HONDA REBEL 125

Pozdrav svima! Ja sam takodje obozavaoc dvotockasa i zeleo bih da postavim par pitanja,pa ko zna odgovore neka odgovori ako hoce!Bio bih mu zahvalan!

Imam tek 18 god. i tek sam poceo da vozim ozbiljnije motore! Kao i svaki pocetnik,posle bicikla dobio sam automatik,posle automatika dosao je ATX,onda su mi trebale pare,prodao sam ATX-a i vozio neki stari apn,i sada pred novu god caletu proda drugar HONDU REBEL 125. Sada to vozim! Oduvek sam voleo Hondu,jer znam da su to dobri i kvalitetni motori . Cela soba mi je u posterima Hondinih motora!
Pitao bih ove iskusne bajkere sta misle o modelu Honda Rebel 125. Zeleo bih da mi kazete koje su njegove dobre i lose strane,na sta da pazim i kako najbolje da ga koristim!
Ja znam da je to motor sa prilicno malom kubikazom i da ne moze da ide brzo,ali isto tako znam da je dobar kvalitetan i dugotrajan!Mnogi ga po forumima hvale,pa bih zeleo da cujem i vase misljenje!

Hvala,i cujemo se!
poz!
 
honda_world:
ok! Hvala ti!
Vozis li ti nesto!??

Vrati se par postova ,tamo sam napisao nešto o mom motoru a fotografiju mojeg stroja možeš pogledati ako pogledaš moj profil.
Sad vozim Hondu Varadero XL1000V,pre nje sam vozio yamahu 750 super tenere,kawasaki 650 tengai,cagivu 350 elefant i gileru arizona200.Imao sam priliku voziti sve i svašta a dosad sam prešao oko 180 000 km :D Sa motorom putujem,kad god imam priliku,znači najviše zavisi od para i vremena ali ako imaš cilj sve se nekako sredi i poklopi.
 

Back
Top