovi....Veco, ako hoces iskrenih i vise detalja o tome kako je sada i kako smo poceli i sve u vezi sa tim pisacu ti bez uvijanja i lazi.....kellkellts@yahoo.com
 
anakin:
veca01:
Cim postavljam ovako pitanje znaci imam zelju, :oops:
znaci volela bih da vidim vase misljenje o tome,
da li ste nekad pozeleli ili uradili to sa svojim deckom (devojkom) i sa jos jednom devojkom istovremeno? :twisted: :evil:

a sto obavezno sa jos jednom devojkom? sto ne decko, kucni ljubimac, komsijska kokoska....?

ae bre, sto si nemastovit :lol: :lol:

Jeste. Ja i moj naj-drugar smo letos u pripitom stanju, pokupili nista manje pripitu curu i zavrsili sa njom u krevetu... Lepo smo se podelili - jedan na jednu stranu, drugi na drugu, pa se zamenimo... i niko nije bio zapostavljen :D 8)
A sad za sve one koji ce brze-bolje da pitaju... :roll: Nista nisam imao sa drugarom - cisto da se razumemo...
 
rudy_kv:
anakin:
veca01:
Cim postavljam ovako pitanje znaci imam zelju, :oops:
znaci volela bih da vidim vase misljenje o tome,
da li ste nekad pozeleli ili uradili to sa svojim deckom (devojkom) i sa jos jednom devojkom istovremeno? :twisted: :evil:

a sto obavezno sa jos jednom devojkom? sto ne decko, kucni ljubimac, komsijska kokoska....?

ae bre, sto si nemastovit :lol: :lol:

Jeste. Ja i moj naj-drugar smo letos u pripitom stanju, pokupili nista manje pripitu curu i zavrsili sa njom u krevetu... Lepo smo se podelili - jedan na jednu stranu, drugi na drugu, pa se zamenimo... i niko nije bio zapostavljen :D 8)
A sad za sve one koji ce brze-bolje da pitaju... :roll: Nista nisam imao sa drugarom - cisto da se razumemo...
Kako ste uspeli da se promasite u tolikim ...? :shock:
Da nije neka rupa u secanju (pripiti i sl.)? :wink: :D
 
I na ovo gledam isto kao i na sex sa zenom... Znaci, u masti izgleda privlacno, ali tesko da bih to zaista i uradila...
Imala sam prilika za tako nesto i ne da me nije privlacilo u tom momentu, nego mi je cak bilo i potpuno odbojno...
 
Gazdarica:
I na ovo gledam isto kao i na sex sa zenom... Znaci, u masti izgleda privlacno, ali tesko da bih to zaista i uradila...
Imala sam prilika za tako nesto i ne da me nije privlacilo u tom momentu, nego mi je cak bilo i potpuno odbojno...
Stvar maste :idea: :idea: , zelje :arrow: i da li osoba dozvoljava do kraja da uziva bez kocnica.... :?: :?:
 
nije_lako:
rudy_kv:
anakin:
veca01:
Cim postavljam ovako pitanje znaci imam zelju, :oops:
znaci volela bih da vidim vase misljenje o tome,
da li ste nekad pozeleli ili uradili to sa svojim deckom (devojkom) i sa jos jednom devojkom istovremeno? :twisted: :evil:

a sto obavezno sa jos jednom devojkom? sto ne decko, kucni ljubimac, komsijska kokoska....?

ae bre, sto si nemastovit :lol: :lol:

Jeste. Ja i moj naj-drugar smo letos u pripitom stanju, pokupili nista manje pripitu curu i zavrsili sa njom u krevetu... Lepo smo se podelili - jedan na jednu stranu, drugi na drugu, pa se zamenimo... i niko nije bio zapostavljen :D 8)
A sad za sve one koji ce brze-bolje da pitaju... :roll: Nista nisam imao sa drugarom - cisto da se razumemo...
Kako ste uspeli da se promasite u tolikim ...? :shock:
Da nije neka rupa u secanju (pripiti i sl.)? :wink: :D
Ne, nikahvih nasih rupa tu nije bilo, samo njenih... :D
 
atrijum:
Gazdarica:
I na ovo gledam isto kao i na sex sa zenom... Znaci, u masti izgleda privlacno, ali tesko da bih to zaista i uradila...
Imala sam prilika za tako nesto i ne da me nije privlacilo u tom momentu, nego mi je cak bilo i potpuno odbojno...
Stvar maste :idea: :idea: , zelje :arrow: i da li osoba dozvoljava do kraja da uziva bez kocnica.... :?: :?:
Mozda ustinu jeste samo stvar u tome, no pitanje je i da li se taj neko poslije moze da nosi s onim sto se desilo, ili ne...
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
ja moram da priznam da je totalno ok, ja i bracni par ili neki par, meni je totalno ok, ali mi nikako nije jasno zasto te muskarce uzbudjuje da gledaju dok im neko drugi J**e zenu, taj detalj mi je uvrnut poprilicno

