SVE OVO TREBA STRELJATI !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ХЕРЦ

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
322
http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=21426


Nije mi jasno ko samo dopusta u ovoj zemlji debila, NVO da se bave politikom ?
Ko hoce da se bavi politikom, nek osnoju politicku stranku pa ako ima potporu stanovnistva, predstavlja svoje stavove, u suprotnom ova g0vna koja pod okriljem imena NVO pljuje drzavu u kojoj zivi treba biti pritvorena ili streljana po kratkom postupku !


Strasno....mislim da ni jedna zemlja u svetu nema vise debila i g0vana medju svojim narodom od Srbije....
 
ХЕРЦ:
http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=21426


Nije mi jasno ko samo dopusta u ovoj zemlji debila, NVO da se bave politikom ?
Ko hoce da se bavi politikom, nek osnoju politicku stranku pa ako ima potporu stanovnistva, predstavlja svoje stavove, u suprotnom ova g0vna koja pod okriljem imena NVO pljuje drzavu u kojoj zivi treba biti pritvorena ili streljana po kratkom postupku !


Strasno....mislim da ni jedna zemlja u svetu nema vise debila i g0vana medju svojim narodom od Srbije....


..bavis li se ti jos necim osim virtualnog streljanja i vesanja :confused:
 
mala glupa si, pravis takve komentare a imas 10 puta vise poruka od mene, sto samo pokazuje koliko ti imas vremena za bilo sta osim "virtualnog"...pa bilo to vesanje ili trpanje...ae sada lepo odyebi u poskocima.... ;)
 
ХЕРЦ:
http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=21426


Nije mi jasno ko samo dopusta u ovoj zemlji debila, NVO da se bave politikom ?
Ko hoce da se bavi politikom, nek osnoju politicku stranku pa ako ima potporu stanovnistva, predstavlja svoje stavove, u suprotnom ova g0vna koja pod okriljem imena NVO pljuje drzavu u kojoj zivi treba biti pritvorena ili streljana po kratkom postupku !


Strasno....mislim da ni jedna zemlja u svetu nema vise debila i g0vana medju svojim narodom od Srbije....

Ја, наравно, за разлику од осталих присутних, знам да ти о "вешању" пишеш у фигуративном смислу речи - тј. после прочитаног текста и ја сам побеснео... не
знам шта би им радиЈо.... испаде Сорошева Соња Лихт "најпозитивнија" - ТЕ НВО СПОДОБЕ ТРЕБА ЗАКАТАНЧИТИ и покренути КРИВИЧНУ ОДГОВОРНОСТ јер за то ИМА ОСНОВА - али наши тужиоци очигледно чешкају "јајца" и не мешају се у свој посао.
 
ebiga goxy, mora neko ;)

nego de mi reci, da cujem tvoje misljenje sto se tice ovakvih izjava vecine NVO koji zive i rade u Srbiji, a zale sto Srbija nije prva zemlja proglasena krivom za genocid, i naravno svakodnevne topike na srpskom forumu o zaljenju za majkama srebrenice, zalaganju za nezavisno KiM, oplakivanjem siptara i muslija, podrzavanjem demokratske NDH i obiljezavanjem godisnjice akcije "Oluja" itd. itd.

nije ni cudo sto se Srbiji desilo to sto joj se desilo pored ovakvog truleza medju narodom...strasno...
 
eremita:
Ја, наравно, за разлику од осталих присутних, знам да ти о "вешању" пишеш у фигуративном смислу речи - тј. после прочитаног текста и ја сам побеснео... не
знам шта би им радиЈо.... испаде Сорошева Соња Лихт "најпозитивнија" - ТЕ НВО СПОДОБЕ ТРЕБА ЗАКАТАНЧИТИ и покренути КРИВИЧНУ ОДГОВОРНОСТ јер за то ИМА ОСНОВА - али наши тужиоци очигледно чешкају "јајца" и не мешају се у свој посао.


