Ljubav na daljinu

  • Začetnik teme Acimcevka
  • Datum pokretanja
A

Acimcevka

Gost
Da li ste nekada imali decka ili devojku koja je bila-bio daleko od vas a vi ga iskreno volite i neznate da li vam je veran tamo gde je.Ako neko ima to iskustvo neka mi isprica sta se dogadalo kako bih znala kako da postupim sa mojim deckom.
 
Ne mozes da se oslonis na iskustva drugih, jer svi smo mi razliciti... Mislim, uopste ne bi bilo uredu da ako cujes komentar: ,,Varao me je'' poverujes da je tako i u tvom slucaju...

By the way... ne znam koja je ,,razdaljina'' u pitanju... ali mozete uvek da se dogovoriti da se nadjete(kod tebe, njega ili negde izmedju :D )... Ako je ljubav prava, nema prepreka, ... prepreke su samo u nama...
 
Zasto??Ko to kaze??Ja imam decka koji zivi dalekoooo od mene pa se ipak volimo i slazemo iiii mnogo toga sto niko ne bi ni zamislio.....to traje vec godinu dana....kada sam bolesna on dolazi iz np u bg samo da bi me video i odlazi tek kada meni bude bolje...ko kaze da odnosi moraju zahladneti....mozete se voletiiii doveka...kao ja i moj **** necu da ga imenujem....cesto posecuje forum...pa puno pusica od ruskice i ako ga volis....nemoj ga ostavljati i raditi nesto zbog cega ces kasnije zaliti :)
 
SCORPIO GIRL:
TAKVE VEZE SE PRE ILI KASNIJE ZAVRSE, OHLADE, KAKO GOD...A MOJ SAVET TI JE DA MUVAS TOG DECKA SA KOSARKE!!!ISKRENO, IZ ISKUSTVA!!! :wink:

sve se pre ili kasnije zavrshi, samo je ljudska glupost vechna, ona koja nam omogucava da sve posmatramo iz "lichnog" iskustva .......

uzgred, kako biti siguran da te neko koga volis vara kad je u nekonm dalekom gradu? pa budes siguran u onog koga volis :wink:
 
Keeper:
SCORPIO GIRL:
TAKVE VEZE SE PRE ILI KASNIJE ZAVRSE, OHLADE, KAKO GOD...A MOJ SAVET TI JE DA MUVAS TOG DECKA SA KOSARKE!!!ISKRENO, IZ ISKUSTVA!!! :wink:

sve se pre ili kasnije zavrshi, samo je ljudska glupost vechna, ona koja nam omogucava da sve posmatramo iz "lichnog" iskustva .......

uzgred, kako biti siguran da te neko koga volis vara kad je u nekonm dalekom gradu? pa budes siguran u onog koga volis :wink:

U jeeeee... opet delimo mishljenje :lol:

Ako nisi sposobna da verujesh, onda nisi sposobna ni da volish. Znash, to shto je daleko ne menja stvar. mene je dechko prevario u svojoj kucji, koja je na 5 minuta od moje... Big deal.

Imala sam jednu 'vezu na daljinu' i bila je super. Mislim, super, koliko mozhe da bude veza sa nekim koga ne vidjash.
Inache nisam za to, ali glupo je vaditi se na nepoverenje....
 
Acimcevka:
Da li ste nekada imali decka ili devojku koja je bila-bio daleko od vas a vi ga iskreno volite i neznate da li vam je veran tamo gde je.Ako neko ima to iskustvo neka mi isprica sta se dogadalo kako bih znala kako da postupim sa mojim deckom.
Pa znash kako izgleda da smo ti i ja na istoj liniji.ja sam i imala,a i imam dechka koji zivi daleko,a strashno se volimo.Mi se stalno nadamo da cemo se videti ali teshko.Plashim se da ce me zaboraviti,da ce me ostaviti a ja... zaista ga volim...i znam da to ne moze opstati ali se borimo svim snagama.pa pokushaj i ti vremenom cete videti da li funkcionishe.ako ga zaista volish trudi se i voli ga na izdaleka.iako je teshko-sa jakom voljom mozda cesh i uspeti.
-kao shto kazem sebi reci cu i tebi-SRECNO!!!!!!!!!!!
 
