zasto lovci piju dok nose oruzije?

AA SRBIJE

Obećava
Poruka
61
ako imate probelem alkohola dodjite da se druzimo,sve je besplatno.

www.anonimnialkoholicari.org

ŠTA JE AA. Anonimni alkoholičari su zajednica muškaraca i žena koji međusobno izmenjuju iskustva, snagu i nadu, kako bi mogli rešiti zajednički problem te mogli pomoći i drugima da se oporave od alkoholizma.

Za članstvo postoji samo jedan uslov, a to je želja da se prestane piti. Članarina u A.A. se ne naplaćuje; mi se sami financiramo licnim doprinosima.

A.A. nema nikakve veze ni sa jednom verskom sektom, udruzenjem, političkom ili drugom organizacijom i institucijom. A.A. ne želi ucestvovati u raspravama, te ne podržava nikakve ciljeve niti im se protivi.

Naš je osnovni cilj - ostati triezan i pomoći drugim alkoholičarima da ostvare stanje trezvenosti.
 
Onim lovcima koji piju racunam to kao olaksavajucu okolnost. Takvi mozda i imaju nesto zakrzljale savesti. Mozda samo pijani podnose sebe same. Strasno je to ako neko potpuno trezan i svestan, uziva u nepotrebnom ubijanju! Bolje se napiti, makar i iz kukavicluka.
 
Ma Brandon misli da svo meso raste na grani.

A to da li lovci piju, to je individualna stvar. Ja licno ne pijem dok lovim, ali posle lova je druga prica. Nisu lovci problematicni cirkatori. Oni ribari su vise maheri za pijano sedenje sa stapom u ruci. :lol:

Video sam ih kako metnu bucuk piva u gajbicu, gajbicu o konopac, konopac o klin na bankini, pa puste da im se 'lade u reci. A ono kao "pecaju." ;)
 
Milan_ns:
je**o te ceo green pease u du**pe. Tebe bi rado lovio! Mislis da je ono prase od godinu dana sto ga jedes za slavu umrlo prirodnom smrcu?! Mast u krvi. Jes, jes kako da ne!
Ti ces nekog da lovis, pateticni debilu?! Razbio bih te jednim udarcem! Dok se ti guzis sa tom sakom luzera po sumama i glumis Brokeback Mountain, neko ti krese zenu! Vi ste iskompleksirane ***** koje se skrivaju iza najsavremenije opreme za ubijanje. Kakav je to lov? Sta ima vitesko u tome da ubijate zivotinje karabinima s optickim nisanom, obuceni u uniforme svih "isprasenih" paravojski od Alpa do Kosova? Bolje prodajte tu skalameriju i popravite zube. Da treba u rat svi bi doneli papire kako ste nesposobni. Kao, vi se brinete o prirodi! Naravno, kada unistite divljac, predatori napadaju stada. Tada glumite junake i ubijate vukove. Bagro! Vuk je srpska totemska zivotinja. On je bio simbol ovog naroda pre dvoglavog orla. Nijedan narod u Svetu nema vise imena niti prezimena izvedenih iz imenice "vuk". Sveti Sava je zastitnik vukova. Vi ne razumete i nepostujete sopstvenu tradiciju i kulturu i jos se ponostite time! Sta je "lovni turizam" (kakva imbecilna kovanica) nego prostituisanje sopstvene zemlje?! Bas je super uvlaciti se impotentnim Svabama i Talijanima u guzicu i trckarati za "sahibom" po planinama. Sto ne kazete koliko ste umesani u krivolov i ko je pobio milione ptica-pevacica za talijanske restorane? Kome prodajete pricu o tome kako vi reguliste broj divljaci zarad nekakve ravnoteze ekosistema? Pa nije Priroda degenerik, ona to moze i sama - vi ste! Kazete da mi nije mesto ovde, nisam lovac. Pa nije ni vama u prirodi! Mrs u kucu, stetocine jedne!
 
