trazim brzu pomoc
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: trazim brzu pomoc

Početnik
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano trazim brzu pomoc

Pitanje je psiholoske prirode. Mom decku se pre par meseci razboleo otac od raka.
    Od tada se potpuno zatvorio postao je bezobrazan, hladan, retko se vidjamo. Ne mogu da mu pridjem i odbija svaku blizu komunikaciju. Ne znam kako da se postavim vec mesecima, jer nisam sigurna da li je takav zbog teske bolesti oca ili to ima neke veze sa mnom?

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: trazim brzu pomoc

Ne znam koliko imas godina i koliko ste dugo u vezi ali svakako da tvoj decko prolazi kroz vrlo tezak period zivota. Verovala ili ne ,ne radi se uopste o tebi. To moze da ti kaze svako kome se roditelj razboli, nadje u bolnici za daleko manje ozbiljne bolesti nego rak.

Početnik
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

imamo 23 god. i 2 ipo smo u vezi. Ne znam kako da se postavim, on ne zeli pomoc i potpuno se udaljio. S druge strane ja imam veliku potrebu da budem sa njim ali on to odbija, kaze da mu je lakse kada je sam. Kako da se postavim

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Stavi mu do znanja da si tu za njega ali ga nemoj gusiti, ako ima potrebu da bude sam onda mu daj i vreme i prostor koje trazi.
    To je zivotna situacija u kojoj niko ne zna kako ce reagovati dok se u istoj ne nadje, tebe ne moze da boli kao sto njega boli i zasigurno ne mozes da osecas koliko mu je tesko.
    Svi mi na razlicite nacine prihvatamo teske zivotne situacije.Njemu se zasigurno zivot promenio preko noci.

Slične teme

1. Trazim pomoc!
    Autor *Tasa* u forumu Svet životinja
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2006., 21:52
  2. trazim pomoc
    Autor ofelija u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.12.2005., 18:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor