Beovizija

Nedostizni

Zainteresovan član
Poruka
270
Kakva parada likova!!! Pa sve pesme da se spoje, ne moze jedna normalna da se napravi!!!

Ono sto me je zaprepastilo, jeste pesma koja ima refren MUMBO JUMBO SERBIANO.

Onaj koji je pisao tekst, ocigledno nema pojma sta znaci izraz mumbo jumbo, pa kada bi ste ta pesma kojim cudom plasirala na Evroviziju, palo bi vrhunsko blamiranje
 
Ма оно је најгора могућа гранд парада. Мислим они сељаци су страхота. Мисле као занимљиви смо ставили смо шајкаче у некој фенси нијанси ово оно.
Реално ови што су прошли колико сма видео су реалтивни ужас. Пошто готивим Амадеус надао сам се да ће они да победе јер по мени имају и најбољу песму али они не прођоше у други део. Чини ми се да и негатив није прошао. Од ових што су прошли једино ми је ок Мики Перић а ови остали са Мамбо Џамбом су ужас и шит.
Ма закључак евровизија је такмичење за лоше музичаре.
 
Дафмен3:
Ма оно је најгора могућа гранд парада. Мислим они сељаци су страхота. Мисле као занимљиви смо ставили смо шајкаче у некој фенси нијанси ово оно.
Реално ови што су прошли колико сма видео су реалтивни ужас. Пошто готивим Амадеус надао сам се да ће они да победе јер по мени имају и најбољу песму али они не прођоше у други део. Чини ми се да и негатив није прошао. Од ових што су прошли једино ми је ок Мики Перић а ови остали са Мамбо Џамбом су ужас и шит.
Ма закључак евровизија је такмичење за лоше музичаре.

Prosao je Negativ. Evo ovi su prosli:

1. Peca Jovanović 'Kao da je bilo juče'
2. Miki Perić 'Jablan'
3. Negativ 'Prava stvar'
4. Betty Boop 'Sama'
5. Slobodan Trkulja i Balkanopolis 'Nebo'
6. Marija Šerifović 'Molitva'
7. Maja Marković 'Nije nam se dalo'
8. Blizanci 'Mambo Jambo Serbiano'
9. Ivana Jordan 'Bomba'
10. Aleksa Jelić 'Beli grad'


Sve u svemu ja ne cuh ni jednu pesmu koja iole lici na nesto....:roll: Katastrofa.....
 
...od svih do sada jedino Betty Boop, kao simpa...ostalo...jezivo...
...Blizanci su trebali nastupati umesto Bode i Jelene (s obzirom da su i oni smarali)...da zabavljaju narod...hmmmm...nije im to trebalo...pesma je katastrofa...ma uzas...
...sta nas tek ceka u finalu...
 
Ove tri pesme i boze pomozi:
Ivane Jordan 'Bomba'
Maja Marković 'Nije nam se dalo'
Betty Boop 'Sama'
A sve ostalo je katastrofa, ona velika, pogotovu ovi Blizanci, a tek sajkace....
Organizator je doduse bio korektan jer im je dozvolio da opet opevaju pesmu jer jednom od blizanaca nije radio mikrofon.
Najbolje bi bilo kad bi ucestovali Boda i Jelena, mislim da bi oni bili prvi na Beoviziji.
Mislim da su bili odlicni Boda i Jelena.
 
ja sam odgledala samo pregled pesama... i od svega jedino mi ivana jordan lici na nesto ali cekam do veceras da cujem kakva je cela pesma... pored toga bili su dobri neki likovi u belom sto su mnogo pominjali ljubav al ne znam da li su prosli... imali su saksofon u pozadini, a glavni pevac je imao maramu na glavi (belu), jel zna neko da li su prosli... a imam nesto los ocecaj u vezi mamba srbijana... a sto se tice serifovicke... uzas... ona je po meni jedino za radio...
 
IVANA JORDAN NAJBOLJA!!!!!!
Nisu losi Maja Markovic i onaj lik sto je u nekom hipy stilu Ljubav za sve.simpaticno je i lako ulazi u usi.ostali nemaju pojma.Ali ovaj hipy lik nije prosao u finale.Kod nas mogu da prodju samo grand kreteni.Oni bi bili najbolji da predstavljaju ovaj narod.takvi smo mi "Glupost za sve" kakva crna ljubav
 
Ja mislim da bi bilo najbolje poslati back vokale! Proucavajuci mnogobrojne forume, zakljucujem da je, na moj uzas, najveci favorit Marija Serifovic. Ja bih voleo da nas predstavnik bude Ivana Jordan ili Maja Markovic, mada sam ipak bio naklonjeniji Miri Skoric ili Maji Nikolic. Pribojavam se da bi nas neprijatno mogle iznenaditi one klinke ili Blizanci. Zasigurno su jedino bez izgleda za pobedu Miki Peric, Peca Jovanovic i Aleksa Jelic. Vreme je,medjutim, najveci saveznik Ivani Jordan, tako da ocekujem zestok okrsaj vecers. Mislim da ce koplja ukrstiti Marija, Ivana i Trkulja, koji je privukao znacajnu paznju.
 
Da li vi kojima se svidjaju one klinke sa gitarama imate vise od 20 godina?! Ako imate, ne mogu da verujem da smatrate da ta pesma moze da bude predstavnik.

Ta pesma toliko podseca na onu pesmu 'sama' iz 'Secerne vodice', ne mogu se setiti ko to peva (da nije Kakadu look?), a to je snimljeno 80 i neke a koja je danas!!!

Ko god da pobedi nece pobeditio sigurno na Evroviziji, ali mojih top 3 su onaj Trkulja, Marija Serfovic i Maja Markovic.

A ona Barbi (zvana Bomba) nije ni za prici Mariji Serifovic i stvarno je strasno sto ljudi na ovom forumu smatraju da trebas da izgledas kao da se takmicis za mis da bi mogao da pevas!!!
 

Back
Top