... ti si pravi primerak i izdanak svog plemena...
mozes da je... tudju zenu, muz gleda sve to a posle ti oni izgledaju kao marsovci.Ovo je sasvim ok razmisljanje za ovo podneblje. Uopste ne znam zasto postavljate ove teme kada se na njih javljaju samo dezurni pljuvaci...
Ne postoji nista sa cime se posle toga susrecu ljudi, razlog je jednostavan, ako i ima necega oni se sa tim sretnu pre toga, lepo to rasciste sa sobom kao ozbiljni ljudi i onda rade ono sto su naumili.
Kod nas takvih ljudi nema, zaista su retki...
 
mima68:
sada_vec_ozbiljan_momak:
ja moram da priznam da je totalno ok, ja i bracni par ili neki par, meni je totalno ok, ali mi nikako nije jasno zasto te muskarce uzbudjuje da gledaju dok im neko drugi J**e zenu, taj detalj mi je uvrnut poprilicno

... ti si pravi primerak i izdanak svog plemena...
mozes da je... tudju zenu, muz gleda sve to a posle ti oni izgledaju kao marsovci.Ovo je sasvim ok razmisljanje za ovo podneblje. Uopste ne znam zasto postavljate ove teme kada se na njih javljaju samo dezurni pljuvaci...
Ne postoji nista sa cime se posle toga susrecu ljudi, razlog je jednostavan, ako i ima necega oni se sa tim sretnu pre toga, lepo to rasciste sa sobom kao ozbiljni ljudi i onda rade ono sto su naumili.
Kod nas takvih ljudi nema, zaista su retki...
Ima kod nas takvih ljudi...ima...to si u pravu...sedne se pre toga i rascisti sa sobom i posle se opustis i radis...Nas dvoje ( bracni par ) smo to i probali...bilo je divno...
 
Gazdarica:
atrijum:
Gazdarica:
I na ovo gledam isto kao i na sex sa zenom... Znaci, u masti izgleda privlacno, ali tesko da bih to zaista i uradila...
Imala sam prilika za tako nesto i ne da me nije privlacilo u tom momentu, nego mi je cak bilo i potpuno odbojno...
Stvar maste :idea: :idea: , zelje :arrow: i da li osoba dozvoljava do kraja da uziva bez kocnica.... :?: :?:
Mozda ustinu jeste samo stvar u tome, no pitanje je i da li se taj neko poslije moze da nosi s onim sto se desilo, ili ne...
Paa..da bi se posle nosio sa tom mislju sta si uradio-la normalno je da nece to raditi onaj koji ne veruje u sebe i svoje zelje...i mislim da je greska sto ljudi prilaze tome samo kroz sex...Mi smo ( bracni par ) to radili ali se podrazumevalo da hemija mora da uradi svoje...da bude razgovora medju nama i o obicnim stvarima a ne samo o trojci jer onda to izgleda kao da neko nekoge prisiljava da to uradi...mozda tebe nije tada privlacilo jer osobe nisu bile prave..?Fluid nje proradio a niko se nije trudio da opusti atmosferu, da to dodje spontano. da bas pali...
 
bravo, tako je...izgleda da se ovde javljaju samo dezurni pljuvaci jer nemaju m*** da se suoce sa samim sobom pa su stalno nezadovoljni...izgleda da je nasa generacija mnogo vise zrelija po tom pitanju...barem smo rascistili neke stvari sami sa sobom... i to bas pre toga...i jos nesto...sta je to toliko strasno da bi se toliko rasciscavalo sa sobom...ljudi bi trebalo da mnogo vise razmisle i rasciste sa sobom pre nego krenu da ubiju nekoga, a mi ovde pricamo o zadovoljstvu...zadovoljstvu koje nas cini sretnim..treba znati uzivati, ipak je zivot kratak..i kao sto rece kad muskarac je** tudju zenu onda je svaler a svoju neda...eh..eh...nasa filozofija....
 

Back
Top