Индонезија: Подржавамо Србију у ставу са Косовом

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
"Индонезија ће поштовати територијални интегритет Србије по питању западне идеје да се Косову да независност." изјава је министарства иностраних послова Индонезије. "Једном признате суверене границе једне државе су непроменљиве", рекао је Еди Харјади, директор за Америке и Европу МИП Индонезије.
"Што се тиче унутрашњих сукоба какав је са Косовом, решење се мора пронаћи кроз дијалог две стране", наставља Еди,
"Као не стална чланица Савета безбедности УН ми се морамо трудити да допринесемо што боље можемо решењу кризе Србија-Косово и морамо користити основне принципе и надати се да ће резултат бити такав."

Други званичник изјавио је да подршка Србији није само због тога што је Србија за очување територијалног интегритета Индонезије, већ што би евентуална независност Косово довела до распада Индонезије, поготову повеодом сепаратизма Папуе"

"Нећемо гласати за неку резолуцију која дезинтегрише Србију", за Ксинхуа је изјавио званичник Индонезије који је жћелео да остане анониман.

---

Дакле, за неупућене, Индонезија је најмногољуднија муслиманска земња на свету...

http://english.people.com.cn/200703/01/eng20070301_353367.html
 
Драго ми је да и Индонезија подржава територијални итегритет Србије!
Непријатељи Србије и Срба убише се доказујући да је против нас "цео свет", а кад их питаш који је то цео свет, испада да је САД и 19 земаља западне Европе који су нас бомбардовали, управо због Космета - ЦЕО СВЕТ! Па чак су и у тој западној Европи, рецимо Италијани и Грци жестоко протествовали против НАТО АГРЕСИЈЕ на Србију, односно, тада СРЈ.
 
Arnold_Layne:
nas i indonežana 200 miliona
253 милиона (нас 8 милиона)

Иначе, изненадило ме је јер су муслиманска земља.
Што се тиче њеног утицаја, у муслиманском свету је велики, а пошто су чланица СБ, веома ј езначајно. И најзначајније што је Индонезија псоле Саудијске Арабије најзначајнија земља у исламском свету...
 
Alekasandar2:
253 милиона (нас 8 милиона)

Иначе, изненадило ме је јер су муслиманска земља.
Што се тиче њеног утицаја, у муслиманском свету је велики, а пошто су чланица СБ, веома ј езначајно. И најзначајније што је Индонезија псоле Саудијске Арабије најзначајнија земља у исламском свету...
Almost all of Vatican City's 558 citizens either live inside the Vatican's walls or serve in the Vatican's diplomatic corps in embassies
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Alekasandar2:
253 милиона (нас 8 милиона)

Иначе, изненадило ме је јер су муслиманска земља.
Што се тиче њеног утицаја, у муслиманском свету је велики, а пошто су чланица СБ, веома ј езначајно. И најзначајније што је Индонезија псоле Саудијске Арабије најзначајнија земља у исламском свету...

to znaci onda Nas i Indonezana 261 milion
 
adem_ks:
ovo samo znaci da nije kako neki tvrde, evo muslimani "brane" muslimane, znaci svako misli svojom glavom, e sada sto neko [ ko??] pogresno misli to je druga prica...
Па наравно да није тако. Иначе, зашто би Судијска Арабија онако дочекала једног не-муслимана Путина, и дала му највеће одликовање. То с једне стране, па још главни муслимански сарадник Америке. Неке се ствари догађају у свету, нормално, и ми не знамо све. Међутим, оно што је очигледно је да су каубоји претерали на свим нивоима, жвале им цуре из зубатих уста, све би хтели и отели ...Ту звер су лако препознали сви народи света, осим слепаца који себе називају демократама, прагматичнима, и још што-шта.
Ако хоћеш недавно је и из Босне дошао закључак (с муслиманске стране) да КиМ не сме добити независност.
И, још, да додам, шта је са нашом, форумашком подршком народу Ирака ? Ни ми православци нисмо везаних очију.
 
Lacibg:
Па наравно да није тако. Иначе, зашто би Судијска Арабија онако дочекала једног не-муслимана Путина, и дала му највеће одликовање. То с једне стране, па још главни муслимански сарадник Америке. Неке се ствари догађају у свету, нормално, и ми не знамо све. Међутим, оно што је очигледно је да су каубоји претерали на свим нивоима, жвале им цуре из зубатих уста, све би хтели и отели ...Ту звер су лако препознали сви народи света, осим слепаца који себе називају демократама, прагматичнима, и још што-шта.
Ако хоћеш недавно је и из Босне дошао закључак (с муслиманске стране) да КиМ не сме добити независност.
И, још, да додам, шта је са нашом, форумашком подршком народу Ирака ? Ни ми православци нисмо везаних очију.
PA NAPRAVI TEMU
 
Strela:
Драго ми је да и Индонезија подржава територијални итегритет Србије!
Непријатељи Србије и Срба убише се доказујући да је против нас "цео свет", а кад их питаш који је то цео свет, испада да је САД и 19 земаља западне Европе који су нас бомбардовали, управо због Космета - ЦЕО СВЕТ! Па чак су и у тој западној Европи, рецимо Италијани и Грци жестоко протествовали против НАТО АГРЕСИЈЕ на Србију, односно, тада СРЈ.

Пази кад су чисто Муслиманска земља!
:shock:
 

Back
Top