Glupost kojoj se ne može odoljeti!!!

RainbowSix

Veoma poznat
Poruka
10.717
Pazite na kakvo sam pomračenje uma naišao na netu:

Tito, partija, Rambo, akcija: Silvester Stallone Hrvatskoj snima film o Josipu Brozu Titu

Četvrtak, 09 Decembar 2004

Dvadesetak godina poslije smrti Josip Broz Tito ponovno je među filmskim zvijezdama. Prema pisanju "Globusa", Silvestar Stallone priprema filmsku biografiju o Titu i na nju namjerava potrošiti 200 milijuna dolara.
Sly se odlučio potpuno okrenuti "ozbiljnim" filmovima te priprema seriju od pet filmova o osobama koje su obilježile 20. stoljeće, a među njima će biti i Tito.
Stalone je potvrdio da će film snimati u Hrvatskoj te da sljedeće godine dolazi u Zagreb. Istodobno i producentska kuća Tribeca, koja je u vlasništvu Roberta De Nira, priprema film o najpoznatijem agentu CIA-e Jamesu Angletonu, u kojem će jedan od značajnijih likova također biti Tito.
Evo link:http://www.superbosna.com/vijesti/f...one_hrvatskoj_snima_film_o_josipu_brozu_titu/

Definitivno neki tamo još nisu svjesni svoje nesvijesti!!! :shock: :shock: :oops: :lol: :!:
 
titopoza13me6.jpg
 
Radoje III:
al nejega je prosvetlio Sveti Sava..razumes?

Koje godine?

vanesssa56:
E kakav si ti Nacional-Shovinista ! Sve Tesla, Tesla ...
A sto je bilo sa Edinsonom, pa valjda je i on donio malo svjetla !
Ako je Tesla zaista donio svjetla pa zasto je onda skupa El. energija ?!?!?

Znaš da dobar naučnik ne može biti i dobar trgovac.

Radoje III:
zato sto se Tesla nije razumeo u pare..pocepa ladno ugovor sa vestinhausom na tadasnjih milion dolara..zato je skupa struja...mogao je taj ugovor zavestati Srbiji..eh, danas uopste ne bi placali struju.

Zašto nije javio Savi? (pitanje je inače bilo meni upućeno)
 
Radoje III:
zato sto se Tesla nije razumeo u pare..pocepa ladno ugovor sa vestinhausom na tadasnjih milion dolara..zato je skupa struja...mogao je taj ugovor zavestati Srbiji..eh, danas uopste ne bi placali struju.
Eto... Vidish. A ja imam utisak da je Sv Sava rekao Tesli :" Druze Tesla, vodi rachuna da Srbiji podarish JEFTINU struju, neka ljudi imaju bar za ogrev tokom zime, a taj milion dolara vredan ugovor pocepaj pa neka Svijet vidi da si pravi Jack, kad je bal - nek je maskenbal !"
 
Lacibg:

Ахахахаааааааааа...........Лаци......комшија.......па ти си ЕВгеније........







Шешељ је давно, док је још глумио СЧП са својим активистима делио по Кнез Михајловој један "летак" на коме је Броз био нацртан са ђавољим репом и
писало је:

Жив је бандит,

црк'о није,

док је Слобе и мафије !


Ето, Слобе више нема - али нам мафија остаде.
 

Back
Top