Nemoj slucajno da raskidas, tako sam ja raskinula zato sto mu nisam verovala da mi je bio veran, a inace smo se jako lepo slagali, ma stvarno u nasem okruzenju svi su nam zavideli. Ali mene su od njega razdvojili i neki drugi putevi. raskinuli smo jos u julu na moje insistiranje, ali veruj mi do dana danasnjeg nisam prebolela nas rastanak, svako jutro se budim sa pomisli na njega, bukvalno ne prodje ni jedan dan da ne mislim na njega, a verovala ili ne od tada se nisam ni jedan put zaljubila. MA STRASNO I NE RASKIDAJ, BORI SE ZA VAS DVOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ja sam sad usred tako necega i apsolutno se ne slazem da ako se volite (barem malo...) NIJE VAZNO sta je izmedju vas! Kilometri, mora, gluposti... Poznajem decka cija cura zivi u Becu i zajedno su vec pet godina. Nikome nije ni palo na pamet da raskine ili da prevari ovo drugo. Zakljucak...
 
Anonymous:
Zasto??Ko to kaze??Ja imam decka koji zivi dalekoooo od mene pa se ipak volimo i slazemo iiii mnogo toga sto niko ne bi ni zamislio.....to traje vec godinu dana....kada sam bolesna on dolazi iz np u bg samo da bi me video i odlazi tek kada meni bude bolje...ko kaze da odnosi moraju zahladneti....mozete se voletiiii doveka...kao ja i moj **** necu da ga imenujem....cesto posecuje forum...pa puno pusica od ruskice i ako ga volis....nemoj ga ostavljati i raditi nesto zbog cega ces kasnije zaliti :)

blago tebi kad mozes da odrzis takvu vezu,ja sam to pokusala 2 puta,sa jednim deckom iz hrvatske i jednim iz italije i nisam izdrzala duze od 3-4 dana zato sto sam jako impulsivna i za jedan dan pomislim da decka volim najvise na svetu,a vec sutra,prekosutra ni se zgadi,iako je u bg,a da ne pricam negde dalje,ali mozete da pokusate da budete drugovi,da se dopisujete i tako to,ako imas zivaca...ali ako si kao ja...bolje ne pokusavaj jer ces pokvariti i lepe uspomene na njega,a zaljubljenost svejedno brzo dodje i prodje i za mesec dana ga se neces ni secati!
 
Ajd sad, dobijash ti dosta razumevanja...
wink.gif
 
shto se veza na daljinu tiche imaju smisla jedino kad se zna shta se hocje i kuda se ide.
u sushtini jesu trpljenje mada donesu i neshto malo pozitivnog. ali malo.
moji sadashnji ujak i ujna su zhiveli pet godina na razmaku Novi Sad-Bech. a sada su mi ujak i ujna. sve sa mojim novim braticjem od ujaka (:
a nisam primetio da su neshto ekstra patili shto su se mogli videti jednom u dva-tri meseca.
jednostavno su znali da cje na kraju biti zajedno i sve je bilo OK.
 
Ja to nikako ne bih mogla... Mozda i bih. Ne znam. Bih ako sam bila vec u vezi sa tim likom, i onda se on npr. preseli negde. Ili mora dosta da putuje. To mi je ok. Ali, sam zachetak veze na daljinu je meni neizdrzivo.
 
kragujevac....beograd....beograd....beograd

nikad nisam imo curu ovde....shto je pomalo chudno....al shta sad....mnogo shto shta je chudno pa nikom nishta....e odo sad do grada da navatam neq lokalnu
 

Back
Top