Farma_Fizio..,veterinar_fizioterapeut...

Za pismene pishe...Farma_fizio...skr od FARMACEUTSKO_FIZIOTERAPEUTSKA...za neupucene, novootvorena shkola na Zvezdari...Pa reko', ako ima nekih likova iz te shkole,mogli bi da se jawe...poshto ochigledno ovaj RahitichniStojko se namerachio na mene...mogla bih da mu shatro i odg... Avatar je slika sa Goth site-a, koju sam zgotiwila,a ako ti smeta taj DeviantArt stil nemoj da zamarash mozak prouchavanjem istih...Ili podrzhi nadalje ili produzhi dalje...BEZ NEUMESNIH KOMENTARA...please...
 
Luki...vidi ovako...shkola ima dve zgrade, ne znam kako su podeljene, znam samo da u jednoj se nalazi kozm.salon sa FULL opremom... kaze da samo elitniji saloni imaju takvu opremu, onda...oni koriste one preparate koje naprave FARMACEUTI... i kako sam ja nju razumela, iz svakog struchnog predmeta morash da imas 2 nedelje prakse unutar skole, a preko raspusta po salonima.... Znachi, kada je praksa iz Kozmetologije ide se u laboratoriju koja je isto tako doyayno opremljena...i npr. kada imash 2 chasa teorije, ostalo imash praksu... shto se teorijskog dela ZGRADE... opremljena jeeeee doyayno tkdj... i josh jedna sitnica, chas ne prekida zvonjava nego muzika :D... a prof. su extra, zalazhu se za tebe maksimalno...ako imash neki problem sve reshavaju sa tobom...i kako sam prochitala, proshle godine nisu imali keca ni u jednom odeljenju... :S i najveci prosek ima odeljenje sa 4.5neshto... Tkd. ja ako ne upadnem tu...bolje da sam u jarak upala... Ti koji ces smer? pozz
 

Back
Top