Najbolji program za KOPIRANJE diskova...?

CloneCD (verzija 4) moze da zataji ako naidje na ERROR. Cak iako izaberete opciju Fast Error Skip opet se moze deseti da stane tamo ako postoji FATAL ERRROR.
Alcohol 120% - najnovija verizja je malo sporiji od CloneCD-a (mislim, malo sporije tece proces kopiranja) ali zato kopira SVE.
Blind Write i Game Jack takodje nisu loshi ali je Alcohol ipak bez premca.
Nero je najgori mogu da potpisem jer NEMA dozvolu da kopira Write Protected diskove - to svi znaju.
p0z!
 
Ja samo ne znam koja je to nova fora da stavljaju zastitu za reprodukciju na kompu audio cd-a koji legalno kupis. Ja kupio neki, dao silne pare,kad ono pise sitnim slovima 'Reprodukcija na PC-u nije moguca'.A posto muziku slusam jedino preko kompa mogu da se slikam. Probao sam sve spomenute programe ,ali ni jedan nece ni da prepozna CD.
 
The Scientist:
Ja samo ne znam koja je to nova fora da stavljaju zastitu za reprodukciju na kompu audio cd-a koji legalno kupis. Ja kupio neki, dao silne pare,kad ono pise sitnim slovima 'Reprodukcija na PC-u nije moguca'.A posto muziku slusam jedino preko kompa mogu da se slikam. Probao sam sve spomenute programe ,ali ni jedan nece ni da prepozna CD.
Uzmi text marker i ofarbaj donju stranu CDa i trebalo bi da radi.
 
E!
Trazio sam 10 najboljih Burning programa na NET-u i na nekom sajtu verovali ili ne nije prvi NERO vec neki "Easy CD Burning ..." ne znam tacno kako se zvashe slucajno sam ga obrisao. Narezao sam 1 disk i najveca provala je ta sto rezanje diska pratite u MSDOS-u. Simpatican programcic a samo 2MB (za razliku od NERA koji ima ...27 . El tako beshe?)
A sigurno se pitate zasto je bolji od Nera. Pa ako vam kazem da reze cak i Write Protected fajlove sa HDD-a sve ce vam biti jasno....
p0z!
PS: Preporucite bre neki program za solo rezanje kao ova dva npr. pa cemo da testiramo :twisted: :roll:
 
E,ne seree ;)..Mislim da se zove ae zove Easy Cd creator.Mada su ga u jednom SK u testu nera 6 napljuvali,kao i sam nero 6...
Ok,resili smo cime snimati zasticene diskove...A grebovanje?.Ja sam na foru grebovao novi Maiden,mada ta fora ne uspeva kod svih zastita,a ima ih vishe koliko ja znam...
Ma bre...toliko para ulazu,cimaju se,nerviraju se,bore se protiv kopiranja i p****** a onda se nadje neko ko stisne dugme,i milioni dolara odu u vodu....Sto me to podseca na 11 septembar..;)
 
Logitech:
E,ne seree ;)..Mislim da se zove ae zove Easy Cd creator.Mada su ga u jednom SK u testu nera 6 napljuvali,kao i sam nero 6...
Ok,resili smo cime snimati zasticene diskove...A grebovanje?.Ja sam na foru grebovao novi Maiden,mada ta fora ne uspeva kod svih zastita,a ima ih vishe koliko ja znam...
Ma bre...toliko para ulazu,cimaju se,nerviraju se,bore se protiv kopiranja i p****** a onda se nadje neko ko stisne dugme,i milioni dolara odu u vodu....Sto me to podseca na 11 septembar..;)

Ajde na brzinu da ti odgovorim posto sam na 041 pa mi se ne ostaje bas dugo, znas...
Za grebovanje licno koristim Easy CD-DA Extractor 6
Mnogo je opasan. Ko nije probao neka pozuri!
p0z!
:roll:
 
Joj....041..
headbang2.gif
 
Da da...rekao si vec...
skinuo sam verziju 5, instalirao ali nisam kopirao jos ni jedan disk. Nema mnogo nepotrebnih ocija kao sto imaju neki i to mi se svidja. Program je izuzetno lak za upotrebu...verovali ili ne caj i od CloneCD-a koji na prvi pogled deluje kao za debile... :roll: ...ali nije ni on toliko losh...
p0z (kao i uvek :roll: )
 
:( :roll: Svi pricate da je Clone CD dobar,a ja imam problem bas sa njim.Koristim CloneCD v4.3.1.9.
Evo o cemu je rec:
Hteo sam da prebacim CD sa igricom na drugi CD ( CD sa igricom se
nalazi na Hard disku snimljen kao VCD file ,a kao CD player za citanje ovog
fomata koristim VirtualDrive v7 ).U tu svrhu koristim LG-ov rezac.

Pratio sam upustva programa i nadao sam se da sam sve dobro odradio.
Nakon sto je rezac zavrsio posao,umesto ikonice sa igricom,pojavila se ikona
"Audio CD".Kada se otvori ,sadrzi 2 fajla "Track01" i "Track02" ,naravno totalno
ne upotrebljiva.

Nadam da se da neko zna kako da resim ovaj problem.
 
Sad nikako.
Znas gde si pogresio? Kada te je CloneCD pitao u kom formatu ces rezati disk, prva selektovana opcija bila je Audio CD - u stvari kod mene je to uvek prva opcija koju CloneCD sam bira(malo je glup zar ne?).
Ocigledno si zurio da narezes taj disk. Ubuduce nemoj :D . Ako kopiras VCD, ili CD nije ni bitno,UVEK izaberi DATA DISK...,kao i na Neru.
Postoji i opcija Game Disk (ikonica je kao neka lopta cini mi se) ali nisam isprobavao tu opciju tako da ne preporucujem eXperimentisanje.
Znaci taj disk mozes da bacis 99% (mozda postoji neko transformisanje, ali cisto sumnjam jer je CD posle rezanja zatvoren)
p0z~
 

Back
Top