Srbija nagovara Hrvatsku da odustane od tužbe za genocid!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tokyo

Iskusan
Poruka
5.694
Srbija nagovara Hrvatsku da odustane od tužbe za genocid!?

"Blizu smo realizacije dogovora o odustajanju Hrvatske od tužbe za genocid protiv Srbije", izjavio je za Jutarnji list Radoslav Stojanović, voditelj pravnog tima Srbije pred Međunarodnim sudom pravde u Haagu. On tvrdi da predstavnici Hrvatske i Srbije razgovaraju o tome već više od godinu dana. "O odustajanju Hrvatske od tužbe razgovaramo već više od godinu dana na različitim razinama. To sam predlagao ne samo Hrvatskoj, nego i BiH, ali BiH nije prihvatila taj prijedlog", rekao je Stojanović i potvrdio da je i ovih dana razgovarao o toj temi sa službenim predstavnikom hrvatske vlasti ali ga nije htio imenovati. Glasnogovornik Vlade Ratko Maček je cijelu priču porekao. A što drugo.


--------------------------------
a evo šta piše Jutarnji list:
http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,3,1,hrvatska_srbija,64692.jl
 
Silent Bob:
Zna se da od tužbe nema ništa... bolje da se Hrvati opamete i odustanu, bez da se brukaju, pa posle da doživljavaju šokove kao Bošnjaci...


misliš ovakve: :shock: :shock: :shock:


meni osobno to ništa ne znači


nego trebali bi zajedno i Srbija i BiH i Hrvatska
da tuže UN i EU što su dozvolili da se to desi i nisu spriječili

kao Veliki brat imali su i sredstava i moći
ali ih nije bilo brige za nas

a sad će još da nam sude :evil: :evil: :evil:
 
Mislim da bi bilo najbolje da se dogovore.
Hrvatska nece moci dokazati Srbiji genocid (jer ga nije bilo ) ali hoce moci dokazati agresiju, upletenost i direktive Srbije u ratnim zlocinima , protjeravanju nesrba, rusenju hrvatskih gradova...; a sve je to bitno zbog satisfikacije zrtava i pogotovo zbog onoga da se ne ponovi
Neka sjednu i dogovore se, povlacenjem tuzbe dobijaju obe.
 
Silent Bob:
Idi begaj Kyo, kad si upao u onoliki sok i depresiju posle Bosnjacke bruke, sta bi tek posle Hrvatske...


ma ni šok ni depresija

al više onako iznenađenje i lagano razočarenje

al ipak kad sam dva puta poslije toga detaljno pročitao za što vas se sudilo

bilo bi to veliki teret na vaša leđa

a ipak niste ni potpuno nevini izašli iz svega


sve u svemu
zadovoljan sam

samo treba još neke stvari popraviti

i bit će nam svima ljepše
 
Kakav dogovor!!!
Krivi smo i više nego što mislite!!!
Samo nas tužite molimo vas!!!
a040.gif

Kako možemo da podnesemo kontratužbu, ako ste vi nekooperativni pa nećete da nas tužite!!!
c035.gif

Nije pošteno da se ne nađemo na sudu pa da se presudi šta se sve dešavalo zadnjih 100 godina!!! Samo nas tužite radi naših boljih odnosa u budućnosti!!!
d015.gif
 
Rainbow Six:
Kakav dogovor!!!
Krivi smo i više nego što mislite!!!
Samo nas tužite molimo vas!!!
a040.gif

Kako možemo da podnesemo kontratužbu, ako ste vi nekooperativni pa nećete da nas tužite!!!
c035.gif

Nije pošteno da se ne nađemo na sudu pa da se presudi šta se sve dešavalo zadnjih 100 godina!!! Samo nas tužite radi naših boljih odnosa u budućnosti!!!
d015.gif


a da smanjiš toliku histeriju najprije? :roll: :roll:

i lijepo ko gospodin čovjek pišeš na ovoj temi? ;)
 
tokyo:
a da smanjiš toliku histeriju najprije? :roll: :roll:

i lijepo ko gospodin čovjek pišeš na ovoj temi? ;)
Histerija???
Nisam čitao da si tako nešto napisao za očekivanja koje su Bošnjaci demonstrirali prije donošenja Presude!!!
Nije histerija već realnost i nemoj da si tako malodušan!!!
Već sam pisao da je najpoštenije da se konačno međusobno dobro istužakamo o svim sranjima u kojima smo bili tokom prošlog vijeka, pa da to lijepo neko presudi i da se na gospodski način ''poravnamo'', tj. da se već i ta ''sapunica'' završi za sva vremena!!!
Samo mislim da je najveća mizerija kad i nakon presude onaj kojem to ne odgovara bulazni o nekakvoj svojoj varijanti pravde (Silajdžić i ekipa)!!! Na sud pa kako bude biće!!!
 
