VEZE POZNATIH PAROVA-PO ČEMU SU ONE TAKO USPEŠNE I ŠTA IH JE SPOJILO...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: VEZE POZNATIH PAROVA-PO ČEMU SU ONE TAKO USPEŠNE I ŠTA IH JE SPOJILO...

Aktivan član mrs depp (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

Red face VEZE POZNATIH PAROVA-PO ČEMU SU ONE TAKO USPEŠNE I ŠTA IH JE SPOJILO...

[/SIZE]Oduvek sam se pitala kako im uspeva...il je to samo lažna sreća u stilu glamura hollywooda--evo kao prvi par koji je meni zanimljiv jer mi je (horoskopski nespojiv-jarac i blizanac?) Johnny Depp i Vanessa Paradis....inače Mr DEPP je poznat po tome što su mu partnerke uglavnom bile jarčevi-Kate Moss......za početakak oni ...pa da krenemo!! Gospodine Psiho šta ti kažeš??[SIZE=4]
    [IMG]johnnydepp-628x416[/IMG][IMG]vanessa-600x416[/IMG][IMG]06jullet2006_08[/IMG]
    Poslednji put ažurirao/la mrs depp : 05.03.2007. u 10:33

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: VEZE POZNATIH PAROVA-PO ČEMU SU ONE TAKO USPEŠNE I ŠTA IH JE SPOJILO...

krenula sam prvo od nespojivih.....da ne budu odmah Pit i Anđelina...jer su njih dvoje savršen horoskopski spoj
    Poslednji put ažurirao/la mrs depp : 05.03.2007. u 10:38

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: VEZE POZNATIH PAROVA-PO ČEMU SU ONE TAKO USPEŠNE I ŠTA IH JE SPOJILO...

[IMG]shprem021[/IMG]

Obećava angie_k (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2006.
    Reputaciona moć
    44

Da,Andjelina Dzoli i Bred Pit jesu dobra horoskopska kombinacija,ali su meni suvise nestvarni kao par,nekako su suvise idealni...
    Poslednji put ažurirao/la angie_k : 05.03.2007. u 12:31

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    116

Po cemu su dobar (ili idealan) par, astroloski ? :wink:

Postavite karte, pa da analiziramo

Primećen član Mady (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

ja stvarno ne vidim zasto je tebi ovaj blizanac depp "nespojiv" sa jaricama pa njegov mesec je u jarcu a venera u biku to su ocigledni pokazatelji. sa njene strane, vladar 5. polja je mars u skorpionu a depp je mars (doduse u devici) ali u konjunkciji sa plutonom. ne znam zasto se cudis - jasno je da su se nasli.

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio Elle_77
    Po cemu su dobar (ili idealan) par, astroloski ? :wink:

Postavite karte, pa da analiziramo
    pa stavila sam!

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

[/B]KAKVE VEZE IMA MESEC U JARCU NJEGOV....DEVOJKA EX KATE <MOSS BILA JE JARAC...PA je nažalost to puklo....pošto imam program za karte videla sam uporedni....nigde nikakvog aspekta između venere,marsa,meseca,sunca.jupitera.....to mene buni.........[B]

Primećen član Mady (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

tebe moze i da buni, naravno

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

ok prozivka i to ti nije neka fora...stavila sam temu kako bi mi mogli da naučimo nešto iz astrologije a ne da stalno neko pita Psiha-AJ MI URADI OVO,VIDI ONO...ovako ovo dođe kao praktična nastava!!!

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    116

Citat Original postavio mrs depp
    pa stavila sam!
    Ne mislim na Depp-a i Vanessu nego na Angelinu i Brad-a.
    Za njih si valjda rekla da su "savrsen par", zar ne ?

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    116

ok prozivka i to ti nije neka fora...stavila sam temu kako bi mi mogli da naučimo nešto iz astrologije a ne da stalno neko pita Psiha-AJ MI URADI OVO,VIDI ONO...ovako ovo dođe kao praktična nastava!!!
    Pa Ok, naravno ... Ali nije ovo jedina tema na kojoj "se moze nesto nauciti" - moze na vecini iako bih pre rekla da za vecinu ljudi ima neku drugu svrhu
    Ali, ok, svako radi svoje i svako onako i kako voli ...

Aktivan član Neptunijanka (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    76

Pa i Dzoni i Vanesa imaju Veneru u losem aspektu sa Saturnom. On ima kvadraturu a ona opoziciju. I on je takodje spojim sa Jarcevima i zbog onog sto je Mady rekala i zbog toga sto on ima ipak Veneru u X ( analogija stabilnosti i Jarca).

E, utesila sam se kada sam videla njenu Veneru u I u opoziciji sa Saturnom u VII naravo, to je i moja problematika!

Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    76

A sto se tice Breda i Andje, kako sam ja videla nemaju oni bas perfektne aspekte. Koliko se secam njen Saturn napada njegov Mesec , opozicija tako nesto. Znam da sam prokomentarisala : "Ubi mi ova Breda!" N e bih ja bas rekala da on uziva. Nego je omatorio pa nije vise za zezanciju, mora da se trpi

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio Neptunijanka
    Pa i Dzoni i Vanesa imaju Veneru u losem aspektu sa Saturnom. On ima kvadraturu a ona opoziciju. I on je takodje spojim sa Jarcevima i zbog onog sto je Mady rekala i zbog toga sto on ima ipak Veneru u X ( analogija stabilnosti i Jarca).

E, utesila sam se kada sam videla njenu Veneru u I u opoziciji sa Saturnom u VII naravo, to je i moja problematika!
    Pa dobro...šta kažeš,da li će se Johnny napokon skrasiti pored nje?? il će blizanac da mu opet proradi.....sve nešto imam osećaj zbog njenih aspekata da ona još nije našla pravog i da će to pući...(pu,pu daleko bilo,pa da mi Johnny bude tužan )

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

IDI NA WWW.ASTRO.COM. MOZE SE URADITI UPOREDNI HOROSKOP.INACE DAJEM PREDNOST UVEK DZONIJU I VANESI,DELUJU NERASKIDIVO,ZAR NE I TOTALNO PRIRODNO,OPUSTENO,NE OPTERECENI SLAVOM I "GLAMUROM".ZA RAZLIKU OD ANDJE.NA KOM SAJTU SI NASLA NJIHOVE PODATKE??????????

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

IMAS LI MOZDA CHE GUEVAR-INE PODATKE?

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

imam!!! 14 jun 1928,Rosario-Argentina 12.00 pm....ima horoskop strašan! mislim sve što je uradio i bio tu mu je!

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

Za Anđu sam slušala Sanju Colju...a Depp i Vanessa sam našla,jer ja volim johnny-ja pa imam i horoskop njegove dece,sin mu ima savršen horoskop.....ovan/lavić

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

jao ne,sin je ovan-strelac a depp je blizanac-lav,,,mešam

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

CHE nek nam pozivi u srcima a za dzonija i vanesu se ne brinem. VIVA LA REVOLUTION!!! :> HVALA TI U SVAKOM SLUCHAJU.

Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    76

Pa dobro...šta kažeš,da li će se Johnny napokon skrasiti pored nje?? il će blizanac da mu opet proradi.....sve nešto imam osećaj zbog njenih aspekata da ona još nije našla pravog i da će to pući...(pu,pu daleko bilo,pa da mi Johnny bude tužan )
    Kako se ovde vidi tek ce im od jeseni biti lose. Mada je podznak Lav i podznak Vodolija odavno u bracnoj problematici, pa tako i on. Samo sto ce ipak tek biti problema. A on nije smo sklon ucanju zbog sunca u Blizancima vec mozda pre zbog Urana u prvom , i sta ono beze Mars, da. Uran i Mars u konjukciji, bas covek nema jake zivce!

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

auuuu!!! jadan moj Johnny....a taman sam mislila da je pronašao pravu

Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    76

auuuu!!! jadan moj Johnny....a taman sam mislila da je pronašao pravu
    A koja bi bila prava konjukciju Mars Uranu I polju??? Ima li porave za takvog nervcika.

E, ljudi ne zanam zasto mi on nikada nije izgledao ni kao Blizanac ni kao Lav podznak, nekako sam bila uverena da ima negde jak pluton, ili da je skorpion podznak. Ja sam nalazila razne njegove karte, na jednom sajtu je kao podznak Devica!!!

Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    76

Citat Original postavio Neptunijanka
    A koja bi bila prava konjukciju Mars Uranu I polju??? Ima li porave za takvog nervcika.

E, ljudi ne zanam zasto mi on nikada nije izgledao ni kao Blizanac ni kao Lav podznak, nekako sam bila uverena da ima negde jak pluton, ili da je skorpion podznak. Ja sam nalazila razne njegove karte, na jednom sajtu je kao podznak Devica!!!

Pa da onda bi mu pluton tacno dosao u I polje horoskopa. Vrlo moguce da je Devica podzanak, mada ga povuce onda Pluton a ne merkur . Bas cu pokusati da vidim gde jos ima njegovih podataka, jer cirkulise vise raznih natala!

Slične teme

1. čemu robuju žene, a čemu muškarci??
    Autor gost 10000 u forumu Muškarci
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 14.04.2009., 18:57
  2. Moze li neko da sastavi 5 parova
    Autor Rayce u forumu Fudbal
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.07.2005., 23:13

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor