Dubai-fotografije

blue flower

Zainteresovan član
Poruka
438
0611-1.jpg
 
Ja zivim u Abu Dhabiju, a o Dubaiju se pisalo na temi turizam, i ja i drugi smo pisali. Ako te jos nesto zanima pitaj.
Iz mog aparata nema nijedna slika. Ovo su mi od drugarice slike, koja isto ovdje zivi, a slike su napravili uglavnom njeni gosti. Na slikama koje ja imam se uvjek nalazim ili ja, ili neko moj, pa mi se te ne stavljaju.
A zasto si to pitao, da nije neka od njih tvoja, ko zna, svjet je mali. u svakom slucaju, sve autore slika znam.
 
za burj al arab ste culi. pored ima hotel Jumeirah Beach, koji je u obliku talasa. U Monte Karlu imaju zgrade u obliku talasa, te cuh da su to kopirali od njih.
ej, djorax, znas da sam na kraju bila u istanbulu, za novu godinu. sad hocu da idem u kinu.
 
blue flower:
za burj al arab ste culi. pored ima hotel Jumeirah Beach, koji je u obliku talasa. U Monte Karlu imaju zgrade u obliku talasa, te cuh da su to kopirali od njih.
ej, djorax, znas da sam na kraju bila u istanbulu, za novu godinu. sad hocu da idem u kinu.

Na kom mestu?
Jel` pre olimpijade hoćeš da ideš?
 
u istanbulu sam bila za novu godinu, obisla sam sve ono sto su pisali ljetos na toj temi, bila sam 6-7 dana, i bas mi se svidjelo.
za olimpijadu si u pravu, bilo bi zanimljivo tad ici, al bice stravicna guzva, a i ko zna do sljedece godine gdje cu bit, sta cu radit. bolje da ja na vrijem uradim to za sta imam priliku. kad ces ti opet na neko zanimljivo putovanje?
 

Back
Top