Pomoc oko carapica...

lenami_bg

Početnik
Poruka
1
Znam da je bilo puno ovakvih tema ali nigde nisam mogla da nadjem ono sto me zanima pa sam otvorila novu temu.

Pitanje koje sam htela da postavim je zna li neko gde u bg-u imaju da se kupe ili naruce ovakve carapice?





Hvala unapred i pozdrav svima.
 
to ti se zove "carape sa šavom", da ne nosis sliku u radnju... i gde god ima carapa (zakar dezen, ornamenti, cvetovi, pruge, mrezaste isl) ima i tih sa savom...
a onda ti je potreban i HALTER (tj. za te "samostojece", ujedno "halter carape" ne treba), sa ZABICAMA... :)
 
Ja sam trazila takve carape oko NG. Nasla sam ih samo u dve zabite prodavnice. Jedna je u prolazu ispod Albanije, nije lako pronaci tu prodavnicu u tom prolazu, kada udjete u prolaz sa strane koja je najbliza Meku na Terazijama, treba da prodjete, pored Bally-a, a prodavnicica je preko puta one prodavnice Solo obuce, nadam se da sam bila jasna. :) Druga prodavnica koja ih je imala, samo sto crta nije bila crna nego crvena, je prodavnica u Brankovoj. Nalazi se sa leve strane ulice kad se spustate sa Zelenog venca, negde na sredine puta od Zelenjaka do Brankovog mosta, otprilike.
 
Nije tesko naci ni jednu od te 2 radnje.
Jednostavno udji tamo dge imaju veliki izbor.
E setila sam se onog prolaza,kad se penjes Balkanskom,pa negde sa desne strane stepenicama na gore.
Odma 1.radnja desno.Cini mi se da imaju veliki izbor.
 

Back
Top