PODRZIMO AKCIJU!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Esoteric

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
231
http://www.infowars.net/articles/march2007/050307Stasi.htm

Ako ste, kojim slucajem, zabrinuti zbog narastajuceg terora, podrzite moju akciju i apelujte da se i u Srbiji, otvori telefonska linija, na kojoj cete prijavljivati sve sumnjive gradjane, dok voze kombi, pricaju
mobilnim, slikaju kamericama, kupuju u marketima...

Moramo biti savesni, kao sto su Britanci, da pocnemo da licimo na sav normalan svet i uredno prijavljujemo i dojavljujemo svakog sumnjivca, kao nekada gradjani istocne Nemacke Stazi-ju.

P.S. Evo, sad, dok gledam kroz prozor, vidim coveka dok prica telefonom, A U RUCI IMA KESU!!! Uznemiren sam, veoma, neznam stada radim...
 
evo ja sam malo pre prosao kroz svoju ulicu i bas tada je naisao sumnjivi golf 2 zute boje sa celavim gumama...vozaca nisam dobro osmotrio ali cenim da je siptarski terorista pa me interesuje gde to da prijavim a da ne izazovem nepotrebno uznemiravanje sirokih narodnih masa....bljaaah
 
Дакле, опет цветају плодови болесних умова... јбт.......сетих се одакле су те идеје-----ево:

"...... Ми ћемо бити у све упућени без помоћи службене полиције. Наша ће влада бити слична хиндустанском богу Вишну. Свака од наших 100 руку чврсто ће држати један од покретача државног социјалног механизма.



По нашем васпитном Програму, трећина наших присталица добровољно ће надзирати друге, и то из осећаја дужности, што мора да буде начело сваког
чиновника. То сада чини трећина наше браће који пазе на друге и дојављују шта сазнају. Служба шпијуна и разних денунцијаната разних злоупотреба код нас важи као частан посао. Убудуће, такво схватање биће опште прихваћено.

Онај који не ода или не пријави политичка или било која друга недела, сматраће се саучесником, ако се докаже да је у те ствари био упућен. ..."
 
@ESO...........
Mirisljavo ili smrdljivo......
A.da prijavim kad prdne ili se us..e...................kad podrigne ili hrce...............
Ebemti.....VELIKOG BRATA...................pa ako neke a imaih pun........... nadgleda.....................mene nece ni da ugleda..........a oni neka ga DRZE i PODRZE.....................
PS
Taj sto drzi kesu...........da nije RATKO............
 
Ja se zalazem da svi budemo ozvuceni i cipovani!
Takodje predlazem postavljanje kamera u sve prostorije i omogucavanje svakom voajeru da prati nase kretanje,vrsenje nuzde ili sexsualni cin jer ko zna mozda neki teroristi kenjaju dinamit u cilju unistenja nase vodovodne mreze!
Dalje treba raditi na razvijanju tehnologije koja ce omoguciti citanje misli sa daljine!Na taj nacin mi cemo znati koji terorista sta misli,kako kuvana jaja voli i koja mu je omiljena ***** zvezda sto ce dalje dovesti do povecane sigurnosti gradjana i vece mogucnosti za hvatanje istih!
 
Esoteric:
...P.S. Evo, sad, dok gledam kroz prozor, vidim coveka dok prica telefonom, A U RUCI IMA KESU!!! Uznemiren sam, veoma, neznam stada radim...
Пази, ако је кеса још и зелене боје (!!!) онда је јако сумњиво. :lol: Балија гарант. :lol:
Ту су сигурно и петарде, које ће кад дође прави моменат залепити Чеди испод џипа. Терориста безобразни. :lol:
 
Esoteric:
http://www.infowars.net/articles/march2007/050307Stasi.htm

Ako ste, kojim slucajem, zabrinuti zbog narastajuceg terora, podrzite moju akciju i apelujte da se i u Srbiji, otvori telefonska linija, na kojoj cete prijavljivati sve sumnjive gradjane, dok voze kombi, pricaju
mobilnim, slikaju kamericama, kupuju u marketima...

Moramo biti savesni, kao sto su Britanci, da pocnemo da licimo na sav normalan svet i uredno prijavljujemo i dojavljujemo svakog sumnjivca, kao nekada gradjani istocne Nemacke Stazi-ju.

P.S. Evo, sad, dok gledam kroz prozor, vidim coveka dok prica telefonom, A U RUCI IMA KESU!!! Uznemiren sam, veoma, neznam stada radim...

Pih, Švaba molio i kumio Srbe da ne drukaju zbog nemogućnosti obrade podataka.
Naime verovatno su upali u DEADLOCK

goxy.JPG

GLE LIJEPA LI MALIŠANA
 
Nista nije OK!
Vi ste neozbiljni,pa kako cemo ovako da uhvatimo korak sa civilizacijom!
Opirete se totalitarnom nadzoru,kakvi ste vi to gradjani?
Opirete se homoseksualizmu,sodomiji,pedofiliji,verujete u Boga!
Varvari zatucani...Pa sta ako bi bili praceni!?Zar nije lepo kad neko stalno misli na vas...To bi bilo bas romanticno i ja u potpunosti podrzavam inicijativu!
Evo dok se ta linija ne otvori zovite mene a ja cu da saljem dalje do DB-a!
 
Iron Lord:
Pih, Švaba molio i kumio Srbe da ne drukaju zbog nemogućnosti obrade podataka.
Naime verovatno su upali u DEADLOCK

goxy.JPG

GLE LIJEPA LI MALIŠANA

Па Шваба је био глуп, није схватио да су тадашњи Срби били увелико ИСПРЕД ЦЕЛОГ СВЕТА и то целих 70 година, а ови заостали Британци тек сада схватили па
пишу прогласе и дају телефоне за друкање...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top