Savet

devojkaBG

Početnik
Poruka
23
Sve vas pozdravljam ja sam ovde nova. Problem: Imam belo pranje bez mirisa. Ne svrbi mi se uopste. Otkud mi to? Nemam nikakav zelenkast ili zuckast sekret. Volela bih da resim taj problema. Ne mogu da idem kod ginekologa, strasno mi se smeta “ono metalno” zato sto sam nevina. Daj mi neki savet. Unapred hvala, 24god.dipl.ing.
 
Ajaj, devojko, mnogo si redak primer, neznam nije li najpametnije, da prvo uradiš onu operaciju, pa posle da možeš slobodno da posečuješ ginekologa.
Je li sam u pravu Dr?
 
Nemam ja pojma o cemu on prica.
Ne znam da li si svesna da se i nevine devojke mogu pregledati?I pregledaju se bez tog metalnog koji se zove spekulum.
Posto si nevina to znaci da zaista nemas razloga za brigu jer tvoj vaginalni sekret tesko da moze biti necim inficiran,kazem tesko ali se desavaju situacije.Neke devojke bez ikakvog nalaza u vaginalnom brisu imaju prirodno pojacan sekret.
U svakom slucaju ja ti savetujem da odes kod ginekologa,na jedan razgovor da bi se malo opustila, navikla na cinjenicu da treba da imas svog ginekologa i da uspostavis pravi kontakt sa njim.
Veruj mi ginekolozi vole kad im neko dodje bez problema samo radi saveta.
Pozdrav!
 
dr:
Nemam ja pojma o cemu on prica.
Ne znam da li si svesna da se i nevine devojke mogu pregledati?I pregledaju se bez tog metalnog koji se zove spekulum.
Posto si nevina to znaci da zaista nemas razloga za brigu jer tvoj vaginalni sekret tesko da moze biti necim inficiran,kazem tesko ali se desavaju situacije.Neke devojke bez ikakvog nalaza u vaginalnom brisu imaju prirodno pojacan sekret.
U svakom slucaju ja ti savetujem da odes kod ginekologa,na jedan razgovor da bi se malo opustila, navikla na cinjenicu da treba da imas svog ginekologa i da uspostavis pravi kontakt sa njim.
Veruj mi ginekolozi vole kad im neko dodje bez problema samo radi saveta.
Pozdrav!

Mnogo ti hvala na odgovoru. Pozdravljam te, dr! :)
 

Back
Top