Sa koliko ste poceli...

Odluci prvo, da li zelis da investiras svoj novac ili ne zelis. I sta uopste hoces?

Znam ljude, koji su imali mogucnost, da investiraju u akcije neke firme, pa se nisu usudili. Akcije su donele visoke donose. Pa su posle razocarani ponovo imali mogucnost, da uloze u druge firme i opet se nisu usudili i to jim se desilo nekoliko puta.
Sad placu, kako su neki obogatili a oni nisu. Pa, ej, sorry, odluci sam, ili investiras ili gledas pare kuci i pratis kako jih zdere inflacija.
 
Tu me obeshrabrilo vise njih pa cu i ja tebe...Dosta ljudi pukne sa butikom,ali ako imas svoju proizvodnju ili nadjes dobre nabavljace ili se usudis da skoknes do Turske imas sansu.Mene malo svrbi mali mozak,kad sam snimio oglas kineski namestaj,proda ja na veliko.Ima od jeftinoce do mahagoni fazona.Aj ga znaj...
 
Zilot cacanski:
Imam nesto ustedjevine,ali ni u kakav posao nemam srca uci jer ne znam sta me ocekuje i sta je danas siguran posao.Radi se o desetak hiljada.Imate li neki savet ili iskustvo. :roll:

Pitaj onog od gore, samo njemu veruješ, pa ne traži savet od nas.
Ne ide to tako, moj Mijo Nikoliću: eto si i temu na forumu otvorio kako tražiš posao u Evropi, od silne stručnosti grbaču nudiš da podmetneš, a istu tu Evropu pljuješ što nije pravoslavna.Lepo ti jedan napisa.Zna čovek dobrog psihijatra, izdejstvovaće ti popust..
 
Zilot cacanski:
Imam nesto ustedjevine,ali ni u kakav posao nemam srca uci jer ne znam sta me ocekuje i sta je danas siguran posao.Radi se o desetak hiljada.Imate li neki savet ili iskustvo. :roll:
Pa raspitaj se (ako ne znas) kako i od cega je poceo Jekula i dokle je dogurao.Bio sam kod njega 91/92 i ostao bez teksta,recimo da smo bili kolege.Stvarno,sta je sa njim danas?
 
Sa malo smo poceli i stvaralo se polako ali da nije birokratije ,nama svojstvene bilo bi daleko lakse svima . Jedno uverenje o porezu ,recimo kosta 300 din . daju ti uplatnicu pa uplatis ,doneses kopiju a sutra dobijes uverenje .Stalno overe potpisi pecati ...gluposti.To odnosi vreme i vreme a vreme je znas!
 
53a82d795d47f191e03fe6698defd64e.jpg
 
u bilo sta da ulozis garancija ne postoji ali kazes sebi il pukovnik il pokojnik ,rizikuj naprimer prodavnicu polovnih stvari to je na zapadu aktuelno mada je ovde prednost sto se na takvu vrstu prodavnice ne placa porez a robu dobijas besplatno
 

Back
Top