MUSKA G TACKA :!:

Dulence88'

Početnik
Poruka
40
Zanima me da li ste pronasli gde se tacno nalazi muska g tacka? Cuo sam da se nalazi u anusu... recite mi kakav je osecaj kad se stimulise, cuo sam da se stimulisanjem te "tacke" dozivaljava ekstra orgazam, pa svi koji ste to doziveli pricajte vasa iskustva, crkoh radoznao!
 
Dulence88':
Zanima me da li ste pronasli gde se tacno nalazi muska g tacka? Cuo sam da se nalazi u anusu... recite mi kakav je osecaj kad se stimulise, cuo sam da se stimulisanjem te "tacke" dozivaljava ekstra orgazam, pa svi koji ste to doziveli pricajte vasa iskustva, crkoh radoznao!
Taj ko ti je to rekao mislio je na prostatu. A kad si tako radoznao, a ti istražuj svoju guzu... da ne bi crk'o od radoznalosti.

Evo i jednog vica:
Na auto stopu zaustavi se jedan kamiondzija i uzme putnika. I tako dok su putovali kaze kamiondzija njemu:
- "Skini se",
A putnik:
- "Sta ti je bolan, jesi li ti normalan?"
Kamiondzija:
- "Ma skini se, od prvog puta se ne postaje *****!"
Putnik:
- "Jesi li siguran?"
Kamiondzija:
- "Jesam, ne brini se, neces postat *****!"
Putnik:
- "Hajd onda!"
I tako kamiondzija njega izjebe dobro, nakon pola sata njemu opet kamiondzija kaze da se skine a putnik njemu:
- "Ma sta ti je bolan, jesi li me maloprije ****!?"
Kamiondzija:
- "Ma ne brini, od drugog puta ne postajes *****!"
Putnik:
- "Jesi li siguran da necu postat *****?!"
Kamiondzija:
- "Ma jesam?"
Hajd i on njega tako i drugi put izradi.
Nakon pola sata putnik kamiondziju pita:
- "A od treceg puta da li se postaje *****?!"
 
Dulence88':
Zanima me da li ste pronasli gde se tacno nalazi muska g tacka? Cuo sam da se nalazi u anusu... recite mi kakav je osecaj kad se stimulise, cuo sam da se stimulisanjem te "tacke" dozivaljava ekstra orgazam, pa svi koji ste to doziveli pricajte vasa iskustva, crkoh radoznao!

pa samo ime ti kaze G tacka ...G kao Goooza :lol:

imash ovde najmanje 20ak forumashica koje vole trpanje u boolju ...samo daj oglas javice ti se same :lol:
 
whitenicky:
pa samo ime ti kaze G tacka ...G kao Goooza :lol:

imash ovde najmanje 20ak forumashica koje vole trpanje u boolju ...samo daj oglas javice ti se same :lol:
Čekaj, nije mi jasno kako forumašice vole trpanje u boolju. Šta će da mu trpaju u boolju. Bolje da traži forumaša. Mada... ne znam... možda...
Kako god, lakše mu je nego to sam da radi.
 
Kad si vec tako zaroznao

url]


Vidis na slici gde pise prostata, i gde je ulaz u anus. Prstom se prodje kroz anus i pritisne se prostata.

Najbolje da ga riba koristi dok ti pusi....ako zna kako veruj mi bice nagradjena sa mnogo belog ustima, ako ne voli da sa previse umaze ne savetujem ovaj metod.
 

Back
Top