SRBIN NA DRVETU - TOTALNO LUDILO!

Papak

Početnik
Poruka
37
Ladno Srbin živi na drvetu u Hrvatskoj!
Prvo mi ga bilo žao. Hteo sam novine da pocepam!
Ali, u Americi uz izbeglički program bio 7 godina.
On, žena, deca gajba i posao. To je takav program.
Žena i deca mu rade tamo a on došao po ogromno imanje sa voćnjakom.
Jedino ga Hrvati ne puštaju u pravu gajbu! Oni nisu videli Ameriku.
Voćnjak i vinograd mislim kao sme da obradjuje.
A ono na drvetu zbog medija da mu ide sudjenje brže!
Čim proda toliko imanje i kuću onda može da utopi i pali za Ameriku!!!
Šta da rade izbegli Srbi koji Ameriku nisu primirisali?
Pa mislim da ga biješ! Bilo u Kuriru danas keve mi rodjene!
 
Takvog Srbina treba naterati da posti , Bogu se moli. Koliko je Bogu naudio i savojoj braći. Majmun kako može to da radi. Sramoti jednu naciju najlepšu , najjaču. Stoka najobičnija.

Evo imam 100 hektara u Metohiji , jel živim na drvetu ?
Alo., probudite se! To nije Srbin............, mongoloid!
 
Da utvrdimo ČINJENICE:
http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2007/mart/06/V-06-06032007.shtml

E pa gospodo OVO JE PROBLEM U NAŠOJ ZEMLJI!

Manipulacija ljudskim osećanjima putem iznošenja ratno-huškačkih nepotpunih informacija gde se težište baca na pogrešan kolosek! Još ako uz ovakvu vest povežemo II WW eto nama kompletne istine o budućnosti sa glupim nepismenim osobama koje ne umeju da povežu dve prave ALI NA ŽALOST IMAJU PRAVO GLASA!

Imamo EKSPERTSKU STRANKU kojoj je JEDINA STRUČNOST - MANIPULACIJA KVAZIPATRIOTSKOM ISTINOM ISPRED POLITIKE!



Bežite od takvih! Bežite od takvih! Bežite od takvih!
 
Papak:
Čim proda toliko imanje i kuću onda može da utopi i pali za Ameriku!!!
Šta da rade izbegli Srbi koji Ameriku nisu primirisali?
Pa mislim da ga biješ! Bilo u Kuriru danas keve mi rodjene!

Zašto čovek to ne bi prodao i zapalio za Ameriku? Jel' da živi u Hrvatskoj? Ili možda u Srbiji, gde većina baš i nema visoko mišljenje o hrvatskim Srbima, državi koja je imala SMrada za predsednika koji je prodao/izdao prekodrinske Srbe?

Zašto bi on, i milioni drugih trebali svojim imovinama plaćati greške debila Tileta i ostalih nesposobnih kretenskih političara koji su ga zamenili?

Neka to lepo proda i zbriše sa ovoga debilskog Balkana kojega bi trebalo H-bombom urediti:)
 
fosilvaso:
Zašto čovek to ne bi prodao i zapalio za Ameriku? Jel' da živi u Hrvatskoj? Ili možda u Srbiji, gde većina baš i nema visoko mišljenje o hrvatskim Srbima, državi koja je imala SMrada za predsednika koji je prodao/izdao prekodrinske Srbe?

Zašto bi on, i milioni drugih trebali svojim imovinama plaćati greške debila Tileta i ostalih nesposobnih kretenskih političara koji su ga zamenili?

Neka to lepo proda i zbriše sa ovoga debilskog Balkana kojega bi trebalo H-bombom urediti:)


Meni nije jasno zašto od toliko Srba koji em nemaju nameru da se vraćaju u Hrvatsku ili ne mogu da se vrate tj da ostvare stanarsko pravo - baš nadjoše ovoga?

DA LI IMA STRANAČKE PRIPADNOSTI OVDE?
 
sreda
7. mart 2007.

KURIR - Najtiražnije dnevne novine na Balkanu... KURIR - Najtiražnije dnevne novine na Balkanu...
.



. home

. arhiva

. redakcija

. kontakt

. pišite nam

. marketing





6. mart 2007.
SRBIN ŽIVI NA TREŠNJI
Povratnik u Hrvatsku Stevan Graovac iz Smilčića kod Benkovca već tri godine živi na drvetu jer su mu se u kuću uselili Hrvati

LONDON - Stevan Graovac iz Smilčića kod Benkovca već tri godine živi na drvetu! Srpski povratnik u Hrvatsku prisiljen je da živi na trešnjinom drvetu u voćnjaku ispred svoje kuće, jer se u njegov dom posle operacije "Oluja" uselila jedna hrvatska porodica, objavio je londonski Sandej telegraf.

"Povratak iz progonstva: Srbin prisiljen da živi na drvetu", naslov je članka koji donosi britanski list, čime je slučaj Stevana Graovca (60) iz Smilčića kod Zadra dobio i međunarodnu dimenziju. Graovac se pre tri godine vratio iz Srbije, gde je izbegao u akciji "Oluja", i otad živi u kolibi napravljenoj na stablu trešnje, usred vinograda, jer ne može da uđe u svoju kuću, u koju se uselio doseljenik iz Bosne i Hercegovine.
"Živim na stablu, u toj kolibi, jer je moja. Kad sam se vratio iz Srbije, samo sam želeo da uđem u svoju kuću", objasnio je Graovac, koji je u međuvremenu podigao tužbu protiv Borislava Blaževića, koji je sada u njegovoj kući.


