Posto se dugo bavim internetom, nailazio sam na razne ponude i razne prevare na internetu. Kao najvecu prevaru naisao sam na PTR i slicne sajtove.

Ipak, pre nekih 2 meseca sam otkrio nesto sto se ljudima
ne pruza cesto. Naime, grupa investitora koji su osnovali ovaj MLM sistem pod imenom GOLDEN CASH je resila da za preliminarnu test zonu uzme Francusku, a NAS (podrucje bivse SFRJ) za konacnu test zonu. To znaci da nam je prvi put u istoriji internet zarade pruzena prilika da budemo u vrhu piramide za koju se pretpostavlja da ce imati od 6-10 miliona clanova u naredne 2 godine. Shvatio sam da se ovakva prilika pruza jednom u zivotu. Sistem je za sada funkcionalan samo na prostoru Evrope, tj ne postoji nikakva reklamna kampanja u ostatku sveta. Ona se ocekuje tek pocetkom sledece godine, sto nama daje jedinstvenu priliku da se pozicioniramo u vrh piramide i tako zaradimo velike svote novca od ljudi koji ce se u narednom periodu uclaniti u ovaj sistem. Te velike svote novca iznose i do 50.000$ mesecno!!!!! Poznato je da su ljudi sa podrucja Amerike i Azije jako dobro upoznati sa raznim MLM sistema i da svaki novi sistem ove vrste prihvataju bez mnogo oklevanja, tako da se ocekuje jako brzo sirenje celokupnog sitema u narednoj godini. Za njih jednokratna clanarina u GC-u od 15$ ne znaci nista. Sve detalje o Golden Cashu mozete
dobiti ako ste zineresovani za poslovanje preko interneta od mene naravno ova prilaia je jedinstvena u zivotu i jos bolje nije skupa za dalja objasnjenja pisite mi na adresi dejan_bizz@hotmail.com..mislim kada vec sedite za komp sto nebi imali zaradu preko njega kada je ulaganje minimalno ...rado cu vam odgovoriti na sva vasa pitenja ...pozdrav