Roditelji me tuku treba mi pomoc.

  • Začetnik teme ----------
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
?

----------

Gost

Imam veliki problem.ROditelji me uvek kad dobijem manju ocenu od petice tuku.I to se dogovore i kazu nesto u stilu "AJDE ZAJEDNO DA JE TUCEMO" i pocnu da me udaraju iz sve snage.Ne smem nikom da kazem,plasim se da moji ne saznaju i ne zelim da dobijem batine.A najveci problem je sto vise ne dobijam petice zbog stresa i straha!Pomozite mi!!!!!!!!!!!
 
----------:

Imam veliki problem.ROditelji me uvek kad dobijem manju ocenu od petice tuku.I to se dogovore i kazu nesto u stilu "AJDE ZAJEDNO DA JE TUCEMO" i pocnu da me udaraju iz sve snage.Ne smem nikom da kazem,plasim se da moji ne saznaju i ne zelim da dobijem batine.A najveci problem je sto vise ne dobijam petice zbog stresa i straha!Pomozite mi!!!!!!!!!!!

Ako je to baš toliko prevršilo meru, pozovi neku od onih službi koje se brinu o zlostavljanju dece, pa će doći da prevaspitaju tvog ćaleta i kevu :shock:
 
----------:
Zar nema nikoga ko ce mi pomoci?????????

Ne znam sta da ti kazem. Nisam bio u takvoj situaciji.
Ovde imas nekoliko resenja. Mozes da:
-Prijavis socijalnom zlostavljanje,ali ce onda mnoogo da ti se iskomplikuje zivot :(
-Nekako pokusas da civilizovano razgovaras sa njima (ali slaba vajda od toga,uglavnom)
-Da kazes to nekoj starijoj osobi u koju imas puno poverenja i koja poznaje tvoje roditelje (stric,npr.)
-Pobegnes od kuce
-Skupis drustvo iz ulice i premlatis ti njih
To ti je to.
Nazalost tako je. Nadam se da gresim,ali...
Srecno
 
Mnogo mi je zao zbog tebe. Imala sam drugarice koje su imale takvih problema. Ovde si dobila puno saveta, a ja mogu jedino da ti kazem da ako ne uspes na neki od tih nacina da se izboris, pokusas da se barem ne nerviras. Nadji nesto u sta ces da verujes. Pokusaj... ne znam, ako ne mozes da pricas sa njima, imas li brata ili sestru koji mogu da ti pomognu. Ja ne bih mesala porodicu u to, jer ako tvoji roditelji zele da ti budes najbolja, kao njihovo dete tj. da imas petice, mislim da bi totalno poludeli ako bi neko saznao. U svakom slucaju, zelim ti sve najbolje, da se izboris sa tim i, ako ti treba neka pomoc, pisi mi slobodno. bleach_n@eudoramail.com sve najbolje
 
Peruzzi:
Ja sam ipak za to da skupis bandu iz kraja i pokazes im ko je jaci:))
Sta da ti kazem. Vidim neki su ostavili mail adrese,pa ajde i ja cu,ako ti nesto znaci:perap@verat.net
Javi se,malo da porazgovaramo.Ko zna mozda ti i pomognem nekako

ne seruckaj Peruzzi,sta ce da dobije time sto ce neka ekipa da joj iznabada cjaleta ili kevu (josh gore)?To svakako nije odgovor na dati problem.Mislim da je najbolje da pozoves tu SOS sluzbu ili da razgovaras sa nekim od clanova sire familije.
 
Obrati se skolskom psihologu i objasni mu situaciju u kuci, zamoli ga da on razgovara sa roditeljima i da im on objasni u kakvom si ti psihickom stanju sada, pokusaj da pricas sa rodjacima kojima verujes i na kraju, ako nema nikakvih rezultata...prijavi ih.
Verovatno su i tvoji roditelji dobijali batine kao mali, zato i manje nade polazem u tvoje rodjake koji su sigurno delili istu sudbinu, zato neka ti prvi korak bude skolski psiholog.
 
E kad sam procitao sta je ona Anonimna napisala muka mi bilo........veoma retko glupavo dete,glupavo na kvadrat!

Sto se tice tog problema koji imas ja to predlazem da se obratis skolsom psihologu ili nazoves SOS telefon......DRUGE IZLAZE NEMAS a to je vazno da shvatis!Oni da te vole ne bi te tukli ka osivonje(mislim na roditelje)!To sto oni rade je zlostavljanje i NEMAJU PRAVO NA TO!!!obrati se nekom ,molim te!!!