brandone ja imam 18 godina. Nosim pusku napravljenu 1950. Koristim crni barut. Jednobojnu uniformu, drecavo narandzasti prsluk, sesir sa istom takvom bojom. Za rat ne smem da kazem ali ako se bude vojno resavalo pitanje kosova ici cu jer je to srpsko sveto mesto. A sto se tice vitestva opet bi smeo da potpisem da nas puste samo sa nozevima u ogradjeni deo od 2-3 km2 da se lovimo. Ko koga ubije taj je pobedio, a po ugovoru da ne odgovara krivicno. Ja bi smeo, a ti?! Ja sam uvek bio i ostacu budala... Ti si ko zna sta iza neke maske... P. S. Vreme kada se zenilo sa 18 je davno proslo, a kada bi neko drugi meni kreso zenu (devojku) i jednom i drugom bi bilo poslednje...
 
-Brandon, prvi put sam te lepo zamolio da palis, medjutim ti se vracas i jos pretis decku da ces da ga razbijes jednim udarcem. Pa ovako: Lovaca u Srbiji ima oko 1% a gay-eva kao ti nazalost malo vise. Idi lepo zamraci stan/kucu pa pozovi nekog slicnog tebi radi medjusobnog ispitivanja buljsona. I ne dolazi vise nikad ovde, zato sto nikakav efekat ne ostavljas, mada citajuci tvoje postove,priznajem zahvaljujem se Bogu sto nisam takav.
-Milan_ns, svaka ti cast, ali ne nadaj se da ce ovaj gay ikada smeti 1v1 sa nozem bez krivicne odgovornosti. Usrao se i od same pomisli. Medjutim ako ti se javi, pusti mene molim te da te zamenim, mlad si da ne prljas ruke.
PS. Brandon ako samo jos jednom zapretis kome, nadaj se krivicnoj prijavi, ali ne na nik vec na puno ime i prezime i na kucnu adresu. Da znas da je to vrlo moguce i izvodjlivo pa izvoli
 
Ja sam lovac, u lov idem od svoje 8 godine, bukvalno od dana kad sam mogao da izdrzim dovoljno dugo pesacenje, a svim ovima sto kazu da je lov nehuman i da mi samo ubijamo zeceve, srndace, i ostalu divljac, porucujem da o lovu pocnu da govore tek kada odu u lov makar jednom.

U bre kolege mnogo kuburimo sa ovim dusebriznicima.

Nego bice vasar lova i ribolova u Nisu od 28 marta do 01 aprila pa Vi svratite
 
kamper2:
-Brandon, prvi put sam te lepo zamolio da palis, medjutim ti se vracas i jos pretis decku da ces da ga razbijes jednim udarcem. Pa ovako: Lovaca u Srbiji ima oko 1% a gay-eva kao ti nazalost malo vise. Idi lepo zamraci stan/kucu pa pozovi nekog slicnog tebi radi medjusobnog ispitivanja buljsona. I ne dolazi vise nikad ovde, zato sto nikakav efekat ne ostavljas, mada citajuci tvoje postove,priznajem zahvaljujem se Bogu sto nisam takav.
-Milan_ns, svaka ti cast, ali ne nadaj se da ce ovaj gay ikada smeti 1v1 sa nozem bez krivicne odgovornosti. Usrao se i od same pomisli. Medjutim ako ti se javi, pusti mene molim te da te zamenim, mlad si da ne prljas ruke.
PS. Brandon ako samo jos jednom zapretis kome, nadaj se krivicnoj prijavi, ali ne na nik vec na puno ime i prezime i na kucnu adresu. Da znas da je to vrlo moguce i izvodjlivo pa izvoli
Izgleda da tebe "pece 'ladna voda"! Vidim da si se primio na temu koja ti se mota po glavi. Sta podrazumeva lovacku "inicijaciju" svi znamo, tako da tvoja sranja o gay-evima ostavi za svog svalera i "ne plasi vuka jagnjecom kozom"! I u cemu bi ti mogao da zamenis Milana-ns, osim da mi podudlas kajlu?! Sto se tice noza, nije tesko pretpostaviti da ti ne bi mogao da savladas ni akvarijumsku ribicu! Ako je za fight, bicu dostupan - ne boj se! Sto se tice KZ-a i eventualne prijave - izvoli, i tu cu da te tucem bez problema i to profesionalno. Dozvole za lov tih 1% stanovnistva bice, za tvoju informaciju, svakako preispitane tokom 2007. u Skupsitni Republike Srbije, i to u skladu sa normama EU iz te oblasti a u sklopu sire oblasti posedovanja vatrenog oruzja od strane fizickih lica. Mnogo se radi na tome a svi su izgledi da cemo i uspeti! Srbija svakako nece docekati 2008. sa 70.000 lovaca. Ja shvatam da moraju postojati ljudi koji ce se profesionalno baviti obezbedjenjem lovista i iz toga izvuci i neki benefit, ali armija kompleksasa kao sto si ti polako zavrsava karijeru, pa ces od sada moci da loces samo u kafani i da zderes samo ono sto platis.
 
