Abu Dhabi - fotografije

Evo prilog i od mene!
Pustinja liwa!
 

Prilozi

  • IMG_1354resize.jpg
    IMG_1354resize.jpg
    19,7 KB · Pregleda: 35
  • IMG_1345_resize.JPG
    IMG_1345_resize.JPG
    24,2 KB · Pregleda: 33
  • IMG_1355resize.jpg
    IMG_1355resize.jpg
    45,9 KB · Pregleda: 32
hey ja sam nova ovde :) pokusavam da nadjem posao u dubaiu ili abu dhabiju ali mi ne uspeva ,bila sam i u beogradu kada su bili emirati air ali nista ,mnoooooogo ljudi je doslo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pokusala sam da dodjem u dubai da trazim posao imam tamo i prijatelja arapina ali imam problem zbog vize jer ne idem preko agencije .kako da dobijem vizu????????????????????
 
cao blue flower pocinjem mozda da radimu abu dhabiju u hotelu royal meridian pa bi te htela upitati posto me to bas muci koje je sansa da covek na takvom mestu izdrzi bez porodice i da li si cula nesto za hotel roual m predpostavljam da jesi...ja se predomisljam to mi je nasao posao moj drugar plata 800evra,smestaj i hrana obezbedjeni a putne troskove snose oni,,,sta ti mislis o tome koliko je sigurno otici na sleopo...hvala unapred na odgovoru....dada
 
cao blue flower pocinjem mozda da radimu abu dhabiju u hotelu royal meridian pa bi te htela upitati posto me to bas muci koje je sansa da covek na takvom mestu izdrzi bez porodice i da li si cula nesto za hotel roual m predpostavljam da jesi...ja se predomisljam to mi je nasao posao moj drugar plata 800evra,smestaj i hrana obezbedjeni a putne troskove snose oni,,,sta ti mislis o tome koliko je sigurno otici na sleopo...hvala unapred na odgovoru....dada

Mnogo je nasih ljudi doslo tako u Abu Dabi ili Dubai, neki su se vratili posle godinu, dve, neki ostali. U svakom slucaju, sutuacija u hotelima nije sjajna sto se tice plate, 800 evra je tesko za prezivljavanje, ali to je neka okvirna plata u hotelima ovde plus naravno smestaj i hrana. Uvek moze da se napreduje, promeni posao, tesko je prvih 6 meseci dok se ne naviknes, a posle toga videces sama da li mozes ili ne, sve je individualno. Ja sam u Abu Dabiju sama vec 3 godine i nista mi ne fali :)

Ako ti hotel snosi putne troskove onda ne mozes govoriti da je to na slepo, valjda ces potpisati i neki offer letter ili eventualno ugovor. Royal Meridien je lep hotel sa nekoliko poznatih barova u centru Abu Dabija, cesto tamo izlazim i sta drugo da ti kazem osim......ako imas sansu da dodjes, ne razmisljaj mnogo nego se pakuj i dolazi :) Ako ti treba vise informacija slobodno mi se javi porukom.

Pozzzzz
 
Pozdrav Blue Flower vidim da zivis u Abu Dhabiu pa imam jedno pitanje za tebe.Dobio sam ponudu za posao za Abu Dhabi,Yas Waterpark koji treba da se otvori krajem godine.Vjerujem da si upucena i da znas o cemu pricam.Ugovor je na 6 mjeseci gdje je sve placeno.Plata je 450$ pa me zanima da li moze da se zivi od toga i kakav je zivot tamo uopste?
 
Pozdrav Blue Flower vidim da zivis u Abu Dhabiu pa imam jedno pitanje za tebe.Dobio sam ponudu za posao za Abu Dhabi,Yas Waterpark koji treba da se otvori krajem godine.Vjerujem da si upucena i da znas o cemu pricam.Ugovor je na 6 mjeseci gdje je sve placeno.Plata je 450$ pa me zanima da li moze da se zivi od toga i kakav je zivot tamo uopste?

mene nije bilo dugo na forumu, da li si stigao? ako jesi, vidimo s e u water parku, planiram ga posjetiti uskoro
 
Poruka za draganuns84.
Da li si u abu dabiju u hotelu royal meridian, mislim jesi li uopste pocinjala tamo da radis? Pitam te zato sto ocekujem razgovor preko skajpa sa predstavnicima tog hotela, preko agencije alatay hospitality balkan sam vec bio na razgovorima u beogradu. Da li imas neka iskustva ili nesti da preneses. Hvala

Sent from my ZTE BLADE III using Forum Krstarice mobile app
 

Back
Top