Šta mislite o devojkama koje čine prvi korak

  • Začetnik teme Acimcevka
  • Datum pokretanja
:D To je bas jako! napokon ne moras da se znojis i razmisljas da li si rekao nesto pogresno!:!: :idea: Od skoro sam na forumu i uveliko primecujem da je sve vise tinejdzera sa problemima i nedoumicama. Jedne muce skolski problemi, druge profesionalna orijentacija, treci imaju hiljade pitanja na koje ne mogu da nadju odgovore... Ali tome je sada kraj! Reseno je da osnujemo jednu grupu koja bi pomogla tinejdzerima sa njihovim nedoumicama. Recimo, na forumu vidim da se neko zali sto skole podsecaju na zatvore. Nasa grupa to moze da resi! Prikljucite nam se, i nadjite resenje svog problema. Takodje mozete pomoci da vasa skola ne lici na zatvor! Pokusajte da sa drugovima izmenite to stanje! Mozda mislite da nastavnici tu ne pomazu, ali se grdno varate! pokusajte da ih uverite da ce to poboljsati vas i njihov rad i verujem da ce vam oni pomoci! Sve vase probleme cemo resiti! uskoro ce biti objavljena informacija o veb lokaciji, a do tada me mozete kontaktirati!
 
Meni je neudobno u takvim situacijama jer mi je tesko da preuzmem vodjstvo,a kad nemam vodjstvo onda se sav tresem ne znam sta da radim i generalno se bojim da me ne lozi.Do sad su me startovale par dobrih,ali sa niijednom nisam zavrsio.:(:(:(Devojke koje cine prvi korak mislim da su malo vise isfolirane i neiskrene.

Isfolirane i neiskrene...kakve to veze ima sa iskrenošću i isfoliranošću??xD
Samo uzima ono što želi...ako to hoće da joj se da naravno....
 

Back
Top