Problemi prilikom pristupa Internet Pricaonici (Disconnected from server...)

Uzmi Mirc . I kada otvoriš program kucaj u komandnu liniju kod nje : /nick nick-koji želiš
pa zatim /server irc.krstarica.com 6667
Ako uzmeš skriptu tipa Achileus ili xxlv11 ona će te sama uneti na krstaricu , ako ne onda ćeš morati da kopiraš poruku sa početka konektovanja koja će ti biti izbačena u taj prozor i glasiti će otprilike ovako /msg nickserv nick+brojevi
i onda će ti napisati da je uklonio sve restrikcije sa svoje konekcije
Zatim ukucaš komandu /list - da bi video spisak mogućih kanala koji postoje na krstarici
kuca se /join #imeželjenog-kanala , da bi ušao na željeni kanal ,
Želim ti prijatan čhat. .
 
amethyst:
Da li si instalirala JAVU?[/QUOTE
Kao prvo nisam zensko!
Koristim Internet Explorer i instalirao sam virtual machine sa sajta krstarice,ali nece nikad da me konektuje na pricaonicu.
A kad pokusam preko mirca po uputstvu snejksa pise:

Connecting to irc.krstarica.com (6667)
-
-hub.krstarica.com- *** Checking ident...
-
-hub.krstarica.com- *** Couldn't resolve your hostname; using your IP address instead
-
-hub.krstarica.com- *** No ident response; username prefixed with ~
-
-hub.krstarica.com- *** You are permanently banned from PIK (Lame Proxy (DRON))
-
Closing Link: Aleksa[212.200.115.254] (User has been permanently banned from PIK (Lame Proxy (DRON)))
-
* Disconnected
 
Ljudi imam javu, instalirala sam je, podesila sve u kontrol panelu, u toolsu, imam mirc, sve bukvalno i udjem u pricaonicu i kaze mi povezan na irc server i tu stane!!! ne idem cesto na forum, nikad sali hitno mi je potrebna pomoc! sve sam podesila a pricaonica ne radi!! ako neko zna resenje neka pise na hristinamom@nadlanu.com jer ne idem na forum, pa necu da vidim. poslala sam vec 2 poruke krstarici i sve im rekla kao vama l ne odgovaraju! molim vas pisite mi na mail kako da udjem u pricaonicu kad sam sve podesila sto postoji da se podesi vezano za pricaonicu!!! tina
 
Ljudi imam javu, instalirala sam je, podesila sve u kontrol panelu, u toolsu, imam mirc, sve bukvalno i udjem u pricaonicu i kaze mi povezan na irc server i tu stane!!! ne idem cesto na forum, nikad sali hitno mi je potrebna pomoc! sve sam podesila a pricaonica ne radi!! ako neko zna resenje neka pise na hristinamom@nadlanu.com jer ne idem na forum, pa necu da vidim. poslala sam vec 2 poruke krstarici i sve im rekla kao vama l ne odgovaraju! molim vas pisite mi na mail kako da udjem u pricaonicu kad sam sve podesila sto postoji da se podesi vezano za pricaonicu!!! tina

Resenje je poslato na mail!
 
Neću da komentarišem ništa, jer svi imate slične probleme, osim ovog:

Connecting to irc.krstarica.com (6667)
-
-hub.krstarica.com- *** Checking ident...
-
-hub.krstarica.com- *** Couldn't resolve your hostname; using your IP address instead
-
-hub.krstarica.com- *** No ident response; username prefixed with ~
-
-hub.krstarica.com- *** You are permanently banned from PIK (Lame Proxy (DRON))
-
Closing Link: Aleksa[212.200.115.254] (User has been permanently banned from PIK (Lame Proxy (DRON)))
-
* Disconnected

Zadnja linija označava da si BANOVAN sa PIK-a (Pričaonica Internet Krstarice) a razlog ti je u zaradi...
 

Back
Top