DORA 2007. Izbor hrvatske pjesme za Pjesmu Eurovizije

Бети Буп састав изгледа одлично :D :D :D И још су рокерке :p Такође, мој фаворит је нека група која ће свирати средњовековну музику, уз призвук литуригије :D Кад' будем чуо, одлуићу за кога гласам, али сигурно између ово двоје... БТВ, све имам неки осећај да ће победити неки кретенизам типа Мамбо џамбо сербиано... :roll:
 
mrs depp:
7 i 8....ove godine nemamo neki izbor....baš...ja verujem da negativ ima nešto dobro...ostalo krš........jel tačno da su kod vas svi muzičari obavezni da nastupaiu na Dori?

a po kojoj logici bi to MORALI nastupati, tj. imal obvezu nastupa na Dori??? :confused:

a ako hoćeš baš ovo je sad prva Dora bez zvučnih imena

u finalnoj većeri su nastupali najviše debitanti

koji u tome vide priliku za idskočnu dasku u glazbene vode....
 
Miki 13991:
Бети Буп састав изгледа одлично :D :D :D И још су рокерке :p Такође, мој фаворит је нека група која ће свирати средњовековну музику, уз призвук литуригије :D Кад' будем чуо, одлуићу за кога гласам, али сигурно између ово двоје... БТВ, све имам неки осећај да ће победити неки кретенизам типа Мамбо џамбо сербиано... :roll:

a tako smo i mi sad prošli...

očigledno je to boljka nas Južnih Slavena :lol: :lol: :lol:

imamo potencijala i sposobne ljude al to masa nezna prepoznati već samo nekolicina.... :roll:


al dobro o ukusima se ne raspravlja

pogotovo imajući pobjednike Eurovizije od prošle godine.... :roll: :roll:
 
gledala sam, naravno (dok sam se spremala za grad)
imali ste super izbor, covece, bas jaaako dobre pesme i nastupi
trio fantasticus je eeextra, skroz su mi bili simpaticni, skroz!
pobednicka-odlicna, ali ne za evroviziju, bojim se da ce se stopiti tamo...
kraljevi ulice-fantasticni, mislila sam da ce biti ili oni ili oni sa gramofonom i onom curom koja je porculanska lutka...divan nastup
jelena rozga-super pesma i super nastup (snezana i sedam patuljaka)
ona devojka sa pesmom "tata" me je odusevila glasom i pesma je odlicna, eto, ukratko

e da, i one dve voditeljke su....hm..pa malo je reci, ali prelepe
 
Dado Topić i Dragon Fly na Euroviziji
U Opatiji je izabran predstavnik Hrvatske na ovogodišnjoj pjesmi Europe. Voditelji Mirko Fodor i Duško Čurlić vodili su gledatelje kroz 16 pjesama u završnici Dore, a pjesma "Vjerujem u ljubav" proglašena je najboljom i prema ocjenama stručnog žirija i prema glasovima publike. Autor teksta i glazbe je Dado Topić koji pjesmu i izvodi s grupom DragonFly. Eurovizija će se ove godine održati 10. i 12. svibnja u Helsinkiju. Večernji...

http://www.eurovision.tv/
 
Eurosong za diskvalifikaciju izraelske pjesme o nuklearnoj katastrofi


Organizatori Eurosonga razmatraju mogućnost diskvalifikacije Izraela s tog natjecanja zbog pjesme koja sadrži "nepriličnu" političku poruku. Organizatori vjeruju da pjesma 'Push The Button' benda Teapacks aludira na iranskog predsjednika Mahmuda Ahmadinedžada i njegove nuklearne ambicije. Autor pjesme i vođa grupe Koby Oz izjavio je kako je povezivanje s Ahmadinedžadom pogrešno tumačenje pjesme. Inače, stvar nije ni tako loša. Radi se o pomalo kabareovskom miješanju ska-rocka, dancehalla i rapa na engleskom, francuskom i hebrejskom, a sadrži i zanimljiv prvi stih koji ide ovako: "The world is full of terror, If someone makes an error he's gonna blow us up to biddy-biddy kingdom come / There are samo crazy rulers they hide and try to fool us with demonic technologic willingness to harm".


Pjesmu možete poslušati/pogledati ovdje:
 
Billie Jean:
Gledala sam Doru,mada nisam odusevljena pesmama,a ni pobednicka mi se ne svidja ! Jedino mi se bas svidela pesma Jelene Rozge,fantasticna je ! Otpevala je perfektno i nastup joj je bio jako neobican,bas extra ! Jeste da ja nju obozavam,ali sam sada bila jako objektivna !!! ;)

ma kakva Jelena Rozga :confused: :confused:

ljudi su ju ismijali maximalno!!!

dosad njena najgora pjesma i debilan nastup...
isto ko i dado topić i ona tuka kaj nema pojma o pjevanju
fuj
 
Billie Jean:
Tvoj problem sto tako mislis ! Meni se svidja ! U svakom slucaju bolje od Severine prosle godine i onih debila Seceru moj !!!

1. očito imaš slab smisao za humor!
2. grupa trio fantasticus bi bila atrakcija na Euroviziji jer bi odskakali (isto kao grupa Lordi prošle godine koja je i pobjedila)
3. na Euroviziji se upravo traži nešt neobično

a ne neke bljuzgave i dosadne pjesme gdje pjevačica otvara svoje napumpane usne silikonima i pokazuje cice (to može proć na Balkanu ali u EU NE!!!)


i sačuvaj me Zeuse takvih ko ti i tvojih komentara :roll: :roll: :roll:
 
tokyo:
1. očito imaš slab smisao za humor!
2. grupa trio fantasticus bi bila atrakcija na Euroviziji jer bi odskakali (isto kao grupa Lordi prošle godine koja je i pobjedila)
3. na Euroviziji se upravo traži nešt neobično

a ne neke bljuzgave i dosadne pjesme gdje pjevačica otvara svoje napumpane usne silikonima i pokazuje cice (to može proć na Balkanu ali u EU NE!!!)


i sačuvaj me Zeuse takvih ko ti i tvojih komentara :roll: :roll: :roll:
Smisao za humor imam,ali ono nije humor,vec debilizam !!! Uostalom,imam svoj stav o tome,a tvoj je problem sto mislis drugacije !!! Ukusi se razlikuju !!!
Prosle godine je Hrvatsku predstavljala bas takva,napumpanih usana,koja pokazuje i mnogo vise od cica,kako si ti to nazvao/la !!!Verovatno si iz iskustva od prosle godine rekao/la da to ne prolazi u EU !
 

Back
Top