KAKVI SMO MI SRBI

vlace

Početnik
Poruka
32
DA LI MENI MOZE NEKO DA OBJASNI
ZASTO SU SRBI ODMAH POSLE BOMBARDOVANJA
PRISLI AMERICI I POCELI IM SE UDVARATI IAKO
SU ODNIJELI 2000 ZIVOTA I KOSOVO?
JA SAM IZ RS I MISLIM DA BI TREBALI USPORITI
SA TIM PROGRAMOM INAČE ZA 20 GODINA NECETE NI ZNATI DA
STE SRBI.MADA SAM IMAO 8 GOD KADA JE BILO BOMBARDOVANJE
 
vlace:
DA LI MENI MOZE NEKO DA OBJASNI
ZASTO SU SRBI ODMAH POSLE BOMBARDOVANJA
PRISLI AMERICI I POCELI IM SE UDVARATI IAKO
SU ODNIJELI 2000 ZIVOTA I KOSOVO?
JA SAM IZ RS I MISLIM DA BI TREBALI USPORITI
SA TIM PROGRAMOM INAČE ZA 20 GODINA NECETE NI ZNATI DA
STE SRBI.MADA SAM IMAO 8 GOD KADA JE BILO BOMBARDOVANJE

Пришли су политичари, а не народ. А као што неко већ рече, јасно смо се определили по том питању...
А какви су Срби? Сигурно лошији него некад, али...
" ми смо небески народ,
али на Земљи за чуда знамо..."
 
vlace:
DA LI MENI MOZE NEKO DA OBJASNI
ZASTO SU SRBI ODMAH POSLE BOMBARDOVANJA
PRISLI AMERICI I POCELI IM SE UDVARATI IAKO
SU ODNIJELI 2000 ZIVOTA I KOSOVO?
JA SAM IZ RS I MISLIM DA BI TREBALI USPORITI
SA TIM PROGRAMOM INAČE ZA 20 GODINA NECETE NI ZNATI DA
STE SRBI.MADA SAM IMAO 8 GOD KADA JE BILO BOMBARDOVANJE


Pa zato sto politika diktira tempo ove zemlje ..... vojska i policija su samo pijuni u jednoj sahovskoj igri ....kako tata diktira tako ce da bude ....ako tata kaze ....raspustiti 50% policije i vojske , a ostatak poslati u Irak ...tako ce da bude .... ako se osvoji neko podrucje i izgine 30% jedinice .... tata kaze povlacenje ..... tata i njegovi prijatelji se bogate.... siromashni gube , majke izgubile sinove , narod pljuje po vojsci i policiji .... i tako iz dana u dan ... sve se menja jer ovo je BALKAN :wink:
 
Политика свуда диктира темпо, али је проблем што су код нас политичари ''смешни''! Један мој ортак пре неки дан рече, прави брејк денсери!!!
 
Јао још један филозоф! Па зна готово свако да је грб преузет из византијске традиције, али је порука прилагођена нашој потреби!!!
 
Vi Srbi ste legendarni! U icu i pi.cu :D..... Samo kad se dohvatite politike i tako nekih tema..........................................................................................................................................
 
Tvrdoglavi nego shta... Amerika nas bombardovala a mi sada sa njima. I uz NATO i uz EU... Lepo nam je bilo sa Rusima... Ali mi smo tvrdiglavi i kag god nam ne trebaju mi zjbmo Ruse... I tako oduvek. Ali mislim da ako sada udjemo u EU Rusi zaboraviti na nas i zapad ce nas progutati... uzeti nasu zemlju... izbrisati nas iz istorije... izbrisati Srbe...





...razmislite o tome...





... mozda ce nekom i da pomogne...
 
Pjotr Raspucin Rhsnikov:
Tvrdoglavi nego shta... Amerika nas bombardovala a mi sada sa njima. I uz NATO i uz EU... Lepo nam je bilo sa Rusima... Ali mi smo tvrdiglavi i kag god nam ne trebaju mi zjbmo Ruse... I tako oduvek. Ali mislim da ako sada udjemo u EU Rusi zaboraviti na nas i zapad ce nas progutati... uzeti nasu zemlju... izbrisati nas iz istorije... izbrisati Srbe...

...razmislite o tome...
... mozda ce nekom i da pomogne...
ovo bi ja napisao al je bilo offtopic
 

Back
Top