VODU PIJE IZ JARUGE

Dok Graovac živi u drvenoj kućici na stablu trešnje u svom vinogradu i voćnjaku dva kilometra od sela u kojem mu je kuća, iz misije OEBS u Hrvatskoj poručuju da je njegov "podstanar" već davno trebalo da se useli u svoju obnovljenu kuću u Smilčiću.
- Još dok sam bio u Americi, čuo sam da on govori da neće iz moje kuće ni izaći jer sam ja rđa i ratni zločinac, što nisam, pa sam se vratio u Smilčić. Ta je kuća bila moja priprema za starost. Sad pijem vodu iz jaruge pokraj pune cisterne koju sam sebi pripremio. U trgovini svaki dan kupim konzervu za ručak, a Crveni krst mi je poslao nekoliko ćebadi - kaže Graovac i napominje kako mu ne bi trebala ni socijalna pomoć od koje živi, samo da može biti u svojoj kući.




Stevan je, kako piše Slobodna Dalmacija, do početka rata bio vozač u poljoprivrednom dobru Baštica, a nakon "Oluje" otišao je u Srbiju, u Čačak, gde je, takođe, bio vozač. Iz Srbije se u Ameriku 2000. godine odselio sa suprugom Milicom i sinom Milanom, a pre tri godine Stevan se sam vratio u Smilčić. Ima oko 500 stabala trešanja i oko 1.500 čokota vinove loze. U Stevanovoj kući sada stanuje porodica Hrvata izbeglih iz Bosne i Hercegovine. Stevan ne može da se useli u svoju kuću i vreme uglavnom provodi u vinogradu i voćnjaku, gde je sagradio svoju robinzonsku kolibu, u kojoj mu se u krošnji nalazi "spavaća soba", a u podnožju stabla - dnevni boravak.

Već nakon povratka iz Srbije Stevan kaže kako je tražio od Blaževića da se iseli, i ističe da je u kući čak isključena struja, ali da je Blažević uspeo da u novom naselju Ograde u Smilčiću izgradi tek prizemlje svoje nove kuće, i da zato nije hteo da ode iz njegove. Tako porodica Borivoja Blaževića još živi u kući Stevana Graovca.

- Svi nadležni za rešavanje mog problema mi već tri godine govore da se strpim, a meni na stablu promače kad kiši i miševi mi se penju gore. Kad je jako hladno, sklonim se u kućicu u koju mi jedan dobar čovek dopušta da uđem na nekoliko dana - kaže Graovac, ali dodaje da mu je ipak veliki gušt u proleće, kad ispruži ruku iz "spavaonice" i ubere sočne crvene trešnje za doručak.

(R. K.)
 
Iron Lord:

Meni nije jasno zašto od toliko Srba koji em nemaju nameru da se vraćaju u Hrvatsku ili ne mogu da se vrate tj da ostvare stanarsko pravo - baš nadjoše ovoga?

DA LI IMA STRANAČKE PRIPADNOSTI OVDE?

Ili to, ili se setio da će možda brže rešiti problem ako preko medija problem udari na sva zvona, u Hrvatskoj to zna upaliti jer su strukture još spore, neodgovrne, bahate, korumpirane i samodovoljne:)
 
Mislim da je miroslav davno objasnio stvar jednom pesmom...
" ... ali metar moga sela amerika cela... " I kao drugo to nije obican vocnjak vec verovatno sljivik. Neznam zasto bi i po kom pravu ovome coveku trebalo oduzeti imanje samo iz razloga sto ima dovoljno novca da zivi i bez imanja. To bi bilo kao kad bi ja dosao i uzeo ti recimo vikendicu sa opravdanjem da ti vec imas stan i da je posedovanje jos i vikendice cisto izdrkavanje i da ima ljudi koji nemaju de da zive...
 
rider on the storm:
Takvog Srbina treba naterati da posti , Bogu se moli. Koliko je Bogu naudio i savojoj braći. Majmun kako može to da radi. Sramoti jednu naciju najlepšu , najjaču. Stoka najobičnija.

Evo imam 100 hektara u Metohiji , jel živim na drvetu ?
Alo., probudite se! To nije Srbin............, mongoloid!
Kakvi extremni stavovi:roll: :roll: :roll: ......Stupidarija8-)
Autobus 88:
Mislim da je miroslav davno objasnio stvar jednom pesmom...
" ... ali metar moga sela amerika cela... " I kao drugo to nije obican vocnjak vec verovatno sljivik. Neznam zasto bi i po kom pravu ovome coveku trebalo oduzeti imanje samo iz razloga sto ima dovoljno novca da zivi i bez imanja. To bi bilo kao kad bi ja dosao i uzeo ti recimo vikendicu sa opravdanjem da ti vec imas stan i da je posedovanje jos i vikendice cisto izdrkavanje i da ima ljudi koji nemaju de da zive...
UZMI KUCU, VRATI STAN;) 8-)
 
tokyo:
u krivu si

i drvo i on je naš

:lol: :lol: :lol:

samo ga treba pokrstiti i sve će biti u redu :wink: :roll: :roll: :lol: 8-) :-P :grin: :oops: :shock:

Ako će ići brže na sudu - za kaj ne?

Onda parvac - ZLA Amerika i počinjemo nov bussiness pored postojećeg...

Možda nam se javi sa savetima odande kako ne valja na zapad da mu ne pravimo konkurenciju i da se tamo mLogo radi sve dok ne crkneš...

Ovde bar samo crkneš...
 

Back
Top