Ma kakvi bre tuzioci, pa u ovoj zemlji predsednik i premijer ne rade svoj posao, a o ministrima i ostalima da i ne pricam, ko onda da ocekuje nesto od tuzioca pa na dalje....

ne volim vise ni da citam vesti i novine, svaki dan se najezim na gluposti koje se desavaju u ovoj zemlji....da sam neko mudo u zemlji ovakve indijance nebi ni pritvorio vec bi ih lisio drzavljanstva i proterao iz zemlje sve sa porodicom, pa bi se buduca pokolenja lepo odgajala i brinuli bi da ne odrastaju kao debili i izdajnici svoje zemlje....
 
e bas je tesko u ova vremena biti iskren u srbiji... a i mnogo si popularniji ako siris lazi i pricas gluposti.pa kazem: ja mislim da su srbi najmiroljubiviji narod na balkanu, i u XXI veku za idole imaju prave vrednosti, sve sami ratni heroji, [a ne kao truli zapad, glumce. pevace, i kojekave belosvetske protuve]
 
goxy:
Sloboda misljenja ja cudo 8-) :)


Zato bi ja prvenstveno kaznjavao i novinske agencije koje prenose izjave "indijanaca" kojima bi trebalo biti zabranjeno bavljenje politikom.

Pa u NBA igrac ne sme da prokomentarise sudjenje sudije tokom utakmice jer ce biti kaznjen kako novcano tako i neigranjem, a u Srbiji svaka budala moze da registruje NVO i sto vise pljuje po Srbiji sve vise dobija mesta u medijima....
 
ХЕРЦ:
Ma kakvi bre tuzioci, pa u ovoj zemlji predsednik i premijer ne rade svoj posao, a o ministrima i ostalima da i ne pricam, ko onda da ocekuje nesto od tuzioca pa na dalje....

ne volim vise ni da citam vesti i novine, svaki dan se najezim na gluposti koje se desavaju u ovoj zemlji....da sam neko mudo u zemlji ovakve indijance nebi ni pritvorio vec bi ih lisio drzavljanstva i proterao iz zemlje sve sa porodicom, pa bi se buduca pokolenja lepo odgajala i brinuli bi da ne odrastaju kao debili i izdajnici svoje zemlje....

Слажем се ! До границе да добију бесплатан превоз - и нога у дупе.......мрш! :lol:
 
adem_ks:
e bas je tesko u ova vremena biti iskren u srbiji... a i mnogo si popularniji ako siris lazi i pricas gluposti.pa kazem: ja mislim da su srbi najmiroljubiviji narod na balkanu, i u XXI veku za idole imaju prave vrednosti, sve sami ratni heroji, [a ne kao truli zapad, glumce. pevace, i kojekave belosvetske protuve]


Pa onome sto je Ratko Mladic idol mogu i da shvatim, mozda mu je odbranio selo, grad, spasio zivot itd., a sto milioni na zapadu idolizuju likove tipa Paris Hilton, to stvarno mogu da shvatim samo kao grupu debila ispranih mozgova.


p.s. za tebe naravno primer Agima Cekua ;)
 
eremita:
Слажем се ! До границе да добију бесплатан превоз - и нога у дупе.......мрш! :lol:
Vidi ovog... nema sta... bas odrzava tradiciju i kulturu Srpskog naroda...

Dok nismo bili sa Hrvatima u drzavi bilo je dobro... cim smo dobili Hrvate u drzavi, odmah pocela masovna streljanja i deportacije... nema... Jeremija, Hrvoje...

Tako i Istorija kaze... npr za Zupana Nemanju... eto... dodje Hrvat i dobijemo inkviziju... I tako to...
 
ХЕРЦ:
[


Strasno....mislim da ni jedna zemlja u svetu nema vise debila i g0vana medju svojim narodom od Srbije....
Ma ima vas svuda nisi ti takav sto si Srbin vec je to tvoj interni psiholoski problem verovatno si bio ruzno ili jako pokvareno dete kao mali sa kojim se niko nije druzio pa sada svoje koplekse ispoljavas pozivom na ubistva i streljanje kao osvetu prema okolini koja te je odbacivala.
 
goxy:
U, bate ne znas ti sta Amnesty International radi Amerima zbog Guantanama......Bukvalno su ih naterali da zatvore radnju......

Ma mogu samo da zamislim :D...to ista ona amerika koja ima preko 1000 baza sirom sveta sa preko 2mil vojnog osoblja koje siri demokratiju.....kako kazu? ljubav nema granice :P tako ni oni ;) hehe
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top