Nadam se da ces uspeti u svemu,srecno!!
Ako hoces da mi pises,evo ti Mail:grobar_pfc@yahoo.com
 
"Oni da te vole ne bi te tukli kao sivonje(mislim na roditelje)!To sto oni rade je zlostavljanje i NEMAJU PRAVO NA TO!!!"


Oni zaista nemaju pravo na to, ali cak i ne mora da znaci da te ne vole, oni samo ne znaju kako da to pokazu. Kao sto sam vec rekla, verovatno su i oni dobijali batine i taj su nacin vaspitanja preuzeli od svojih roditelja. Mi ti ovde malo mozemo pomoci, moze ti svako ostaviti mail, ali to nije ono sto tebi sada treba, treba ti pomoc pravog strucnjaka koji je obucen i spreman da razgovara sa tvojim roditeljima. Za pocetak se obrati skolskom psihologu, mislim da on tu moze nesto da uradi.
 
----------:

Imam veliki problem.ROditelji me uvek kad dobijem manju ocenu od petice tuku.I to se dogovore i kazu nesto u stilu "AJDE ZAJEDNO DA JE TUCEMO" i pocnu da me udaraju iz sve snage.Ne smem nikom da kazem,plasim se da moji ne saznaju i ne zelim da dobijem batine.A najveci problem je sto vise ne dobijam petice zbog stresa i straha!Pomozite mi!!!!!!!!!!!

pricaj sa nekim profesorom????? u koga imas poverenja??
 
Nemoj da se ljutiš,ali tvoji roditelji imaju problem.Previše te pritiskaju i zbog toga si stresna.Sigurna sam da si veoma pametna.Zato,razgovaraj sa njima.Skupi hrabrost i pitaj ih zašto te tuku.Ako te tuku samo zbog toga,verovatno ti samo žele dobro,ali su ipak preterali.Imaš moju punu podršku. :(
 
Hm.... Ne verujem da bi razgovor sa takvim roditeljima pomogao... Ko zna... Mozda bi... Ne mogu ja to da znam... Ali mozda bi tek tad dobijala batine...
Jedino resenje je,kao sto su ti mnogi rekli,da pozoves neku SOS sluzbu... Ili ako preteraju policiju... Oni ti jesu roditelji,ali nemaju prava da te tuku zbog tako banalnih razloga... 4 ili 5... Zar je bitno?
 
ja zaista neznam sta da ti kazem sem da im se u svakom slucaju suprostavis (preko skolskog psihologa najbolje) jer oni svoje komplekse lece na tebi a ako im ti to dozvolis onda ces i ti svoje komplekse leciti na svojoj deci...barem pokushaj da ih razumes njihovi roditelji sigurno nisu bili sjajni kada su oni postali takvi :?
u svakom slucaju zatrazi neciju pomoc podji od porodice,skolskog psihologa a na kraju i od onih SOS telefona...nikako im nemoj dopustiti da to nastave
 
----------:

Imam veliki problem.ROditelji me uvek kad dobijem manju ocenu od petice tuku.I to se dogovore i kazu nesto u stilu "AJDE ZAJEDNO DA JE TUCEMO" i pocnu da me udaraju iz sve snage.Ne smem nikom da kazem,plasim se da moji ne saznaju i ne zelim da dobijem batine.A najveci problem je sto vise ne dobijam petice zbog stresa i straha!Pomozite mi!!!!!!!!!!!

kolko imas godina?
 
Bleak WinterFullMoon:
Peruzzi:
Ja sam ipak za to da skupis bandu iz kraja i pokazes im ko je jaci:))

ne seruckaj Peruzzi,sta ce da dobije time sto ce neka ekipa da joj iznabada cjaleta ili kevu (josh gore)?To svakako nije odgovor na dati problem.Mislim da je najbolje da pozoves tu SOS sluzbu ili da razgovaras sa nekim od clanova sire familije.

Sta cu,moram. Bog me prokleo..:))
Ljudi sta je vama.jeste li vi coravi.
Mislim da sam dovoljno jasno istakao ":))" ?!
 
Hvala vam puno sto ste mi pomogli.Izgleda da mi se zivot okrenuo na bolje.Danas sam se svadjala tj.jutros i rekla im za to tj.prebacivala sto me tuku i komsinica je cula i prijavila ih. Ona mi je rekla kako vec duze vreme sumnja ali je sad kao kraj.Sad sam kod nje.Ceo dan mi je bilo socijalno u kuci i bilo je ocaj zivi.Ali sam hvala Bogu nasla vremena da vam se zahvlalim.Hvala puno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top