muskarci su ipak kukavice

Ajde na stranu sto raskida sa tobom i ti si revoltirana zbog toga...i sto bi bilo ljudski da te pogleda u oci i to ti kaze, ali ajmo realno da li bi tebi bilo lakse zbog toga, ne bi!Verovatno bi pocela da places, trazis razloge, onda bi se on osecao jos gore, mozda bi odustao od ideje raskida i tako bi se razvlacili jos neko vreme i opet bi dosli na to isto.
Ne razmisljaj o tome da li je kukavica ili ne, probaj da se stavis na njegovo mesto, ako je bio sa tobom i voleo te onda ne moze da bude bas bez trunke osecaja, nije mu sigurno lako da te gleda da places ili ga nazivas svakakvim imenima...eto to ti je jedno od objasnjenja.
Prihvati raskid i teraj dalje.
 
dr:
Ma slazem se Milojko ali sta je tu je,dovoljno joj je tesko da jos mora i oko toga da se nervira...sta je tu je,daleko mu lepa kuca.
Da...tesko.Da li osoba moze da se promeni za kratko vreme, da je vise ne prepoznajete, njene reci, njeno ponasanje? Da li dobro glumi ili je samo kukavica? ...Raskid je trajao par dana. Ali, sta je par dana u odnosu na godine? Smatrla sam da se treba boriti,i tih dana sam se zaista borila.Ja se borila, a ON...on govori, ne to nisu njegove reci. Iz njegovih usta cule su se tudje reci, nepoznat nacin razmisljanja. Molim vas, vrlo dobro sam znala nacin na koji razmislja. Zasto nije ostao dosledan samom sebi pa pokazao svoju hrabrost i odlucnost kad je trebalo? Samo pogledati me u oci i reci!
 
Ma j*e*b*e*s i vezu i sve ako raskine telefonom ma ne da te nije voleo negooooo.I meni se isto desilo pre neki dan...i bila sam slomljena...ali prebolis....jeste da nisam ali hocu jer je bio budala i ne vjerujem da me je voleo jer da jeste pogledao bi me u oci a i sto kazete muskarci su kukavice i to je dokazano!Nemaju hrabrosti u oci da te pogledaju i kazu da te vole ili ne vole!!Uh izbacila sam sav bes iz sebe....tako sto sam ceo dan skakala po kuci ali ni to nije resenje...oni su jednostavno KUKAVICE i to bi trebalo da zapamte....tako mi dodje da pozelim na jedan dan da vidim sta... i o cemu oni razmisljaju...ali...kad bi to moglo....bice sve u redu....ne gubi veru u sebe samu sestro :D :D
 

Back
Top