Албански нацизам

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Ево један блог и Словачки чланак о ресторану у наци-стилу у јужној Косовској Митровици. Води га један Албанац који је умислио да је реинкарнација А. Хитлера. Чак на зидовима стоје његове слике из УЧК у пози хитлера, а на рачуну који добијете после обеда, има одштампан кукасти крст.

http://www.iformat.hnonline.sk/c4-10055440-22500145-j00000_detail-hitler-zije-v-mitrovici
http://balkanbaby.blogspot.com/2007/03/lay-down-all-your-guns-give-them-up-and.html

DSCF5594.JPG


DSCF5595.JPG


DSCF5600.JPG


20050513_v_hitler.jpg
 
Alekasandar2:
Ево један блог и Словачки чланак о ресторану у наци-стилу у јужној Косовској Митровици. Води га један Албанац који је умислио да је реинкарнација А. Хитлера. Чак на зидовима стоје његове слике из УЧК у пози хитлера, а на рачуну који добијете после обеда, има одштампан кукасти крст.

http://www.iformat.hnonline.sk/c4-10055440-22500145-j00000_detail-hitler-zije-v-mitrovici
http://balkanbaby.blogspot.com/2007/03/lay-down-all-your-guns-give-them-up-and.html

DSCF5594.JPG


DSCF5595.JPG


DSCF5600.JPG


20050513_v_hitler.jpg
Kad bi neonacisti videli ovu budalu sto imitira fuhrera, izvrsili bi kolektivo samoubistvo. :lol: :lol:
 
Ахам.....и шта сада уопште раде тај УПРОФОР, ИФОР, КФОР.... и све остале флоскуле од војних "удруга" - ШТА РАДЕ УОПШТЕ ОНИ У СРПСКОЈ ПОКРАЈИНИ КИМ - осим што промовишу фашизам - *ебо их Хитлер...........
 
inace ta osoba stanuje preko puta mene [mog radnog mesta], sa njegovim bratom se znam, [elektricar je] a iako ovoga ne znam licno,mogu vam reci da nije umislio da je hitlerova reinkarnacija, nadimak je dobio kao ratnik, bio je hit, narocito za nemacke vojnike kada su dosli, imao je i jedan crni mercedes, zbog imidza valjda. a sto se njegovog nacizma tice, to je jedan zaista veoma ljubazan gospodin koji svakoga pozdravlja ["njegovim" pozdravom] i hitler se sigurno prevrce u grobu od muke, kada vidi danasnje albanske naciste.
 
adem_ks:
inace ta osoba stanuje preko puta mene [mog radnog mesta], sa njegovim bratom se znam, [elektricar je] a iako ovoga ne znam licno,mogu vam reci da nije umislio da je hitlerova reinkarnacija, nadimak je dobio kao ratnik, bio je hit, narocito za nemacke vojnike kada su dosli, imao je i jedan crni mercedes, zbog imidza valjda. a sto se njegovog nacizma tice, to je jedan zaista veoma ljubazan gospodin koji svakoga pozdravlja ["njegovim" pozdravom] i hitler se sigurno prevrce u grobu od muke, kada vidi danasnje albanske naciste.
Ma da, on je fin gospodin kome je Hitler idol...
 
adem_ks:
inace ta osoba stanuje preko puta mene [mog radnog mesta], sa njegovim bratom se znam, [elektricar je] a iako ovoga ne znam licno,mogu vam reci da nije umislio da je hitlerova reinkarnacija, nadimak je dobio kao ratnik, bio je hit, narocito za nemacke vojnike kada su dosli, imao je i jedan crni mercedes, zbog imidza valjda. a sto se njegovog nacizma tice, to je jedan zaista veoma ljubazan gospodin koji svakoga pozdravlja ["njegovim" pozdravom] i hitler se sigurno prevrce u grobu od muke, kada vidi danasnje albanske naciste.

Emin Gjinovci?
 
eremita:
Ето, то је то од чега буквално попи*дим, пази сад: ЊИХОВ ФАШИСТА ЈЕ НЕКИ ФИНИ ЧОВЕК - А НАШ ФАШИСТА ЈЕ БЉАК.......кретени........
nije fin, vidi mu odelo na slici... uzas i katastrofa, ne znam odakle da pocnem. A tek ona ruka onako podignuta, pa frizura i brkovi, uzas ... gospodin? to je gospodin?
 
eremita:
Ето, то је то од чега буквално попи*дим, пази сад: ЊИХОВ ФАШИСТА ЈЕ НЕКИ ФИНИ ЧОВЕК - А НАШ ФАШИСТА ЈЕ БЉАК.......кретени........
ako vi imate ovakve fasiste, onda ste andjeli [ a koji su to vasi fasisti??????] ozbiljno kazem, znam coveka, vidjam ga skoro svaki dan, fin, ljubazan covek [eto izostavih ono gospodin, posto vam smeta]
 
adem_ks:
ako vi imate ovakve fasiste, onda ste andjeli [ a koji su to vasi fasisti??????] ozbiljno kazem, znam coveka, vidjam ga skoro svaki dan, fin, ljubazan covek [eto izostavih ono gospodin, posto vam smeta]

Заборавио си какве су расправе биле на овом подфоруму поводом неких клинаца који су увртели себи у главу кукасти крст - ЗАБОРАВИО СИ ДА СУ ТИ КЛИНЦИ ОСУЂЕНИ НА ДУЖЕ И ТЕЖЕ РОБИЈЕ ОД ВАШЕГ ОБРЕЗАНОГ УБИЦЕ НАСЕРА ОРИЋА који се данас слави као херој........ само зато што су прекинули скуп комунистичких злочинаца који и даље покушавају да трују људе ...... али то је то - у Србији је тренутно
тако, верујем да тако неће бити и у будућности.
 
eremita:
Ето, то је то од чега буквално попи*дим, пази сад: ЊИХОВ ФАШИСТА ЈЕ НЕКИ ФИНИ ЧОВЕК - А НАШ ФАШИСТА ЈЕ БЉАК.......кретени........
Nas fasista je zaista bljak, jer biti Srbin fasista znaci biti protiv sebe.
A njihov fasista... pa eto kretena, a evo i komentara...
 
adem_ks:
evo za kraj [s'moje strane] da ga ne znam, rekao bih pusti budalu... ali kao sto rekoh, vidjam da stalno..
Pa i za Hitlera su mislili da je mnogo fin... pogotovo je bio simpatican i sarmantan gospodjama :) ali to ne znaci da je i u svojoj glavici bio bas sav svoj... zar to nije jasno do sada... mozes da budes i fin i gospodin, pa da opet budes nevidjen zlotvor
 
Hrvati izdaju secer sa likom AH i otvorenim podyebavanjem Jevreja... Albanci izdaju racune sa kukastim krstom, Muslimani pevaju Handzar diviziji, a mi Srbi smo bad evil guys, dok su ovi ostali snage dobra i pravde... ponekad se zapitam ko je pobedio u WWII... Nemci, jel tako? Mozda bi i bilo bolje... Dajte, stvarno nema smisla! Sve je to syebano u glavu... cuo sam da SAD planira da pravi bazu na Marsu... ili Mesecu... whatever... zna li neko kako da se prijavim?
 
eremita:
А ко је теби рекао да је био у питању Србин ??? И да су то уопште и били ФАШИСТИ ??? Хајде, не лупај.
Ehej... Lagano...
Ne kazem da je u pitanju Srbin. Kazem da je Srbin koji sebe naziva fasistom budala koja ne zna sta znaci da je fasista, i da je time sto je fasista zapravo protiv sebe.
 

Back
Top