Френсис Бојл, заступник БиХ у прошлом суђењу

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Ко је овај човек из САД, и како се нашао као заступник БиГ пред међународним судом правде?

1982-1990 члан "Амнести интернешнела"
тада прети да ће да тужи Амнести јер "има убачених америчких и британских агената са циљем да се нанесе штета Палестинцима"
- Саветник ПЛО, Палестинске Ослободилачке Организације.
- Саветник Чеченске "Републике Ичкерије".
- Радио на мирењу Либије и САД
- Подржавалац Моамера Ел Гадафија
- Почасни грађанин БИХ
-.Саветник Алије Изетбеговића
- Залаже се за независност Хаваја

последњи ангажман професора Бојла је био заступник БиХ у предмету против Србије

најновији пројекат господина Бојла је

- ПЕТИЦИЈА ЗА ОСНИВАЊЕ СУДА УН ЗА СУЂЕЊЕ ЧЛАНОВИМА БУШОВЕ АДМИНИСТРАЦИЈЕ ЗБОГ ГЕНОЦИДА НАД ИРАЧКИМ НАРОДОМ

http://libr.org/plg/ict.php


Сада, ми је све јасно, зашто је БиХ изгубила процес против Србије. Босанци су стварно најгкупљи на свету.
За свог заступника су изабрали човека који је цео свој радни век провео иритирајући САД и ЦИА-у, а последњи ангажман где тражи да се суди Бушу је "ексер у сандук БиХ"
Вала, да су Муслимани узели радована Караџића за заступника боље би прошли!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сајлент Боб, сећаш се када сам ти јучераске одговорио шта је псоледица 11. септембра? Ево види сад...
 
Плакат из Малезије "Зауставите подржаваоце Исламиста", на њему је слика Френсиса Бојла

PGPO_Ad.jpg
 
Silent Bob:
Ma, Bosnjaci su stvarno glupi... Stave da im glavni zastupnik bude neko ko je stalno provocirao SAD... zaista da se covek zapita... a onda kad neki prosecni Amei vidi da ovaj kaze da smo mi EVIL SERBS, a pre toga cuje kako prica da su EVIL AMERICANS... Heh, zaista su glupi...

Ako je to istina, a izgleda da je...e onda, nema druge nego reci da su doista glupi...
U pravu je onaj sto je napisao da vecina viceva bila je o Musi...
 
Alekasandar2:
Ко је овај човек из САД, и како се нашао као заступник БиГ пред међународним судом правде?

1982-1990 члан "Амнести интернешнела"
тада прети да ће да тужи Амнести јер "има убачених америчких и британских агената са циљем да се нанесе штета Палестинцима"
- Саветник ПЛО, Палестинске Ослободилачке Организације.
- Саветник Чеченске "Републике Ичкерије".
- Радио на мирењу Либије и САД
- Подржавалац Моамера Ел Гадафија
- Почасни грађанин БИХ
-.Саветник Алије Изетбеговића
- Залаже се за независност Хаваја

последњи ангажман професора Бојла је био заступник БиХ у предмету против Србије

најновији пројекат господина Бојла је

- ПЕТИЦИЈА ЗА ОСНИВАЊЕ СУДА УН ЗА СУЂЕЊЕ ЧЛАНОВИМА БУШОВЕ АДМИНИСТРАЦИЈЕ ЗБОГ ГЕНОЦИДА НАД ИРАЧКИМ НАРОДОМ

http://libr.org/plg/ict.php


Сада, ми је све јасно, зашто је БиХ изгубила процес против Србије. Босанци су стварно најгкупљи на свету.
За свог заступника су изабрали човека који је цео свој радни век провео иритирајући САД и ЦИА-у, а последњи ангажман где тражи да се суди Бушу је "ексер у сандук БиХ"
Вала, да су Муслимани узели радована Караџића за заступника боље би прошли!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сајлент Боб, сећаш се када сам ти јучераске одговорио шта је псоледица 11. септембра? Ево види сад...
Ali što se zbog toga potresate, pa bolje je za nas.
 
Alekasandar2:
- Залаже се за независност Хаваја
A znači tako stoje stvari!!! Dakle 'oće NDH - Nezavisnu Državu Havaji
a085.gif

- ПЕТИЦИЈА ЗА ОСНИВАЊЕ СУДА УН ЗА СУЂЕЊЕ ЧЛАНОВИМА БУШОВЕ АДМИНИСТРАЦИЈЕ ЗБОГ ГЕНОЦИДА НАД ИРАЧКИМ НАРОДОМ
http://libr.org/plg/ict.php
E ova mu je zlatna!!! Ja potpis'o!!!
g015.gif

Sad na terasi čekam tomahawk!!!
p060.gif
 
Rainbow Six:
A znači tako stoje stvari!!! Dakle 'oće NDH - Nezavisnu Državu Havaji
a085.gif


E ova mu je zlatna!!! Ja potpis'o!!!
g015.gif

Sad na terasi čekam tomahawk!!!
p060.gif

Ја сам ову исту тему окачио на амерички републикански форум, реакције су биле... интересантне.
Колико геноцидних изјава за толико кратко време!
Укратко "Комуњара, левичар, ђубре, волео бих да стварно оптуже Буша па да можемо ми њима да судимо, не би живели дуго"

Б`атееее....

:shock: :shock: :shock:
 
Alekasandar2:
Ја сам ову исту тему окачио на амерички републикански форум, реакције су биле... интересантне.
Колико геноцидних изјава за толико кратко време!
Укратко "Комуњара, левичар, ђубре, волео бих да стварно оптуже Буша па да можемо ми њима да судимо, не би живели дуго"

Б`атееее....

:shock: :shock: :shock:
n010.gif
 
Бојл је типични шоу-оф, онај који ради све помодне ствари, као Владан Батић Хоће да буде на насловним странама па то је.

Прво за Велику Србију
па за отцепљење Србије
па сад постао ЛДП-овац.

Исто као Бојл, и исто као адвокат.
Такву немају обзира првенствено према својим клијентима, исто би било као када би Владан Батић пред градоначелницом Мајом Гојковић у име Чеде Јовановића тужио СРС.

Мислим...
 

Back
Top