Dubai-fotografije

Cao Sale ovde nisam ti u blizini u Internacional citiju da si se barem par dana ranije javio bilo je i nase rakije za moj rodjendan02.02 ali nema problema mozemo u petak nesto da popijemo kad sam slobodan ovih dana smo pretrpani poslom cao javi se
 
NASE GRADJEVINE MONTERI POSAO
DUBAI CARGO.jpg


DUBAI DUTY FREE.jpg


JEBEL ALI  AIRPORT.jpg


VILA.jpg
 
Ehhhh,
Nakon duge voznje, prolazenja kroz tollgate 6 puta, sa odusevljenjem vam javljam da sam jeo burek :))))))) i nisam mogao da ne uzmem jos 4 da se nadje uz put :)
Lokacija, Od Abu Dhabija se izlazi na exit 39 (Kod Mall of Emirates) i ide prema Hatta i Oman. Zatim prvi semafor desno pa onda ponovo prvi desno i onda druga ulica desno. Kada dodjete u tu ulicu, idete do kruznog toka i Burek je odmah tu na cosku.
Mesto se zove BUREK CAFETERIA. (b4ueat :). Vidim u menu da imaju i web ali ocito da ga nisu jos aktivirali. www.b4ueat.ae

Imaju pitu od Krompira, sira, Spinacha i naravno Burek. Licno sam probao burek i jogurt i nije bilo lose.
Jos da navedem da imaju neke kolace, sutlijas, neke chorbe i supe. ( Sve na Bosanski)
Broj tel: 043 341 4432 Pise da rade free delivery.

Posto je ovo stavljeno jos 2007 interesuje me da li neko zna da li ova buregdzinica jos postoji. Takode pokusala am da otvorim dubaiserbs.net ali nista pa me zanima sta ima na toj web starnici,ima li kakvih info sta,i gdje se Srbijanci,i Bosanci okupljaju,kad se festa i tako to.

Pozdrav svima
 
Posto je ovo stavljeno jos 2007 interesuje me da li neko zna da li ova buregdzinica jos postoji. Takode pokusala am da otvorim dubaiserbs.net ali nista pa me zanima sta ima na toj web starnici,ima li kakvih info sta,i gdje se Srbijanci,i Bosanci okupljaju,kad se festa i tako to.

Pozdrav svima

Postojalo je i nema viseeee.

Zatvoreno.

Cuo sam da u Marina Mallu u Abu Dhabiju ima isto neko mesto.
Mislim da Blue Flower zna gde tacno.
 
Imaju neke nove sto rade tamo sada i trebaju oni tek da nauce kako se toci pivo.
Juce sam ponovo bio tamo i stvarno servis je postao srednja zalost ali sta da se radi kada mi je to najblize mesto za razhladjivanje krajnika. :)
 
Prvo da se izvinim svima sto ometam temu, ali bicu kratak.
Po zanimanju sam elektro inzenjer i trazim posao u Emiratima (projektovanje i nadzor). Voleo bih da ostvarim kontakt sa nekim ili da dobijem korisnije informacije vezane za dobijanje posla tamo. Voljan sam za preseljenje, ako su uslovi pogodni.
Mozete me kontaktirati i na mejl elektrican@gmail.com
 
Gledam ove lepe slike,ali me nešto ipak odbija...Nameće se utisak da je sve kao nacrtano,nema tu prirodnosti.Visoke zgrade u matiranom staklu i čelićnim elementima.To jeste izraz bogatstva i standarda,ali nije tradicija te zemlje i kulture.Sve je,nekako "amerikanizovano".Eto,stoga mi se ne dopada...Izveštačeno,kič koji mnogo košta...:worth::bye:

Dubai je grad koji je iznikao na kicmi radnika koji su zloupotrebljavani i iskorisceni do maksimuma. Citav grad je mnogo vise vestacki cak i od Las Vegasa.

Citav grad je dignit na kredit da cisto impresionira po tome i kriza prosle godine kada nisu mogli da otplate dug , na srecu braca su ih spasili.

Ipak, svaka civilizacija je podignuta na ledjima nekoda drugoga, i Dubai nije izuzetak.
 
Dubai je grad koji je iznikao na kicmi radnika koji su zloupotrebljavani i iskorisceni do maksimuma. Citav grad je mnogo vise vestacki cak i od Las Vegasa.

Citav grad je dignit na kredit da cisto impresionira po tome i kriza prosle godine kada nisu mogli da otplate dug , na srecu braca su ih spasili.

Ipak, svaka civilizacija je podignuta na ledjima nekoda drugoga, i Dubai nije izuzetak.

Dobro je da neko ima otvorene oci. Firma moje majke, koja se bavi gradjevinom, koja je iz Kanade, a u stvari iz Izraela (a muslimani to znaju) je jedva napaltila neke dugove od njih.
 
images




Дубаи (арап. دبيّ ) је један од највећих емирата у Уједињеним Арапским Емиратима. Главни град овог емирата се такође зове Дубаи и у њему живи око 1.492.000 становника

Cмештен је на обали Персијског залива
 

Back
Top