НОВА ПОДМЕТАЧИНА ОКУПАТОРА НА КИМ

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Osnivanje Srpske narodne skupstine u nedelju

GRACANICA, 2. marta 2007. (Beta) - Osnivanje Srpske narodne skupstine (SNS) Kosova i Metohije, prvobitno najavljeno za sutra, odrzace se u nedelju, rekao je agenciji Beta predsednik Inicijativnog odbora SNS Petar Miletic.

Medjutim, inicijativu za formiranje SNS-a odbacila je vecina predstavnika Srba sa Kosova.

Miletic je agenciji Beta kazao da je na skup pozvao predsednika Srbije Borisa Tadica, premijera Vojislava Kostunicu i predsednicu Koordinacionog centra Sandu Raskovic-Ivic.

Prema njegovim recima, u pozivu se navodi da je inicijativni odbor SNS-a resen da sacuva Kosovo od "iznenadnih i euforicnih odluka, kolektivnih odlazaka i ponavljanja scenarija iz 1999. godine".

U odboru SNS-a su predstavnici Srpske liste Oliver Ivanovic, Gojko Savic, Dragisa Krstovic.

Inicijativu za osnivanje SNS-a pokrenuo je pre dva meseca Milorad Pupovac, poslanik u hrvatskom Saboru i odnedavno savetnik u Misiji OEBS-a na Kosovu.

Bivsi ministar u Vladi Kosova Slavisa Petkovic rekao je agenciji Beta da je Pupovac na funkciju u OEBS-u dosao na preporuku premijera Kosova Agima Cekua.

Lider Srpskog pokreta otpora Momcilo Trajkovic kazao je povodom najave osnivanja SNS-a da je u pitanju "inicijativa propalih politicara koji nastoje da na taj nacin vaskrsnu i jos vise podele srpsku zajednicu na KiM".

Predsednik Pokrajinskog odbora Srpskog pokreta obnove Randjel Nojkic kazao je da se nece pojaviti na skupu navodnog ujedinjenja Srba bez podrske zvanicnog Beograda.

Predsednik Pokrajinskog odbora Demokratske stranke Goran Bogdanovic rekao je da nijedan predstavnik te stranke nece ucestvovati na skupu.

"DS se zalaze za objedinjavanje srpskog korpusa, ali u ovom slucaju moramo videti ko stoji iza te inicijative i ko finansira navodno ujedinjenje Srba", kazao je on.

Pojedini politicki predstavnici Srba koji su ucestvovali u organizovanju skupstine naveli su da je projekat ujedinjenja Srba vredan 580.000 evra i da su sredstva koja ce biti isplacena sa racuna Vlade Kosova obezbedile svedska i norveska vlada.

Miletic je, medjutim, rekao agenciji Beta da projekat ne finansira Vlada Kosova, dodajuci da su organizovanje Srba na Kosovu pomogle "sve strane zemlje uz logisticku podrsku OEBS-a".


--------------------------------------------------------------------------------

Ево, и ово је доказ да постоје неки људи којима никаквим лепим или ружним речима не можеш ништа доказати, који су спремни на покваренлуке свих врста,
и после када их неко "скрати за главу" биће куку-леле........ 8-)
 
vuk.k:
Oliver ivanovic je verujem svima dobro poznat lik koji bi sve dao siposima kao da je u pitanju njegova babovina, Dragisa Krstovic bivsi sudija opstinskog suda u leposavicu trenutno je angazovan na izradi siptarskog ustava, inace njih dvojica nemaju ama bas nikakvu podrsku naroda naravno Srpskog, ako nesto znaci oboje su kadar DS-e

Па наравно да сви издајнички путеви воде у ДС или коалицију ЛДП-а у којима и данас конце вуку комунистичке мисирске бабе: Мићуновић и Латинка........ :roll:

Тај Оливер Ивановић се човек самоизабрао - ја уопште не знам КОГА он представља?
 
vuk.k:
Oliver ivanovic je verujem svima dobro poznat lik koji bi sve dao siposima kao da je u pitanju njegova babovina, Dragisa Krstovic bivsi sudija opstinskog suda u leposavicu trenutno je angazovan na izradi siptarskog ustava, inace njih dvojica nemaju ama bas nikakvu podrsku naroda naravno Srpskog, ako nesto znaci oboje su kadar DS-e

cudime vuce da to kazes ti, koji si mitrovcanac. koliko ja znam ivanovic je castan covek, i to ne samo sada nego i pre rata o njemu sam cuo sve OK. a mozda ne spada u one "prave" patrijote....cccccccc
 
eremita:
Па наравно да сви издајнички путеви воде у ДС или коалицију ЛДП-а у којима и данас конце вуку комунистичке мисирске бабе: Мићуновић и Латинка........ :roll:

Тај Оливер Ивановић се човек самоизабрао - ја уопште не знам КОГА он представља?
Samog sebe nisu jedini ima ih jos npr. Dasic....., rade za lovu i to ne bilo koju, veruj nece dugo a i zalice.....
 
adem_ks:
ja sam temu procitao, ali ne vidim sta "hocete" pa rekoh da to ne komentarisem. a za ivanovica, to sto sam rekao.
ps. inace pre nego "dodjem" ovde, prvo jedem pa je... i onda dodjem

Види, тај твој Оливер Ивановић може да буде ПОШТЕН својој мами - а народу може да буде поштен на КиМ само ако је изабран... дакле, ако ти се толико свиђа - води га у Тирану...

п.с. нисам сигуран да си баш све обавио "по реду"... :lol: :lol: :lol: негде си забрљао.......
 
eremita:
Види, тај твој Оливер Ивановић може да буде ПОШТЕН својој мами - а народу може да буде поштен на КиМ само ако је изабран... дакле, ако ти се толико свиђа - води га у Тирану...

п.с. нисам сигуран да си баш све обавио "по реду"... :lol: :lol: :lol: негде си забрљао.......

koliko se ja razumem, tj. koliko ja cujem, na kosovu on vazi za "najtvrdji" orah, ovo drugo su sitna boranija, ili prodane duse [mislim za sicu] e sada ako ti kazes.... ko sto rekoh ja sam ipak politicki amater
 
adem_ks:
koliko se ja razumem, tj. koliko ja cujem, na kosovu on vazi za "najtvrdji" orah, ovo drugo su sitna boranija, ili prodane duse [mislim za sicu] e sada ako ti kazes.... ko sto rekoh ja sam ipak politicki amater

Је л'? Па што сте се онда непотребно трошили и куповали "тврд орах" када сте могли да купите "боранију за сићу"...... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top