Kada je vreme za prvi put?

  • Začetnik teme On me voli....valjda!
  • Datum pokretanja
Jako si mlada za to!
Jos uvek nisi cak ni fizicki spremna za to, tvoje telo je jos uvek mlado, rastes i sve u organizmu ti je zbrkano i ne reaguje na podrazaj kao telo devojke-jer ti si jos devojcica, tako da verovatno (99%) ti i tvoj decko ne biste doziveli ono sto se moze sa 17, 18, 19.....godina
Lepo je sto ste ti i on zaljubljeni, ali u vasem uzrastu se na mnogo drugih nacina moze u tome uzivati.
Nista neces propustiti, samo polako!
 
jaoj...
previse je rano. zvuci totalno ludo, bolesno. mislim, kolika je verovatnoca da tako mlada pronadjes pravu osobu, nesto sto neki traze ceo zivot, a nekad i ne pronadju. koliko bi to srece imala?! trebalo bi da se preupitas sta je to sto imas i da li postoji neki razlog zbog kojeg bi se prevarila... (tvoje pitanje je - kada je vreme za prvi put? stvar je u osobi, a ne vremenu.) cak i da je on prava osoba, mnogo je rano. previse! razmisli malo... koliko ti imas godina...
 
Kad si dobila menstruaciju, pre 1,2 godine.
Ne da si mlada nego si pravo dete.
Tvoje telo jos nije ni fizicki spremno za seks a o psihi i da ne govorim. Boze sta je sa ovom decom danas, sta je bilo sa onim drze se za ruke, pa ukraden poljubac...ili sam ja mnogo omatorila :shock: ?
 
dr:
Kad si dobila menstruaciju, pre 1,2 godine.
Ne da si mlada nego si pravo dete.
Tvoje telo jos nije ni fizicki spremno za seks a o psihi i da ne govorim. Boze sta je sa ovom decom danas, sta je bilo sa onim drze se za ruke, pa ukraden poljubac...ili sam ja mnogo omatorila :shock: ?

Mene samo zanima gde su te mame i tate da objasne deci neke stvari...
A u ovom slucaju pogotovo, jer ako su tri godine " u vezi" onda su roditelji tu vec trebali nesto posumnjati i poduzeti!
Mislim stvarno su deca
 
On me voli....valjda!:
Imam vec duze vreme veza koja napreduje.Mislim da je vreme za prvi put.Potpuno sam sigurna da se volimo.Sta da radim?Imam 13 godina.Veza nam traje 3 godine.

:!: Iskren savet... :!: :!:
Mlada si jos uvek...kad sam ja imala 13 mislim da sam tad imala onako "pravog"prvog decka. :shock
A ti si sa svojim odkad si napunila 10 godina,i to je rano :shock: :!: :shock:
ALI SEX-prerano ti je!Preporucujem ti da dooobro razmislis,da se kasnije ne bi kajala.Sta ako posle"te veceri"te jednostavno ispali!?Veruj mi nece ti biti lako!
 
Pa verovatno ljudi i ne sanjaju da ona ima decka,misle pa druze se deca.
Iskrena da budem ni meni ne bi palo na pamet, polaze ljudi od sebe...pa i ja sam posla od sebe pa sam se sokirala jos kao znam koliko ima abortusa u tom dobu ali opet se iznenadim svaki put.
 
Ma pookle su ove danasnje generacije sa mozgom maximalno, jbt ko moze da nazove vezom nesto ako je u to upao sa 10godina, mislim ono e to je veza, pricali o autiicima barbikama.. Ljudi za vezu pravu treba vise zrelosti, a pogotovo za taj korak koji ti zelis da napravis, a ti za to nisi niti dovoljno zrela, niti je tvoje telo spremno.. A to sto postavljas ovakva pitanja i slusas odgovore nista tebi ne znaci, i ovako ces da uradis kako se tebi hoce..
 

Back
Top