Šta vam je bitnije - FIZIČKI IZGLED ili PAMET i PONAŠANJE

malla

Početnik
Poruka
4
Ovo pitanje je reakcija na temu o hororičnom iskustvu jednog od članova...

Pa koga vi muškarci očekujete da upoznate putem net-a...nekog top-modela ili lice sa naslovne strane, a vi devojke, možda princa na belom konju...? :?
Ma unesite malo realnosti u svoja iščekivanja i neće biti neprijatnih iznenadjenja.

Na žalost, nisu svi lepi, atraktivni, pametni i poželjni , jednom rečju - savršeni - kao ja... 8)
 
malla:
Ovo pitanje je reakcija na temu o hororičnom iskustvu jednog od članova...

Pa koga vi muškarci očekujete da upoznate putem net-a...nekog top-modela ili lice sa naslovne strane, a vi devojke, možda princa na belom konju...? :?
Ma unesite malo realnosti u svoja iščekivanja i neće biti neprijatnih iznenadjenja.

Na žalost, nisu svi lepi, atraktivni, pametni i poželjni , jednom rečju - savršeni - kao ja... 8)
GRESIS, :wink: VEOMA GRESIS
 
malla:
Ovo pitanje je reakcija na temu o hororičnom iskustvu jednog od članova...

Pa koga vi muškarci očekujete da upoznate putem net-a...nekog top-modela ili lice sa naslovne strane, a vi devojke, možda princa na belom konju...? :?
Ma unesite malo realnosti u svoja iščekivanja i neće biti neprijatnih iznenadjenja.

Na žalost, nisu svi lepi, atraktivni, pametni i poželjni , jednom rečju - savršeni - kao ja... 8)

da ti nisi ona mala sa brkovima?
 
Incognito:
Ma taj sto je naleteo na doticnu koja 'usta ne zatvara' i voli radikale, mora da je bio latentni brbljivko i radikal, pa ga njegova podpsiha naterala da je upozna... :lol: :lol: :lol:

No to nije tema ovde... ko kaze da ne treba ocekivati savrsenstvo? ... Pa ja sam nasao bas jedno takvo :P

Ljudi koji se zadovoljavaju sa malim stvarima, nikad ne mogu ni naci nesto 'veliko'... Think about it...

Vidi se da si se malo "opametio" ali sudeci po "predistoriji", ochigledno opet prichas o bundevinoj kiti...

"Think about it"... hehehe.
 

Back
Top