Ljubav na daljinu

  • Začetnik teme Acimcevka
  • Datum pokretanja
Lepo je to kad nekom nije problem sto njegova voljena ili voljeni nije pored njega. I naravno, kad se volite kilometri nisu nikakav problem, a sto se poverenja tice-pa ako nemas poverenja u neku osobu onda ne mozes da kazes da je volis, cini mi se... i tako, ser-ser-kenj-kenj,
ja licno mrzim veze na daljinu.
Je*esh to.
nedostaje mi :(
 
ljubav na daljinu uspeva samo ako verujesh svom dechku shto znachi da ga volish a kad iskreno volish ne mozhe te tek tako odbaciti
@keeper shto nije za tinejdzhere?mislim da se treba uchiti poverenju i iskrenosti a veze na daljinu su za to savrshene, jeste to malo tezhe ali ako se isplati vredi trpeti;)
mada moram recji da je tezhe kad ti poshtom stizhu ogromni rachuni za telefon:lol:
 
pa u principu nije za tinejdzere jer....... aaaah.
stao mi mozak.
recji cju samo "da draga" (:






'svako jutro kad se budim ja... osecjam se kao da sam promashio pistu... i sleteo na njivu"
 
Keeper:
meni je takva varijanta savrshena. s obzirom da sam poprilichno samozhiv i da ne mogu da podnosim da moram vishe od par sati da provedem vremena s nekim. shto je normalno za vezu.
aaaaaaaa, to se zove samozhivost? aha. dakleM, i ja sam samozhiva. (8
Alexandra9:
Da, to je lesh rekao.
... ali i dalje se slazhem s time. :]
hm, o kojim ti leshevima govorish, draga? (8
u stvari, svejedno, mozhesh i to govoriti, necju da se bunim. shvaticjesh, kao i sve do sada.
Keeper:
'svako jutro kad se budim ja... osecjam se kao da sam promashio pistu... i sleteo na njivu"
ja siguran sam samo?... (8






maaaa... mislim da sve mozhe da se uspe samo ako se zheli. ako znate shta zhelite, nema problema.
eh da... i jedan citat...

~Volite se kad niste zajedno. To je prava ljubav. Ko ume da se voli samo kad je zajedno, taj ne pravi pitanje s kim je. ~

i ne pitajte kakve ovo veze ima i shto sam postovala, ne'am pojma. i ne moarte pitati ko je to rekao, evo napisacju - Dushan Radovicj.
 
bleach:


hm, o kojim ti leshevima govorish, draga? (8

~Volite se kad niste zajedno. To je prava ljubav. Ko ume da se voli samo kad je zajedno, taj ne pravi pitanje s kim je. ~

i ne pitajte kakve ovo veze ima i shto sam postovala, ne'am pojma. i ne moarte pitati ko je to rekao, evo napisacju - Dushan Radovicj.
Lesh k'o lesh, zna se ko je. q:
Divan citat. (;
 
Volela bih da cujem vasha misljenja...imam dechka,ja sam u Amreici on u Srbiji...nisam ga videla 5 meseci i necu jos 4...jos uvek smo zajedno i ljubav je ista kao i kad sam ga poslednjeg puta videla...i jedva cekamo da opet budemo zajedno...jeste teshko ali eto ipak opstajemo...nekada dodju dani kada zelim da iskochim iz svoje sopstvene kozhe ali i u tim trenucima se teshim time shto cu ga "josh malo" videti...
Pishite da li je neko mozda imao slichnu situaciju u zivotu,uostalom pishite ono shto mislite...kisssssssssss
 
mislim da je to jako teško...
ipak je daljina...
ja sam imala jednu vezu na daljinu..trajalo je dva meseca..nisam mogla da izdrzim...i posle sam raskinula..mislim da nema svrhe...biti sa nekim...daleko...
on je iz banja luke...i sve je bilo u fazonu treba da dodjem,doci cu..i nikako da dodje...
a onda je hteo da ja idem tamo....a to...nema šanse...(nije da ne bih otišla,nego..ne bi me pustili...)
a i ja nisam bila toliko luda za njim...bili smo zajedno na moru..i bilo nam je lepo...
@acimcevka.....ipak je to kod tebe mozda ozbiljnije..i vi se poznajete....
nikako ne mozes znati da li on tebe tamo vara..ili te zeljno očekuje kao ti njega....
moze on da priča bajke a da sa druge strane radi nešto sasvim levo..
ti ga poznaješ...ti znaš kakav je..ti odlučuješ...;)
dobro razmisli o svemu....
 
EmSsY:
Volela bih da cujem vasha misljenja...imam dechka,ja sam u Amreici on u Srbiji...nisam ga videla 5 meseci i necu jos 4...jos uvek smo zajedno i ljubav je ista kao i kad sam ga poslednjeg puta videla...i jedva cekamo da opet budemo zajedno...jeste teshko ali eto ipak opstajemo...nekada dodju dani kada zelim da iskochim iz svoje sopstvene kozhe ali i u tim trenucima se teshim time shto cu ga "josh malo" videti...
Pishite da li je neko mozda imao slichnu situaciju u zivotu,uostalom pishite ono shto mislite...kisssssssssss
e jbg 9 meseci je previse,ko duzina jedne obicne veze.
ne znam,ja se u to ne bih upustala najverovatnije.
za 9 meseci,moze da se promeni,da postane neko drugi,da jednostavno ne znas dosta toga o njemu...a i za to vreme mozes da upoznas nekog drugog,u svesti ti je on,ali opet daleko pa uticaj te ljubavi slabi.....jeste,internet,msn,skype i sve to ali po meni to ne zamenjuje dodir,zivu rec i fizicki kontakt.
mislim nije isto da li se vidjate jednom nedeljno ili jedom godisnje...
sta ja znam,po meni takva veza i nije prava veza.
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Uhhhh...
Ja sam proshle godine imala jaq zhelju da zapochnem jednu takvu vezu, ali druga strana nije bila toliko zainteresovana. :lol:
Onda ove jeseni upoznah jednog dechka. Skontali smo se kao drugari, i taman smo se razdvojili. O novcu koji sam dala za kredit necju ni da pricham. Jednom smo visili na msn-u od ponocji do shest ujutro. I tako... ja sam izgarala od zhelje da ga vidim, zagrlim, poljubim. Nije mi (ovaj, skoro... :roll: ) nimalo smetala pomisao da cje izmedju nas biti 100 kilometara i da cjemo se najverovatnije jako retko vidjati.
Shta se posle desilo, nebitno je za prichu o vezama na daljinu. Naishao je neko drugi.
Mozhe da uspe ako se oboje dovoljno trude, ako im je stalo i ako daju sto posto sebe.
I opet dolazimo do nekog opshteg 'recepta' za obichnu vezu.
Tako da, mislim da kilometri ne igraju tu dovoljno jaq ulogu. Stvar je samo u osobi. Ako nekog volish i ne zhelish da ga varash kad zhivi u tvom gradu, zashto bi to radio(la) kad nije? ... Nema neke veze.
Blah. ;p
 
evo ti jedno iskustvo...moje :)
on je ni manje ni vishe nego u rusiji...ja sam...pa...u crnoj gori....
i funkcionishemo...jako dobro.
naidju trenuci kad hocu da poludim od svega toga...ali to tako i prodje i onda...ma,samo strpljenje...a ako ti je stalo, onda ne brini...i svakako morash biti sigurna da je stalo i njemu...i onda je to ok!
 

Back
Top