Monasi,Karatisti,Ninje,svi mocni ratnici hajde da se organizujemo vishe!!:)

Pogledaj rezultate ankete: Da li se slazate?

Glasova
17. Ne možete glasati na ovu anketu
  • DA

14 82,35%
  • ne

3 17,65%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: Monasi,Karatisti,Ninje,svi mocni ratnici hajde da se organizujemo vishe!!:)

Primećen član
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Smile Monasi,Karatisti,Ninje,svi mocni ratnici hajde da se organizujemo vishe!!:)

[FONT=Arial]Mocni ratnici hajde da se organizujemo malo!![/FONT]

Ovako citao sam dugo podforum Ostali Sportovi i vidim da likovi koji treniraju Kick Box,Box Krav Magu sta josh tu sve ima stalno se organizuju i naprave neshto

A STA JE SA NAMA !!!???

Voleo bih da se sto vishe ljudi prijavi ovde i da napravimo neshto krajnje fantasticno!
    Naravno neka dodju i MMA momci da uporedimo sta je zakon!
    Mislio sam dolazi sada lepo vreme preko vikenda subota nedelja nadjemo se negde svi u nekoj sumi tamo gde ima lep teren za trcanje,vezbanje i peglanje!(Naravno ne mislim stvarno da se peglamo nego samo da vezbamo! )
    Ili ako nas bude bilo dosta mozhemo zakupimo neku salu(mada meni se vishe svidja u prirodi)i provedemo se lepo!
    Dakle poneli bismo:Sendvice,caj,neke grickalice a MMA ljudi steroide doping 100kg mesa(shalu na stranu)
    Naravno ima tu josh dosta toga sto sam zamislio ali da vidim sta kazhete na ovo?!

Primećen član P_R_E_D_A_T_O_R (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Monasi,Karatisti,Ninje,svi mocni ratnici hajde da se organizujemo vishe!!:)

Hehe veoma lepo sto se neko toga setio!!

Ja bih ucestvovao u tome naravno.

Nadam se da ce i drugi deliti moje misljenje!

Btw ja cu biti malo loshiji skoro sam krenuo ninjutsu da treniram

Primećen član
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: Monasi,Karatisti,Ninje,svi mocni ratnici hajde da se organizujemo vishe!!:)

Zar nema nikog!!??:shock:

Domaćin
    Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Daklem , slazem se

Učlanjen
    08.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Izgleda nikog ne zanima osim nas troje .Ajde ljudi lepo vreme krece zezamo se malo preko subote i nedelje ucimo delimo iskustva itd...........

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

Ja bi ali ne bavim se ni jednom od navedenih vestina..

Učlanjen
    08.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

a gde pishe da idu odredjene vestine? Vidish da je napisao monasi ninje karatisti I SVI MOCNI RATNICI sto znachi ide ko god hoce.Bar sam ja tako protumacio

Primećen član Freelander1111 (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Tradicionalni Wing Chun, ali ja sam u NS...

Početnik v-lax (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja sam uvek ZA!! Javite mi kad... povescu neke ortake s treninga...

Primećen član
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

EXTRA!!!!

Ok ajde ljudi ajde zivlje malo verujte mi lepo cemo se provesti!!

@v-lax obavezno ih povedi!!Sto vishe to bolje.Ali za sada nas ima malo.

I neshto se slabo javljate...

@FreeLander1111 a ratnice()zao mi je....Ajde bice to preko subote nedelje ono kad nemash nishta raditi valjda mozesh da dodjesh svi bismo voleli.Ali za sada ne odlazi nishta zato sto ako ovako nastavimo nece od ovoga nishta biti.

TREBAMO JOSH LJUDI!!!Ajde ajde ajde ajde....

Primećen član
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

e da i btw P_R_E_D_A_T_O_R je bio u pravu mozhe da dodje ko god pozeli bilo sta da trenira.A ako hoce mozhe i neko ko nishta ne trenira a zna ulicne tuche da testiramo vestine vs ulicne tuce : )))).

Početnik v-lax (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

sta vi trenirate narode i koje ste god, ne bih da budem najmladji... :razz: :razz: :razz: jedva cekam da testiram kyokushin vs...

