Boshko Drljic-Gandor

BivshiPrijatelj

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
200
"Ne govorite mi svoje tajne, u smislu ne petljaljte me u svoje mreze, pustite me da zivim u svome znanju slobodan"

Mislim da je dotichni gospodin zasluzio temu i da vidimo ko shta misli o nashem junaku,lovcu na mocnu Nirdalu? ;)
 
Nemam pojma ko je to, zaista mi je zao, jer je ova recenica fenomenalna
big_smile.gif
 
Ne znash ko je Gandor??? lik koji zivi u shumi,chujem da je umro proshle godine,pokoj mu dushi..Lovac na mocnu Nirdalu...borac protiv globalnog zla:)) legenda ima sekiricu i pishe pesme totalni Liiiiiiiiiik. kaze: ..."ja sam doziveo 1975 godine u Sarajevu vatreno otreznjnje od materijalizma...itd Legenda meni jedan od najboljih dokumentaraca kod nas.
 
imala je tema na forumu b92 na nekoliko desetina stranica...devojka koja je provodila vreme sa njim i zapisivala vetjinu onoga shto je on rekao je postovala...nije chovek iz shume ne lupetaj chovek je samo bio kloshar...josh jedna nesretjna zhrtva shizofrenije nishta drugo...kapiram da je zhiveo pre 3000god u grchkoj sad bi ga slavili kao filozofa al ovako je samo pokojni bolesni kloshar...
 
Ako je ostavio nesto iza sebe onda sigurno nije bio shizofrenik, ali i da jeste hocu da pogledam.

Imam kuci DVD domaci film P.O.S.T. koji je underground produkcija, isto tako i CD o Zoranu Djindjicu i DVD Skola Flasha, isto preko foruma sam dobio.E da imam jos jedan DivX film.Polako pravim kolekciju :)
 
da da mora da je tako...cim je ostavio nesto iza sebe... :lol:
uzmi pogledaj...vidi, zivota ti sta je ostavio, kad si nedokazan...
gandor posthumno promovisan u filozofa... :roll:
a sto rece antun...bolestan covek...sizofreni klosar...koji je ziveo u svom bolesnom svetu...kakvu je to on filozofiju imao?
 
Loopless,shaljem ti poshtom na onu adresu pa pogledaj pa javi shta mislish.Uopshte se ne radi o shizofrenicharu, lik je preziveo neki stres ochigledno ali nije agresivan uopshte chak naprotiv, najludje
od svega je to shto on upravo u svom celom tripu govori jednu veliku istinu i sazaljeva modernog choveka a ovde vidimo kako NJEGA toboze sazaljevaju neki forumashi...kazem ti lik je pored sve muke CAR.
 
BivshiPrijatelj:
Ne znash ko je Gandor??? "ja sam doziveo 1975 godine u Sarajevu vatreno otreznjnje od materijalizma...itd Legenda meni jedan od najboljih dokumentaraca kod nas.

..jadan covek...ko zna sta je preziveo...ja sam upoznala nekog lika koji je takodje ratne godine proveo u Sarajevu...kad se izvukao otisao je na planinu da cuva ovce...bilo je davno i bila sam klinka ali se secam njegove recenice "prost covek ti nikada ne moze naneti toliko zla kao obrazovan" ...inace bio je profesor Sociologije na Sarajevskom univerzitetu...ne znam da li jos cuva ovce
 
a ko kaze da su sizofrenicari nuzno agresivni?
to sto je covek bio inteligentan takodje ne znaci nista-to je po statistikama bolest od koje upravo oboljevaju visokointeligentni ljudi...i ostane verovatno nesto od toga...ali praviti filozofiju od svake budalastine ili umetnost od svake brljotine...smesno...
 
S_K_V_O:
a ko kaze da su sizofrenicari nuzno agresivni?
to sto je covek bio inteligentan takodje ne znaci nista-to je po statistikama bolest od koje upravo oboljevaju visokointeligentni ljudi...i ostane verovatno nesto od toga...ali praviti filozofiju od svake budalastine ili umetnost od svake brljotine...smesno...

Ne ne kapirash ali nema veze.
 
Andreavk:
..jadan covek...ko zna sta je preziveo...ja sam upoznala nekog lika koji je takodje ratne godine proveo u Sarajevu...kad se izvukao otisao je na planinu da cuva ovce...bilo je davno i bila sam klinka ali se secam njegove recenice "prost covek ti nikada ne moze naneti toliko zla kao obrazovan" ...inace bio je profesor Sociologije na Sarajevskom univerzitetu...ne znam da li jos cuva ovce

Zanimljivo.
 
e ne skvo imo je on nekih zanimljivih trenutaka...poshtovanje ljubav i tako to...kapiram da je isus imo slichne tripove samo nije imo plastichno orudje za borbu protiv dzhinovske zmije!!
e kod te shizofrenije to se ne zna...neki su agresivni al recimo imate u knezu gomilu onih likova...ok ima ih ponekad i kad bi zastali da ih slushate budite uvereni da oni imaju neq pametnu retji...evo dop tje vam sve objasniti ima to delimichno u knjizi...
al shto je smrrrrdeoooooo...uf uf...njega su bjesovi jedno vreme vodili po koncertima da drzhi predavanja...visio je mislim uvek u gradskoj biblioteci il tako negde...akcija on u parq i par njih zavarenih a ispravnih mosh misliti koji trip...ok to kad nije smrdeo qpali su ga ljudi...ima na b92 opisano i kako je umro i gde ma bash u detalje...

joooj da mi je neka tjelava crnkinja...
 
zaista totalan lik,covek je citao ko zna sta i gledao ko zna sta i cini mi se od mitoloskih legendi napravio svoju pricu,verovao valjda u sve sto je videoi procitao!Po meni nesto naj zanimljivije sto sam gledao(i naj blesavije),koliko god Bole bio lud gledao je svet iz nekog drugog ugla i video ono sto mi kako on kaze materijalisti nevidimo,sigurno mu nije bilo dosadno pobogu pa covek je bio na nekoj Bozijoj misiji ili tako nesto.Ima tui nekih super citata jer covek je bio VISPREN,steta nije stigao do Bermudskog trougla,ko zna kakvu bi neman tamo lovio!
Kancelarac RULES
 
Stalno je bio u nekom plavom mantilu, a ispod je imao nekoliko slojeva novina. Da li se razboljevao ne znam, nisam siguran da je bio potpuno zdrav fizicki (u psihu ne ulazim). Pricao sam s njim mozda dva puta, nije mi nikako odgovarao, mozda sam imao predrasude neke prema njemu.

Pre neku godinu smo se slucajno sreli na cesmi u Mlakovcu i on je inicirao razgovor: te sta sam u horoskopu, te kad sam rodjen, pa mi je onda pricao kakva sam osoba, koji me svetski gradovi privlace???, i tako, kao neki astrolog sa TV Palma plus...

Nisam nikako mogao da svarim ni Bola proroka, ni Bjesove, pa ni Porodicu bistrih potoka, malo su mi bili "cudni" za moj ukus.
 

Back
Top