Warcraft 3!

bufla:
ja bi voleo da ivdim 4D grafiku :lol:
tesko da ces to jos skoro videti.
Cetvrta dimenzija je jako teska za projektovanje a jos vise za osmisljavanje jer mi zivimo u trodimenzionalnom svetu.
Za one koji ne znaju. Cetvrta dimenzija je prostorna ali ortogonalna na ove postojece 3 dimenzije
 
Svi heroji su dobri,i za svakog postoji neka caka!!!Ja recimo najvise volim agility strelce kao sto su: traxex, venomancer, viper, bone fletcher... Ali za Nerubian Weaver-a, samo Power treads i Buriza Do Kanyon u kombinaciji sa Wind Walkom i njegovom zadnjom magijom pada svaki protivnicki heroj!!!
 
zota85:
Svi heroji su dobri,i za svakog postoji neka caka!!!Ja recimo najvise volim agility strelce kao sto su: traxex, venomancer, viper, bone fletcher... Ali za Nerubian Weaver-a, samo Power treads i Buriza Do Kanyon u kombinaciji sa Wind Walkom i njegovom zadnjom magijom pada svaki protivnicki heroj!!!
Ha Traxex jedan od mojih omiljenih.Tsko ko mi pobjegne kad igram s njom.
Sklapam joj po redu:power treads, butterfly, buriza, soul buster pa onda dalje sta mi po volji.Mada tesko i da dodjem i do bustera jer sve rasturim 8) .
 
Ja cenim i Doom Bringera.rastura.prvo vanguard,pa treads,a zatim heart of taraskue.i ide!
za traxexa 3 crvene cizmice na pocetku pa onda polako.,,
ali nekako ne volim sniper...sav je tvrd..:)
i sugav je jer je extra za frag steel!
 
Prvi putsam igro zdrugom kadje našoj drugarici iz odeljenja umro otac... i nas pešes izašlo sa časova po venac, sveću... tamo-vamo... i nas dvoica, ni pet ni šes, nego otišli u hab na partiju tog čudesnog vor krafta... kasnije prozvanog frozen trozen... :roll:...
 

Back
Top