Gay-u imas PM pa se javi za fight.Nece biti dudljanja ali cu`te nateram da pases travu ne brini. Uspecete u skupstini samo ne znam sta. Lovicu dok sam ziv. A gay-evi kao ti NIKAD nece prosetati gradom paradirajuci a da ne dobijete zesce batine. :D
dare80 hvala, moje LU izgleda planira autobus dva za sajam pa se vidimo tamo. Pozdrav lovcima i ne brinite za ove novonastale dusebriznike. Ne mogu da nam dudlaju(nije eticki ni lovacki) al mogu iz pakosti da zavide i da mrze sami sebe misleci na nas, prave ljude u prirodi.
 
Brandon:
Nateraj sebe da naucis srpski, pedercino!
Gay-u zadnji put da ti odgovaram posto ne zasluzujes ni toliko. To ti je srpski kakav se prica u narodu,posebno na jugu srbije, gde ima puno polj.jarebica. Mrsh na neki drugi forum ili na lecenje a moz`probas jedno 15-tak dana u prirodno staniste vuka npr. pester. Da vidis kako je priroda surova. Nije ni to losa ideja za lecenje umetnutih kompleksa
 
kamper2:
Gay-u zadnji put da ti odgovaram posto ne zasluzujes ni toliko. To ti je srpski kakav se prica u narodu,posebno na jugu srbije, gde ima puno polj.jarebica. Mrsh na neki drugi forum ili na lecenje a moz`probas jedno 15-tak dana u prirodno staniste vuka npr. pester. Da vidis kako je priroda surova. Nije ni to losa ideja za lecenje umetnutih kompleksa
he he vukovi nisu vredni ovoga... Jadni bi pocrkali kada bi ga pojeli! :-D :-D :-D
 
Takvim kenjatorima je lako da prosipaju svoje bisere... pardon, brabonjke pred nas koje nazivaju svinjama, a koncept slobode licnih izbora uprkos tome sto se razlikuju od njihovih im ne ide u glavu.

Ne, nego se uzdaju u rezolucije evropske unije, ujedinjenih nacija i ostalih hohstaplerskih organizacija da namecu tzv. medjunarodnu "volju" na sve ostale da bi zadovoljili neku njihovu viziju toga kakav svet treba da bude.

Brandone, procitaj malo (t.j. vrlo pazljivo) Orvelovu 1984. pa razmisli o tvojoj zaljubljenosti sa rezolucijama EU i gde sve to vodi. Niko odavde nije otisao na neki forum koji pohadjaju tebi slicni i poceo da ih smara za njihova vidjenja protiv lova. Ti si ovde uzurpator. Tvoje agresivno poistovecivanje nasih interesa sa svim sto je najcrnje i najgore na svetu, kao i tvoje pozivanje na centralisticki pristup zabrane necega s cime se ti ne slazes je vrlo slicno onome sto je Veliki Brat radio i nazvao svoju protivnost istom kao borbu protiv glavnog zlocina u gore navedenoj knjizi, a ti idi pa pogledaj o kom je "zlocinu" rec.
 

Back
Top