Rainbow Six:
Kakav dogovor!!!
Krivi smo i više nego što mislite!!!
Samo nas tužite molimo vas!!!
a040.gif

Kako možemo da podnesemo kontratužbu, ako ste vi nekooperativni pa nećete da nas tužite!!!
c035.gif

Nije pošteno da se ne nađemo na sudu pa da se presudi šta se sve dešavalo zadnjih 100 godina!!! Samo nas tužite radi naših boljih odnosa u budućnosti!!!
d015.gif
Ili kako lepo rece Brana Crncevic u danasnjem kuriru(izmedju ostalog)>BUDE LI SRBIJA PRISTALA NA MOGUCI i HRVATSKI PREDLOG ZA PORAVNANJE UMESTO NA TUZBU,NASRNUCU SAM NA SEBE
 
Au Ratko Macek sunce ti ***** pa ti Rvati nisu normalni koga salju da pregovara HDZ kriminalce koji su i sopstvenu zemlju pokrali ,vec mi je bilo sve jasno kada su u Crnu Goru poslali pijanog Seksa koji je u arhivi UDBE zapisan kao agent pod sifrom SOVA i on ce nekom da utera ostetu kontam da ga je posle tri casice crnogorske loze jos Milo izvacario da jos oni moraju platiiti ostetu crnogorcima a ne obrnuto.Posle ove presude u sporu sa BiH bolje bi bilo i Hrvatima da odustanu od tuzbe jer nikakvo vansudsko poravnanje sa Srbijom nije moguce jer ne bi im niko normalan isplatio bilo kakve pare kada ce i u ovom slucaju presuda biti oslobadjajuca, mada bi sve jedno Srbija trebala da pohapsi i osudi sva ratne huskace i organizatore tog najsramnijeg dogadjaja u nasoj istoriji.
 
sergeronimo:
Ili kako lepo rece Brana Crncevic u danasnjem kuriru(izmedju ostalog)>BUDE LI SRBIJA PRISTALA NA MOGUCI i HRVATSKI PREDLOG ZA PORAVNANJE UMESTO NA TUZBU,NASRNUCU SAM NA SEBE


a jel taj Crnčević neki vic komedijaš

od tolikih izljeva koje ima dotični oči mu sve bolje i bolje izlaze iz glave

odvratan lik

neznam kako njega još drže u stranci :confused: :confused:

no dobro neznam ni u našem primjeru zašto Šeksa još drže u HDZu
al ionako nisam HDZovac pa me zaboli...

uglavnom

hoću reći

treba od sebe početi, ali i uzeti u obzir i šta i kako drugi oko tebe rade i djeluju...
 
svetolik trpkovic:
Au Ratko Macek sunce ti ***** pa ti Rvati nisu normalni koga salju da pregovara HDZ kriminalce koji su i sopstvenu zemlju pokrali ,vec mi je bilo sve jasno kada su u Crnu Goru poslali pijanog Seksa koji je u arhivi UDBE zapisan kao agent pod sifrom SOVA i on ce nekom da utera ostetu kontam da ga je posle tri casice crnogorske loze jos Milo izvacario da jos oni moraju platiiti ostetu crnogorcima a ne obrnuto.Posle ove presude u sporu sa BiH bolje bi bilo i Hrvatima da odustanu od tuzbe jer nikakvo vansudsko poravnanje sa Srbijom nije moguce jer ne bi im niko normalan isplatio bilo kakve pare kada ce i u ovom slucaju presuda biti oslobadjajuca, mada bi sve jedno Srbija trebala da pohapsi i osudi sva ratne huskace i organizatore tog najsramnijeg dogadjaja u nasoj istoriji.


a nu vidi vidi!
kako se svijest polako mijenja kod nekih na ovom forumu otkako ja postujem ovdje

izgleda da su neki i "progledali"

fino fino

baš lijepo napisano
 
Enfroz2891.:
Ma vazi...pa bolje vam da povuchete sami da ne bi mi vas tuzili za ustashke zlochine iz NDH.Vi u odnosu na nas imate n-puta vishe putera na glavi,bolje se pokrijte ushima i budute srecni shto ste,ko shto Mesic reche,"dva puta pobedili u 2.sv.ratu"a da za prvu"pobedu" niste snosili nikakve konsekvence.


kao što sam već bezbroj puta reka

NDH više ne postoji stoga nemaš predmet za pokretanje tužbe :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top