Početnik
    Učlanjen
    28.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

hahahah mocni ratnici...
    Aj da organizujemo tepanje mma shooto box kikbox protiv mocnih ratnika

drzare nije na forumu
    има и паметнијих ствари да ради....
    Aktivan član drzare (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

zanimljiva ideja.... pa sto da ne kad se dogovorite-javite pa da se igramo....

Početnik v-lax (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

hajte bre recite wec jednnom kada cemo.ja sam da to bude sto pre ae idemo sad za vikend 17. ili 18.....

Primećen član
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Ae nemam nishta d aradim ja bih hteo.Gde cemo samo?

Primećen član
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Sta predlazete Ja predlazem da idemo u neku sumu

Zainteresovan član II PANTER II (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Cool Re: Monasi,Karatisti,Ninje,svi mocni ratnici hajde da se organizujemo vishe!!:)

SHADOW NINJA MAN

Dakle ako si pratio forum,mozda si primetio da takodje radimo na stvaranju svega toga o cemu pricas...cak sta vise krenuli smo da se dogovaramo da izadjemo ove subote(ako bude lepo vreme) na kalemegdan i da vezbamo,ponesemo sendvice i slicno...

Dakle Zuti Car ti se vec javio,a ima nas tu jos... podrzavam ideju i kazem :"Vidimo se " i neka nas bude svega 3-4 bice sasvim o.k. a verovatno da ce nas biti i vise,eto ...

pozdrav

Obećava sintagma (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    43

hhahahahaha steroidi i 100 kilograma mesa

Učlanjen
    02.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Cool Re: Monasi,Karatisti,Ninje,svi mocni ratnici hajde da se organizujemo vishe!!:)

Dakle u duhu ideje koju je izneo Shadow Ninja Man pozivam ljude da se druzimo na kalemegdanu.

okupljanje kod konja (na trgu kod konja ) u subotu u 14 h

ici cemo da odradimo wing chun trening,za to vreme svako moze svoje da vezba,pa posle toga mozemo da razmenjujemo iskustva pricamo i ostalo...nas trening ce trajati izmedju sat i po i dva sata... mozemo zajedno da odradimo zagrevanje,istezanje ,pa onda svako svoje i onda posle mix ,druzenje i ostalo...predlog ljudima da ponesu hranu i tecnost i POZITIVAN DUH !!

Učlanjen
    02.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Kao sto sam rekao,okupili smo se na trgu kod konja i cekali nekih 10 minuta(Krupno momce je malo kasnilo pa smo ga cekali...) nazalost bili su samo nasi ljudi a nadao sam se da ce doci i ljudi iz drugih klubova.

dakle od nasih je bilo 9 ljudi,otisli smo na kalemegdan i vezbali nekih 2 sata efektivno i malo se zezali... nadam se da cemo ovo ponoviti i da cemo u sledecem putu biti u vecem broju

i da donesete opravdanje od doktora zasto niste dosli

sve najbolje

Početnik v-lax (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

jbg dosao bih da mi jedan pametnjakowic nije sjebao skochni zglob cuo sam da ima sad u subotu neki seminar o borilackim vestinama u savremenom svetu. bice predstavnici svih borilackih sportova i vestina i radice neke demonstracije :razz: :razz: :razz: tako da ..ko voli nek dodje

Učlanjen
    02.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

,jel neko otisao i napravio neki snimak ? Naravno ne treba posebno spominjati da bih voleo da vidim sta se desavalo pa ako ima snimka bacio bih pogled

Ko to organizuje ?

Primećen član
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Arghhhh ja nisam mogao imao danas cas iz mate zapustio sam je dosta

Početnik v-lax (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio II PANTER II
    ,jel neko otisao i napravio neki snimak ? Naravno ne treba posebno spominjati da bih voleo da vidim sta se desavalo pa ako ima snimka bacio bih pogled

Ko to organizuje ?
    pogresno si shvatio...to tek treba da bude u subotu 24.og. neznam tacno ko organizuje pitacu trenera u koliko sati je tacno pa cu ti jawiti. pozz

Slične teme

1. Mocni udvarac
    Autor gazela u forumu Žene
    Odgovora: 134
    Poslednja poruka: 08.06.2008., 15:29
  2. Pogodite karatisti ovu tehniku!
    Autor Jox u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.06.2004., 02:01

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor