Dragi jebachi i jebachice

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
B

Butterflies And Hurricane

Gost
...htedoh da vas pitam... :lol:

Kada spomenemo rech DOBAR yebach, da li to podrazumeva

1) dobar zato shto je promenio zilion partnera
2) dobar zato shto zna tehniku bez obzira na broj partnera

ps. eto josh jedne glupe teme u nizu ...glupih... :lol:

ps2. molim vas u cilju bolje razonode da ne komentarishete da su obe opcije pozeljne...vec se opredelite za onu koju smatrate izjavom koja vishe pasuje vashem mishljenju i iskustvu... :)
 
Hvala draga...shto si razbila ovu forumsku tishinu... :D

Pridruzujem ti se sa glasovima...i ja mislim isto...mada mi se cini da tehnicara ima da ih prebrojish na prste...

ps3. ova tema se odnosi i na zene i na mushkarce...
 
Lucky Luck:
po mom shvatanju opcija jedan nema veze sa kvalitetima doticnog, sem nesto malo poena na iskustvo. Opcija dva je vec ubedljivija.


A dotichne?

Da li ima razlike u kvalitetu sexa sa zenama koje su promenile veci broj partnera, ili znaju da budu dobre i one koje su talentovane...
 
Lucky Luck:
pa i tehnicarke su retke poput belih medveda, izumiruca rasa bre :D


I tehnichari...cak sam pocela da se pitam da li sam uopshte imala u zivotu...partnera za kog mogu da kazem da je tehnichar...

Znachi daleko od toga da su bili loshi...cak naprotiv...ali ja valjda sve neshto mislim da to moze mnogo bolje...
 
Lucky Luck:
definitivno ima veze sa brojem partnera ali naravno i sa sopstvenim shvatanjem sexa. Ili mislis da je dovoljno reci "tucaj me" da partnera bacis u nesvest?


Ma naravno da mislim upravo suprotno. Ne bih otvarala temu da me nije podstaklo izvesno razmishljanje...
Mada ja i dalje nekako mislim da je to valjda prirodan talenat...Da neko oseti necije potrebe....

ps4. mislim da imam odredjenih poteshkoca sa izrazavanjem sopstvenih misli...chim skockam recenicu..objasnicu shta sam htela...to be continued... :lol:
 
naravno, opcija 2...ja to procenjujem po necijem osecaju za ritam i pokretima koje primetim...mozda mislite da je glupo, ali ako neko zna da se pokrece kako treba, dobar je i u krevetu..mislite o tome :)
ja pa nikada ne bih htela da budem sa nekim ko je imao ko zna koliko partnera. iz vise razloga, tako da opciju 1 ni ne uzimam u obzir
 
Butterflies And Hurricane:
Pazi..po mom mishljenju...(subjektivnom)...jedan pogled je dovoljan da zapocnesh sa inicijativom...bilo da si zensko ili mushko...
Naravno ko zna da pogleda... :)
sada vrdas, pricala si, nabrajala koliko tehnicara do sada u zivotu, sada tehnicari ne trebaju vise biti tehnicari nego vidioviti. Uvek tako pocnete da mrsite kada bi trebale ustvari nesto same da uradite.
 
Ja verujem u kompatibilnost partnera..kako u sexu tako i u drugim stvarima.....
Tako da mi ne pasuje ta podela...po meni je dobar yebach/yebachica ona/onaj s kojom si imao/la dobar sex...nesh ne verujem da ima bash Bondova pa da mogu svakoj da budu naj ili takvih zena.
Missim,ako cemo o tehnici,i vibrator/desanka moze da bude dobar tehnichar....ili svakako bar bolji od nekompatibilnog partnera.
 

Back
Top