Anketa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SisaDaPimp

Aktivan član
Poruka
1.140
Znam da je vec sigurno ovo pitanje bilo, i da nie za ovaj deo, ali ovo mi samo treba za jedan dan, i posle neka moderatori brisu, jer mi treba neko shit za skolu.. e tako nadam se da ce moderatori imati razumevanja pa evo pitanja..

Koju muziku slusate, i koju vrstu filova volite??
 
Hahaha, mda, komedija nad komedijama... daj ne podsecaj me, prsnucu od smeha ovde :lol: :lol: Uh, kad se setim one srede, bwahahahaha....... a ni mi nismo mnogo bolje shto se rechnika tiche :twisted: :wink:
 
mda, josh je one budale iznervirale, i ovi sa hora, prsla je bila, pochela je da psuje chim je izashla iz shkole sa mnom! ma meni je ipak zaova bila najjacha... i kad otera sve u "p*izdu lepu materinu" :lol: :lol:
 
A pi*ka mu materina ako cete da chatujete aj onda lepo na chat, a mojne ovde da ke*jate, otovrim lepo topic, treba mi za neko sranje u skoli da izvucem ocenu, vi dodjete ovde pa se*ete.. ako hocete da pricate imate chat ili telefon ili se nadjite pa pricajte do ku*ca vise, nije tema otvorena da bi ste vas dve ken*ale po njoj..
 
Polako Siso,smiri se... :wink:
U pravu je... Ako zelite da pricate idite u pricaonicu ili PP,ali nemojte ovde... A sto se tice vasih nastavnika,ako zelite o tome da pricate,pricajte na vasoj temi...
Ja slusam uglavnom strani dance... Tj. sve sto mi se svidi...
A od filmova,volim bajke... Nerealne pricice...
 
pa sashice dragi,znaci dozvoljavash nam da o njima diskutujemo to mile volje na nasoj ZAVISNOST OD NASTAVNIKA?Prichaonicu mrzim iz dna dushe (usput), samo te salecu neki krelci!Nemash mira!
 
slytherin_rules:
pa sashice dragi,znaci dozvoljavash nam da o njima diskutujemo to mile volje na nasoj ZAVISNOST OD NASTAVNIKA?Prichaonicu mrzim iz dna dushe (usput), samo te salecu neki krelci!Nemash mira!

Dozvoljavam vam na toj temi pricate o njima do mile volje... Ali zato na ostalim temama ne zelim da vas vidim... A ako vec ne podnostite pricaonice,tu vam je ICQ ili PP...
By the way.... I am girl... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top