osuditi zlocine

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
16:00
СРС ПРЕДЛОЖИЛА ДЕКЛАРАЦИЈУ О ОСУДИ СВИХ ЗЛОЧИНА

БЕОГРАД – Српска радикална странка (СРС) доставила је парламенту Предлог декларације о осуди свих злочина почињених на простору бивше СФРЈ која, између осталог, предвиђа и осуду злочина против мира који су уз помоћ западних сила извршиле републике бивше Југославије.

СРС предлаже да Скупштина Србије усвоји став да сви појединци који су починили злочине буду одговорни пред лицем правде али да је потпуно неприхватљиво заступање идеје о колективној кривици појединих народа.

Радикали предлажу да парламент осуди све злочине почињене над припадницима ЈНА на територији Словеније, злочине хрватске војске над Србима у Крајини, над Србима у Сарајеву, Братунцу и другим местима у БиХ, као и злочин који је почињен над Муслиманима у Сребреници и на другим местима у БиХ.

СРС се залаже да посланици осуде и понашање представника међународне заједнице на Косову и Метохији, „под чијом заштитом албански терористи некажњено врше злочине над српским становништвом”. „Народна Скупштина Републике Србије посебно осуђује злочин против мира који су западне силе извршиле бомбардовањем СРЈ”, наводи се.
Бета

razmisljam da li ovu temu dati u "politiku" ili "humoru" od vas zavisi
 
...šipac izlaziš iz navedenog mandata da objavljuješ vaše šiptarske vesti.... :evil:
...ova rezolucija je jedina prava istina o svemu što se dešavalo..... :roll:
....tako da tvoj neumesan komentar je izlišan i zlonameran..... :evil:
 
sinmbad:
...šipac izlaziš iz navedenog mandata da objavljuješ vaše šiptarske vesti.... :evil:
...ova rezolucija je jedina prava istina o svemu što se dešavalo..... :roll:
....tako da tvoj neumesan komentar je izlišan i zlonameran..... :evil:
pa ovi moji petak koriste kao pripremu za vikend , tako da nema nista novo.... ali pokusat cu se drzati dogovora, uz neki mali izuzetak, samo kada je nesto smeno, ozbiljne teme po obicaju izbegavam.
 
Suuuuper!!! Biće zabavno po prištinskim ulicama!!! Evo imam i kokice pa mogu da počnu!!!
a070.gif
n028.gif
 
Radikali su jedini dali predlog koji je utemeljen na zdravoj logici.Treba osuditi sve zlocine koji su pocinjeni bez izuzetka.Sramota je sto Tadic pokusava da donese deklaraciju o osudi samo muslimanskih zrtava.
 
sinmbad:
...šipac ajde obezbedi čoveku najbolje mesto....
....da vidi sve najbolje...
...a ti verno da komentarišeš sa lica mesta...
...na engleskom ako ne znaš srpski...

znam ti ja dosta jezika, albanski, srpski, hrvatski, bosnjacki, crnogorski, ...da ne nabrajam dalje, a mesto moze loza a???
 
Deklaracija je osuda zločina nad Srbima i kroz iglene uši provučena Srebrenica.
Bolje da nisu Srebrenicu ni unosili.
To proći neće sigurno.
Treba Tadić da izda saopštenje da žali za žrtvama i time okonča ovu glupost i natezanje oko deklaracije.
 
Rainbow Six:
Nisi u pravu!!! Ljudi samo vole da ''čačkaju mečku'', a čim dođe do sra.a...
k018.gif

Rainbow Six, ako sam te uvredio izvini, nije bilo namerno, mada si ti prvi par puta mene "lepo" citirao, i ja nisam nista rekao, i da znas da nisam ovde da vredjam bilo koga za razliku od nekih, cisto zezanje da prodje vreme. idemo dalje i nema ljutis, vazi????????
 
filatelista:
Deklaracija je osuda zločina nad Srbima i kroz iglene uši provučena Srebrenica.
Bolje da nisu Srebrenicu ni unosili.
To proći neće sigurno.
Treba Tadić da izda saopštenje da žali za žrtvama i time okonča ovu glupost i natezanje oko deklaracije.

Sta treba po tebi,da se naglasi samo Srebrenica a ostalo je manje vazno. :roll:
 
besniris:
Sta treba po tebi,da se naglasi samo Srebrenica a ostalo je manje vazno. :roll:
To sam sinoć pisao. Imali su naši političari 12 godina da donesu deklaraciju o svim srpskim žrtvama i oni "patriotski" pre 5. oktobra i ovi "izdajnici" posle 5. oktobra.
Sete se stradalih Srba samo kad neko pritisne za nečije tuđe žrtve, pa kao poređenje kako na ovom forumu, tako i u Narodnoj Skupštini.
Ili neka osude Srebrenicu ili ne!
 
adem_ks:
Rainbow Six, ako sam te uvredio izvini, nije bilo namerno, mada si ti prvi par puta mene "lepo" citirao, i ja nisam nista rekao, i da znas da nisam ovde da vredjam bilo koga za razliku od nekih, cisto zezanje da prodje vreme. idemo dalje i nema ljutis, vazi????????
Kakve uvrede????
c010.gif
Ma jok bolan!!! Nema nikakve uvrede!
Baš se dobro zezamo! Zar ne vidiš???
a020.gif

Samo opušteno tjeraj dalje i ne razmišljaj o takvim stvarima!!!
c030.gif
 

Back
Top